Namaste

pole do popisu dla nowych użytkowników
Awatar użytkownika
Mina
Przyklejony do ekranu

Namaste

Post autor: Mina » 04 sie 2010

Cześć , wszystkim jestem Mina ale naprawde to Magdalena :D
Od zawsze kocham Azje ale zaczeło się od anime oraz kina indyjskiego Bollywood i tak dalej , dlatego dopiero od niedawna siedze w dramach bo Bollywood mnie tak wciągło że zapomniałam troszke o reszcie świata , oglądałam tylky animy .... Moja pierwsza drama to Koreańskie You are beautiful , uwielbiam ja i tych aktorów :lol:
Mój ulubiony aktor to ten przystojniak z mojego avka .
4 razy oglądałam te drame i dlatego zdołałam jeszce tylko zobaczyc z Jangiem jeszce tylko Dziecko i ja :) bardzo mi się podobało , postaram sie od niego na chwiel oderwac na rzecz polecanych przez moich znajomych innych dram.

Albo obejrze wszystko z nim :P

Poza tym lubie tańczyć ( głównie taniec indyjski tradycyjny i Bollywodzki ) , kocham kino indyjskie i Sailor Moon .

Pozdrawiam :wink:

Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Re: Namaste

Post autor: Azzel » 04 sie 2010

o lol, zaprawdę mamy fascynującą mieszankę ludzi na tym forum:D to ja zapraszam trochę też do japońskich dram no i niech ci się tu zostanie jak najdłużej;)
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Post autor: thon » 04 sie 2010

no wreszcie ktoś kto lubi bolly -a może i tollywood (który jest dla mnie ciekawszy -ech ci herosi i hirołki z południa -Prabhas,Mahesh Babu i mój ulubieniec czyli Gopichand) przy okazji?
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Post autor: Eggie » 04 sie 2010

A ja, a ja, a ja? :D
Mina, jesteś na bollywood.pl może? Kiedyś byłam tam aktywniejsza, teraz atmosfera skisła to juz ich znieść nie mogę.. Ale bolly lubię bardzo :)

Witamy ryżem i Nobutą, polecam zapoznać się z tajwańskimi dramami :)
Awatar użytkownika
Speak
Przyklejony do ekranu

Post autor: Speak » 04 sie 2010

Mina witaj na doki xD no i od razu mam pytanie odnośnie muzyki: tzn czego słuchasz? ;)
Eggie pisze:polecam zapoznać się z tajwańskimi dramami :)
popieram, popieram, mam ostatnio na wszelkie tajwany fazę <33
Awatar użytkownika
caporal
Oglądam regularnie xD

Post autor: caporal » 04 sie 2010

Witam, Witam,
i zachęcam do zapoznania się z muzyczną Koreą.
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Post autor: anna-banana » 05 sie 2010

Witam Mina i życzę dobrej zabawy na forum.
Od siebie mogę polecić dramę Coffe Prince i Goong,miłe do oglądnięcia tak jak You're beatiful :D

thon pisze:no wreszcie ktoś kto lubi bolly -a może i tollywood
Bez przesady,parę osób na forum interesuje sie bollywood :mrgreen:
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Post autor: evelinux » 05 sie 2010

witaj u nas Mina!
Mina pisze:4 razy oglądałam te drame i dlatego zdołałam jeszce tylko zobaczyc z Jangiem jeszce tylko Dziecko i ja :) bardzo mi się podobało , postaram sie od niego na chwiel oderwac na rzecz polecanych przez moich znajomych innych dram.
o jeju.. no to podziwiam, mocna jestes.. 4 razy YaB-a widziec to musi byc przeżycie xD

a podasz jakis tytuł ulubionego animca? ja tez od anime zaczelam :)
Awatar użytkownika
Mina
Przyklejony do ekranu

Post autor: Mina » 05 sie 2010

Dziękuje za miłe powitanie ;-)

W weekend zabieram sie za jakieś nowe dramy , pewnie po jednej z Japoni Tajwanu i Korei .

