Przytul kropka .

pole do popisu dla nowych użytkowników
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Re: Przytul kropka .

Postautor: Kibou » 09 sie 2010

ja miałabym nie napisać? no proooooooosz. xD ja się witam ze wszystkimi ;D
wiem, ze genialny gif. ;D i tak, z Samurai High School z Haru ;DDD

eh. to żałuj, że nie możesz ;D

// nie pisz posta pod postem, bo mods will hunt you down xD masz opcję zmień na dole po prawej stronie posta.

Obrazek
Awatar użytkownika
Kibum.
Co to jest dorama? o_O

Postautor: Kibum. » 09 sie 2010

Wiem Luśka mnie już zbeształa za to... .eh... niedokładna znajomość regulaminu...
Przepraszam za to i obiecuję, ze to się już więcej nie powtórzy :oops:

//A co z tymi propozycjami ?
Awatar użytkownika
Volli
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Volli » 09 sie 2010

A co już widziałeś, co się podobało i ewentualnie - jaka tematyka Cię interesuje? Bo tak ot z rękawa to lista będzie do księżyca długa pewnie... Aaaaa... po sygnie - to YaB pewnie obejrzany...?
:volli:
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 09 sie 2010

ja również witam serdecznie kolejnego pana :)
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Postautor: boom_boom » 09 sie 2010

Kibum. pisze:
Ja mam z Kibumem jakby zupełnie inne skojarzenia... ;)

Rozwiń tą myśl, zaciekawiłaś mnie xP

A Panów z Szjnów z chęcią poznam ^___^

Kibum to przede wszystkim Pan z Szajnów- Kij (Key). I nie wiem, mi Szajni niszczy życie, a poza tym jest masońskie
Ale też owiany złą sławą w tym miejscu Kibum z U-Kissów (znaczy, może nie aż tak złą ;) )

Ja już odkryłam Cię, zanim napisałeś pierwszego posta, haha, patrzę na nicki dostępnych użytkowników, a tam Kibum! Hiehiehie, margot, ja się zawsze będę łudzić.

Propozycje... Na fali jest "Bad Guy", jakieś "Coffee House" może?
Z japońskich polecam to, co z Narimiyą :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Kibum.
Co to jest dorama? o_O

Volli pisze:A co już widziałeś, co się podobało i ewentualnie - jaka tematyka Cię interesuje? Bo tak ot z rękawa to lista będzie do księżyca długa pewnie... Aaaaa... po sygnie - to YaB pewnie obejrzany...?

Dokładne YaB obejrzany... i nawet mi się podobał. Widziałem też kilka odcinków Bloody Monday 2, a poza tym to zacząłem oglądać Samuraja, Yamato Nadeshiko Shichi Henge i Iris.
A jeżeli chodzi o tematykę to raczej komedie, romantyczne też ewentualnie, ale też żeby nie było za wiele tego romantyzmu^^
J. - Obowiązkowy... kocham ten jego... szleńczy uśmiech i w ogóle Narimiya jest zabójczy itp itd. :mrgreen:
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Postautor: boom_boom » 09 sie 2010

A "Hotaru no Hikari"? "Nodame Cantabile"? "Love Shuffle"?

I przede wszystkim moja miłość, najśmieszniejsza komedia w j-dramach (moje zdanie): OTOMEN!!!!
Obrazek
Awatar użytkownika
Volli
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Volli » 09 sie 2010

Aaaaaa Iris <333 :D !!!

