Yahooo <3

pole do popisu dla nowych użytkowników
Awatar użytkownika
Neciak
Co to jest dorama? o_O
Kontaktowanie:

Yahooo <3

Postautor: Neciak » 09 sie 2010

Witam Wszystkich gorąco xD

Zazwyczaj wołają na mnie Neciak.. od imienia xD
Przede wszystkim interesuje się Mangą i Anime..jeżdżę na konwenty, robię cosplay'e itp..

Forum znalazłam dzisiaj, nigdy nie szukałam for tego typu, aczkolwiek te jest bardzo miłe i postanowiłam zostać na dłużej ^^

Z dramami zapoznałam się spory kawałek czasu temu i mam liczną listę obejrzanych..japońskie, koreańskie...
Jeśli mielibyście obejrzane jakieś tytuły, które warto polecić piszcie ..może akurat się za to jeszcze nie zabrałam ^^

Muzykę azjatycką słucham od czasu do czasu, ale i tak mało o niej wiem, a raczej niedużo o zespołach...
forum jest dość rozległe..wiec pewnie będzie moja skarbnicą xD

Jeszcze raz wszystkich witam i pozdrawiam.. shie shie <3

He's mine, Bitch~~
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Re: Yahooo <3

Postautor: evelinux » 09 sie 2010

Neciak.. Neciak.. czyli normalnie jesteś Natalia? (good guess?)

ciesze się bardzo że tak od razu zadecydowałaś się do nas dołączyć :) większość ludzi co tu przychodzi to mówi że np od pól roku tu zaglądali ale nie umieli się zmobilizować żeby się zarejestrować.. a tutaj, proszę, proszę! super :)

widzę, że już nawet się zaczęłaś udzielać w innych tematach..

a jakie ulubione anime? ulubiona drama?

co do muzyki azjatyckiej.. no na prawdę się nie martw.. o ile tylko będziesz tutaj stałym gościem to dziewczyny juz zadbają o to żebyś poznała sporszą dawkę azjatyckich zespołów.. :)

i na koniec zapraszam do naszych doki-dokowych skrótów: >>klik<<
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Lusia
Doramowy maniak

Postautor: Lusia » 09 sie 2010

Witam na doki family :D
Evel już się spytała o to co najważniejsze więc jedyne co mogę Ci powiedzieć to: życzę dobrej zabawy i mam nadzieję, że poczujesz się tu jak w domu ^^
Uważaj bo doki uzależnia xD
A z muzyką też popieram Evel, wystarczy że będziesz nas często odwiedzać to się wkręcisz ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Speak
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Speak » 09 sie 2010

witaj na doki xD
miejmy nadzieję, że wytrwasz w swoim postanowieniu i zostaniesz z nami jak najdłużej. czego oczywiście ci życzę ; )
Neciak pisze:Muzykę azjatycką słucham od czasu do czasu, ale i tak mało o niej wiem, a raczej niedużo o zespołach...

a mówiąc o muzyce azjatyckiej, której słuchasz od czasu do czasu to co masz dokładnie na myśli? tzn. chodzi mi o to, czego zazwyczaj słuchasz ;)
Oglądam: King 2 Hearts | Love Rain
Awatar użytkownika
Reira
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Reira » 09 sie 2010

Też witam, pamiętaj o kulturalnym zachowaniu i patrzeniu w pomocne przyklejone topiki, w których można znaleźć dużo przydatnych linków.
Neciak pisze:Z dramami zapoznałam się spory kawałek czasu temu i mam liczną listę obejrzanych..japońskie, koreańskie...
To mnie zaciekawiło, co to znaczy liczną? 50? 200?
Neciak pisze:Muzykę azjatycką słucham od czasu do czasu, ale i tak mało o niej wiem, a raczej niedużo o zespołach...
To się wkrótce zmieni... :sing: :hurra:
Awatar użytkownika
caporal
Oglądam regularnie xD
Kontaktowanie:

Postautor: caporal » 09 sie 2010

Witam Witam
I baw się dobrze Obrazek
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Postautor: Kibou » 09 sie 2010

heeeeeeeeeeeej! ;DDD

baw się z nami dobrze, eksploruj kpop (lol) i zostań z nami
Obrazek
'fooooeeeevaaaaa~' ;D
Obrazek
Awatar użytkownika
Kibum.
Co to jest dorama? o_O

Postautor: Kibum. » 09 sie 2010

Heeeeeeejj ^^
Widzę, ze nie tylko ja jestem tutaj "świeży"...
Mam nadzieję, że zaaklimatyzujemy się w tej rodzince :D :victory:
Awatar użytkownika
Kajak
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Kajak » 09 sie 2010

Cześć, baw się dobrze i zostań długo :D. A że nie wiesz dużo o zespołach to się nie przejmuj, na pewno ci tu zrobią pranie mózgu XD.
A jakie mangi lubisz?
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

a najlepiej to sie od razu zdecyduj SHINee czy Super Junior? innymi słowy.. Szajni czy Suju xD
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Volli
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Volli » 09 sie 2010

Ja też mówię dzień dobry i w ogóle witam i baw się dobrze... Dobre pranie mózgu nie jest złe, relaksujące jest... :D

evelinux pisze:a najlepiej to sie od razu zdecyduj SHINee czy Super Junior? innymi słowy.. Szajni czy Suju xD

Oj.....
:volli:
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Postautor: thon » 09 sie 2010

Nasze panie ostatnio WSZYSTKIE "choruja" ,ta "choroba" zamiast słabnąć to się nasila w zależności jaki i czyj singiel ma wyjść :).Pomimo ciężkiego stanu ich umysłu (brak na razie skutecznego lekarstwa) to pod wzgledem azjatyckiej muzyki na pewno Ci pomogą :).
Jeszcze jest wredny jordi co dolewa oliwy do ognia i co niedziela od 20 nasze panie wpadają w trans dwuwyrazowy -dedykacje -szajnie
Awatar użytkownika
Kajak
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Kajak » 09 sie 2010

evelinux pisze:a najlepiej to sie od razu zdecyduj SHINee czy Super Junior? innymi słowy.. Szajni czy Suju xD

Evel nie strasz, jedno drugiemu nie przeszkadza (dobra, kogo ja oszukuję, jasne że drzuniory XD).
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

thon pisze:Nasze panie ostatnio WSZYSTKIE "choruja" ,ta "choroba" zamiast słabnąć to się nasila w zależności jaki i czyj singiel ma wyjść :).Pomimo ciężkiego stanu ich umysłu (brak na razie skutecznego lekarstwa) to pod wzgledem azjatyckiej muzyki na pewno Ci pomogą :).
Jeszcze jest wredny jordi co dolewa oliwy do ognia i co niedziela od 20 nasze panie wpadają w trans dwuwyrazowy -dedykacje -szajnie

momentami nie ogarniam, ale po prostu jak ja kocham czytać twoje wypowiedzi komentujące nasze manie, thon xD
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
Speak
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Speak » 09 sie 2010

ale swoją drogą to ciekawie by było, żeby zrobić na doki taki ranking, zastanawia mnie, co by wyszło xD
Oglądam: King 2 Hearts | Love Rain

Wróć do „Kilka słów o sobie”