Na Bollywood pl juz mnie nie ma bo tam byli ludzie niemili , ale BollywoodPun.pl i inne fora fanów Indi tak

Moje ulubione animy to oczywiście Sailor Moon no ale to normalka a potem ... Dragon Ball , Tokyo mew mew, sailors, szum morza( film ), ghost the shell, darkside blues , magia tęczowych gwiazd ( wiem dziecinada ale lubie te anime ) ,Kaichou wa Maid-sama , mały kuro....

Muzyczki słucham głównie indyjskiej w tym tradycyjnej i bollywodzkiej , lubie słuchac radia Teen Taal a także arabksiej i oczywiście koreańskiej i japońskiej .

Tollywood tak średnio lubie ale widziałam pare filmów , szczególnie zapadły mi w pamięć te z Maheshem i Trishą :-)
Najbardziej lubie Bollywood i kino niezależne , ulubiony aktor i cżłowiek Salman Khan ! Teraz go troszke zdradzam z pewnym koreańczykiem :P
Fajnie że jest ty troche fanów tego kina , tego sie nie spodziewałam :-)
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Post autor: Eggie » 05 sie 2010

Salman? Niemożliwe! ^^ Ależ ja mam do niego stosunek - raz go lubię, raz nie. Ostatnio znów mi podpadł, tym beznadziejnym remake'iem mojego ukochanego Pokiri, ale lubię go w Salaam-E-Ishq. Masz z nim jakiś ulubiony film? :)
Awatar użytkownika
Cherry
Przyklejony do ekranu

Post autor: Cherry » 05 sie 2010

4 razy YB? haha dobra jesteś . mi by się nawet dwa razy nie chciało ;d
oczywiście witam, witam.. hmm.. jest bardzo dużo dram godnych uwagi, na początek poleciałabym coś ze strony love-drama.pl jesli preferujesz dramy online. Hana Yori Dango jest świetna i obowiązkowa! (nie wiem czemu dopiero niedawno się do niej przekonałam i uważam że to jedna najlepszych jakie dotąd oglądałam) :)

lubisz anime Kaichou wa Maid-sama? to znaczy że do tej pory siedzisz a anime bo niedawno wyszło. ja oszalałam na punkcie mangi o tym samym tytule ale po obejrzeniu pierwszego epa anime zrezygnowałam (nie chciało mi się oglądać tego samego dwa razy)

jeszcze raz witam i życzę miło spędzonego czasu na oglądaniu dram ;)
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Post autor: thon » 05 sie 2010

Eggie pisze:Salman? Niemożliwe! ^^ Ależ ja mam do niego stosunek - raz go lubię, raz nie. Ostatnio znów mi podpadł, tym beznadziejnym remake'iem mojego ukochanego Pokiri, ale lubię go w Salaam-E-Ishq.
No a Chori Chori Chupke Chupke ,i komediowe Mujhse Shaadi Karogi czy Jaan-E-Mann złe też nie były
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Wybacz, dwa pierwsze przez ciebie wspomniane obiły sie traumą na mnie, dlatego długo go nie trawiłam.
Ale w J-e-M całkiem niezły, Preeti Zintakova z tego wszystkiego to jednak jedyny pun który pamietam ^^
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Post autor: thon » 05 sie 2010

Eggie pisze:Wybacz, dwa pierwsze przez ciebie wspomniane obiły sie traumą na mnie, dlatego długo go nie trawiłam.
Ale w J-e-M całkiem niezły, Preeti Zintakova z tego wszystkiego to jednak jedyny pun który pamietam ^^
Z chori chori chupke chupke pochodzi jeden z moich ulubionych kawałków =No1 Punjabi z piękną Rani a i film inny od typowego bolly
[youtube]EVGd41nXdCQ[/youtube]
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

O boże, Rani to moja kolejna trauma :D Dopiero niedawno sie do niej zaczęłam przekonywac. Najbardziej mi się podobała w tym remaku While you were sleeping, gdzie przez 2/3 filmu leżałą w śpiączce :D
U mnie no 1 w dalszym ciągu Maarjani :)
ODPOWIEDZ