Ha! Ja nie widziałam Bad Guya ale mam solidne postanowienie obejrzenia jak tylko się uporam z Time Between Dog and Wolf (też polecam nawiasem mówiąc)... Tak z sensacji jeszcze Slingshot, a poza tym, z innych... hmmmm.... może spróbuj Legendę? To jest taka piękna historia... Poza tym są tam miecze, łuki, koniki, bitwy i w ogóle jest bajkowo... I jest Jumuchi i Dalbi i Niebieski Smok i Sujini ... i ach! A z japońskimi to popielam Lady - wszystko z Narimiyą... aaaa!!!!!!! Mam!!! - Stand up! Spróbuj Stan up! i Nodame... koniecznie!
:volli:
Awatar użytkownika
Kibum.
Co to jest dorama? o_O

I przede wszystkim moja miłość, najśmieszniejsza komedia w j-dramach (moje zdanie): OTOMEN!!!!

A słyszałem o tym... tzn.. Lusia mi to "przybliżyła" z opisu wydaje się ciekawe chyba w najbliższej przyszłości się na to skuszę ;D
Aaaaaa Iris <333 :D !!!

Ha! Ja nie widziałam Bad Guya ale mam solidne postanowienie obejrzenia jak tylko się uporam z Time Between Dog and Wolf (też polecam nawiasem mówiąc)... Tak z sensacji jeszcze Slingshot, a poza tym, z innych... hmmmm.... może spróbuj Legendę? To jest taka piękna historia... Poza tym są tam miecze, łuki, koniki, bitwy i w ogóle jest bajkowo... I jest Jumuchi i Dalbi i Niebieski Smok i Sujini ... i ach! A z japońskimi to popielam Lady - wszystko z Narimiyą... aaaa!!!!!!! Mam!!! - Stand up! Spróbuj Stan up! i Nodame... koniecznie!

O matko! Jaki natłok informacji.. xD Muszę to jakoś wszystko rozplanować w czasie i do roboty w końcu zostały jeszcze 3 tygodnie wakacji ^__^
Awatar użytkownika
Kajak
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Kajak » 09 sie 2010

boom_boom pisze:
Kibum. pisze:
Rozwiń tą myśl, zaciekawiłaś mnie xP

A Panów z Szjnów z chęcią poznam ^___^

Kibum to przede wszystkim Pan z Szajnów- Kij (Key). I nie wiem, mi Szajni niszczy życie, a poza tym jest masońskie
Ale też owiany złą sławą w tym miejscu Kibum z U-Kissów (znaczy, może nie aż tak złą ;) )

A ten, no, Kibum z suju to co? (okej, wiem że go już w suju nie ma, ale istnieje dalej XD)

Cześć w ogóle, baw się dobrze i się nie wystrasz :D. A z dram to może Tokyo Dogs, i jak mi się jeszcze coś przypomni to napiszę :D.
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Postautor: Ai_tanu » 10 sie 2010

jeny co kazdy ma do Kibuma ;D pod warunkiem że go nie paruja z Kevinem albo Akexem jest ok ;D
no i o Kibumie z Suju też nie zapominajmy^^

no i witam Cię również na forum, Kibumie!
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Postautor: boom_boom » 10 sie 2010

No właśnie nie wiem też, czemu każdy ma cos do Kibuma z U-Kissów, dla mnie może być.

----

I Kibumie, nie zakładaj, że tylko w wakacje będziesz oglądał dramy :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Kibum.
Co to jest dorama? o_O

Postautor: Kibum. » 10 sie 2010

I Kibumie, nie zakładaj, że tylko w wakacje będziesz oglądał dramy :D

No w sumie, to masz rację, ale u mnie ciężko jest zebrać się do oglądania czegokolwiek więc zmuszajcie mnie i nie baczcie na moje "nie" xD
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Postautor: boom_boom » 10 sie 2010

Ale dramy mają krótkie odcinki, więc gdzieś wciśniesz w swój grafik, jeżeli Cię wciągnie, a mniemam, że tak.
Obrazek
Awatar użytkownika
Snake
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Snake » 10 sie 2010

Witaj Kibum !

Twojej uwadze polecam kąciki filmowe na doki oraz prężnie rozwijający się i bogacący w ilustracje dział z aktorkami ;)

pozdrawiam :)

Wróć do „Kilka słów o sobie”