Yahooo <3

pole do popisu dla nowych użytkowników
Awatar użytkownika
Volli
Grupa Trzymająca Władzę

Re: Yahooo <3

Postautor: Volli » 10 sie 2010

Speak pisze:
evelinux pisze:a najlepiej to sie od razu zdecyduj SHINee czy Super Junior? innymi słowy.. Szajni czy Suju xD

ale swoją drogą to ciekawie by było, żeby zrobić na doki taki ranking, zastanawia mnie, co by wyszło xD

... :D trzecia wojna światowa?

:volli:
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 10 sie 2010

Speak pisze:
evelinux pisze:a najlepiej to sie od razu zdecyduj SHINee czy Super Junior? innymi słowy.. Szajni czy Suju xD

ale swoją drogą to ciekawie by było, żeby zrobić na doki taki ranking, zastanawia mnie, co by wyszło xD

sama nie wiem na co bym sie zdecydowala.. o_O omo
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Cherry
Przyklejony do ekranu

Postautor: Cherry » 10 sie 2010

ja również witam, Neciak to chyba Aneta?

jaki gatunek muzyki preferujesz? kolejna fanka kpopu?
(przez ten kpop czuję się taka osamotniona ;p nikt nie kocha moich ulubionych zespołów ;p)

myślę, że zostaniesz tu na bardzo długo, bo każdy może znaleźć tu cos dla siebie ^^

PozdrawiamObrazek
Awatar użytkownika
EwCzAkIs
Przyklejony do ekranu

Postautor: EwCzAkIs » 10 sie 2010

Ja tez witam serdecznie :) jestem pewna ze szybko sie do nas przyzwyczaisz bo fajni jestesmy co tu duzo gadac ;). A manga i anime tez swietna sprawa :victory:
Aha i nalezaloby wspomniec zebys zwrocila uwage takze na DBSK xD - Dong Bang Shin Ki .

Wróć do „Kilka słów o sobie”