Witam ! <3

pole do popisu dla nowych użytkowników
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Re: Witam ! <3

Postautor: boom_boom » 23 lip 2010

Manami pisze:Khun jest przeuroczy <3 ! WGM oglądam :D (ale tak btw. ostatni odcinek [4 bodajże] trochę mnie zawiódł :? )

Mnie też, bo mi było szkoda Woo, Victorii zresztą też, Khun się panoszył, pfff, co to ma być? :D Zapraszam do wątku o tym programie w dziale "Telewizja" (i czekamy na następny odcinek).

Manami pisze:
boom_boom pisze:Nie wiem, jak my się tym Khunem podzielimy. Pamiętajcie, że trzeba też i dla Woo część zostawić!

i to dużą część ! :D

<3
Manami pisze:Aa i bym zapomniała - patrząc na twój avatar przypomniało mi się - Waffle Boy'a też lubię :D

A wiesz, że on teraz gra w nowej dramie, "Bad Guy", która niszczy nam wszystkim mózgi i powoduje obsesję? I jeszcze koniecznie obejrzyj jego film "Antique", o ile nie widziałaś do tej pory, świetna komedia, w której "Waffle Boy" gra cukiernika-geja.

Manami pisze:Z tych takich nie do końca ambitnych lubię Sakuran, Tenshi no Koi i Koizorę :)

Ooo, Sakuran, bardzo lubię ten film.

Obrazek
Awatar użytkownika
Manami
Co to jest dorama? o_O

Postautor: Manami » 23 lip 2010

Snake pisze:Jak masz ochotę podziel się swoją opinią, bo mało kto widział ten film (wnioskuję po tym, że obecnie jest tylko 10 głosów na filmwebie - jest wśród nich Twój ?), a ja się na tym gatunku za bardzo nie znam.

Dobrze, że oglądasz też nowości filmowe, w tym te mniej znane i bez polskich napisów. Masz za to u mnie plusa ;)

Na filmwebie akurat nie głosowałam, a opinią podzielę się niedługo ^^

Co do napisów, to akurat z polskimi nigdy nie oglądam, jakoś wolę angielskie :)

boom_boom pisze:A wiesz, że on teraz gra w nowej dramie, "Bad Guy", która niszczy nam wszystkim mózgi i powoduje obsesję? I jeszcze koniecznie obejrzyj jego film "Antique", o ile nie widziałaś do tej pory, świetna komedia, w której "Waffle Boy" gra cukiernika-geja.

Właśnie widziałam wcześniej, że występuję w Bad Guy'u i nawet siedzi pierwszy odcinek u mnie na dysku. Nie miałam jeszcze okazji się do niego zabrać, ale skoro mówisz, że niszczy mózgi i powoduje obsesje to zaraz zaczynam oglądać xD
A o Antique nie wiedziałam *dopisuje do listy* :D
* Coffee House * Joker * Beautiful Love * JIN * Dragon Zakura *
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Postautor: Kibou » 23 lip 2010

oglądaj Bad Guya!
oglądnęłam dziś 10 epów tego cuda i zbieram szczękę z podłogi.
genialna drama. <333
Obrazek
Awatar użytkownika
Cherry
Przyklejony do ekranu

Postautor: Cherry » 24 lip 2010

Manami pisze:niedawno przekonałam się do koreańskich dram jak i do kpopu.

czuję się coraz bardziej osamotniona ;p

również witam i życzę miłej zabawy tutaj :victory:
Awatar użytkownika
lovegood
Przyklejony do ekranu

Postautor: lovegood » 24 lip 2010

Cherry pisze:
Manami pisze:niedawno przekonałam się do koreańskich dram jak i do kpopu.

czuję się coraz bardziej osamotniona ;p

Haha, nie martw się ja też xD

Wróć do „Kilka słów o sobie”