Namaste

pole do popisu dla nowych użytkowników
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Re: Namaste

Postautor: thon » 05 sie 2010

ee fryzjer ?

Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 05 sie 2010

Film obejrzałam raz i z bani, ale piosenka za mną chodzi :) A Dil Chahta Hai jak ci się widzi?
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

ooo nie oglądałem a patrzę z Aamirem K. a ostatni jego film mimo prostoty jest genialny - 3 idiots, i od razu sie pochwalę wczoraj obejrzałem najnowszy film małżeństwa B.-Raavan -ale średnio mi się spodobał :)
Awatar użytkownika
Rosia-chan
Przyklejony do ekranu

Postautor: Rosia-chan » 05 sie 2010

Hejka hej :D Witam Cię również serdecznie na forum :D
Już to pisałam w temacie o JGSie,ale powtórzę,że Twój avatar robi wrażenie ;)
I dodam,że też uwielbiam Sailor Moon - od zeszłego roku zdążyłam już dwa razy obejrzeć wszystkie serie :jump:
A z Bollywood,to bardzo mi się podobało "Czasem słońce czasem deszcz" i w ogóle bardzo lubię Shah Rukh Hana (no i bardzo mi się podobał taniec tej dziewczyny,co tam grała jego żonę,bo ona jest taka wesoła i ma dużo ekspresji w swoim tańcu,widać,jak się nim cieszy i tyle życia w tym jest). Hirthrik Roshana też lubię (tego,co grał tam jego brata).
Obrazek
KAŻDY CZŁOWIEK NA KULI ZIEMSKIEJ MA SKARB,KTÓRY GDZIEŚ NA NIEGO CZEKA
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 05 sie 2010

thon pisze:ooo nie oglądałem a patrzę z Aamirem K. a ostatni jego film mimo prostoty jest genialny - 3 idiots, i od razu sie pochwalę wczoraj obejrzałem najnowszy film małżeństwa B.-Raavan -ale średnio mi się spodobał :)

Właśnie 3 idiots jeszcze przede mną, ale DCH to mój ulubiony film :) Saif, Preity, Aamir i ... Akshaye <3 którego uwielbiam :)
Czemu ci B. tylko ze soba w kołko grają? Poczwaria lepiej wygląda z Roshanem :D Dhoom 2! (Choć z kolei jego Kites było bez sensu :/ A tak sie napaliłam, ze ąz do kina poszłam...)
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
Mina
Przyklejony do ekranu

Postautor: Mina » 05 sie 2010

Ja kocham Wanted wole go od pokiri i Sallu był tam świetny , ale najbardziej lubie Veer i London Dreams oraz Hum Dil De Chuke Sanam , a właściwie to większość tylko nie zbyt lubie No Entry a Biwi No 1 zarazem kocham i nie znosze .
Jako człowiek Salman jest super , wystarczy posłuchac wywiadów z nim i poczytać a nie słuchac głupich plotek które media głoszą bo zrobili z niego do końca życia BAd Boy a on się zmienił i ma złote serce .

A jeszce kocham Yuvvraaj , muzyka jest piekna .

Ale o Salmanie dużo się juz na innych forach wypowiadałam i zmęczyło mnie bronienie Go ... ja go uwielbiam i mam tylko prae filmów których z nim nie lubie i jego postaci ale poza tym to go uwielbiam i życze Mu jak najlepiej ;-) SalmanKhan Place forum sprawiło że pokochałam go bardzo bo same świeże newsy o Nim tam były zamieszczane i wszystkie jego występy i wywiady i to mi pokazało jaki jest świetny a poza tym ludzie którzy cenią go bardzo tak samo jak a fajnie jest znać kogoś kto myłśi tak samo :-)

W weekend zabieram się za nowe dramy najlepiej z moim drugim ulubieńcem po Salmanie czyli Jangiem ;-)

Animy dalej lubie ;-) Sailor Moon oglądałam w czasie sesji pierwszy raz od czasów mojeo dzieciństwa i ledwo zdałam sesje :shake: oglądałam też PGSM czyli SM live action i nawet mi się podobało :D

Aamirek jest super , Rani uwielbiam również i Govinde .... Srk dalej cenie ale spad u mnie bo jets wiele lepszych od Niego aktorów .
3 idiots uwielbiam ... genialny film .... Paheli uwielbiam i Veer - Zara oraz komedie z Riteshem i filmiki z Katriną chociaz mam co do niej mieszane uczucia .
Kajol jest boska a w K3G była więcej niż boska i Srk mi sie w tym filmie podobał , sceny taneczne były świetne i muzyczka też , fajny film , mam do niego sentyment .
Ja cały Bollywood kocham :lol:
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 05 sie 2010

goshh ja na tych hindusow to patrzec nie moge.. uhh..

Mina pisze:Moje ulubione animy to oczywiście Sailor Moon no ale to normalka a potem ... Dragon Ball , Tokyo mew mew, sailors, szum morza( film ), ghost the shell, darkside blues , magia tęczowych gwiazd ( wiem dziecinada ale lubie te anime ) ,Kaichou wa Maid-sama , mały kuro....

no Sailorka to klasyk :) za Tokyo Mew Mew sie zabieralam ale jakos mi umknelo.. z ogladalas Fushigi Yuugi albo Ayashi no Ceres? albo Spcial A, Fruits Basket? moje ulubione :)
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

evelinux pisze:goshh ja na tych hindusow to patrzec nie moge.. uhh..

Aj nie blużnij dziewczyno - taki pierwszy z brzegu Hrithik Roshan swoim wyglądem przebija większość szkieletorów z Japonii czy Korei :).Kobiety w sari zawsze wyglądają pięknie ( niestety męskie stroje są okropne -hehe dhoti -noszone przez facetów prawie jak spódnica :)
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 05 sie 2010

naaah.. jak na nich patrze to mam przed oczami tych wszystkich arabow z Tunezji i mi sie niedobrze robi.. po prostu nie trawie i tyle.. nie mowie ze wszyscy japoncy sa przystojni ale hindusi mi nie leżą..
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Postautor: thon » 06 sie 2010

a ja uwielbiam i hinduski i japonki i koreanki (normalnie pies na baby ze mnie).
A z dram koleżance Minie polecam obowiązkowo zapoznać się z działem koreańskim - wybór od romansu,dramatu,sensacji a na komediach skończywszy.Będzie to nieobiektywne zdanie ale powiem że Korea - i jej dramy mają też magiczną moc :)
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 06 sie 2010

thon pisze:a ja uwielbiam i hinduski i japonki i koreanki (normalnie pies na baby ze mnie).

ano ano.. babki hinduski to nawet nawet ladnie sa co niekotre.. nie przecze rowniez..

thon pisze:A z dram koleżance Minie polecam obowiązkowo zapoznać się z działem koreańskim - wybór od romansu,dramatu,sensacji a na komediach skończywszy.Będzie to nieobiektywne zdanie ale powiem że Korea - i jej dramy mają też magiczną moc :)

i tu sie w pelni zgodze z kolegą thonem :D
Obrazek
JAPAN:

Wróć do „Kilka słów o sobie”