Annyeong!!

pole do popisu dla nowych użytkowników
Awatar użytkownika
Aya'ka
Co to jest dorama? o_O
Kontaktowanie:

Annyeong!!

Postautor: Aya'ka » 22 wrz 2010

Witam wszystkich ^^ :hug:
Zarejestrowałam się już jakiś czas temu, obserwuję i czytam co raz, więc przyszedł chyba czas żeby się w końcu przedstawić. Takowoż czynię ^_^ Miło mi was poznać, Aya'ka jestem (niektórzy znać mnie mogą jako AyakaNee). Przybyłam z Kizuny (a tak poza tym to z Lublina), więc może niektórzy z was mnie znają. Jeśli chodzi o moje zainteresowania, to powiem tyle - muzyka, muzyka i jeszcze raz muzyka ^^ W Japonii będzie to w szczególności KAT-TUN (ze szczególnym uwzględnieniem Kame xD), po kawałku różnych innych johnnysowych tworów, odrobina Miyaviego, co nieco X-Japan, troszkę więcej Kody Kumi...i pewnie jeszcze by się trochę zebrało jakby pomyśleć...np.WaT, Tamaki Hiroshi...jednym słowem - różne klimaty w zależności od humoru.
Ostatnio jednak prym w moich odtwarzaczach wszelakiej maści wiedzie Korea, na czele z SS501 (i z oczekiwaniem na solowe albumy...), Loveholic i JiSun, Brianem Joo...za nimi zaś pomyka radośnie Zia, BigBang i SuJu, z którymi to właśnie się bliżej zaznajamiam. I po kawałeczku różnych innych...aaaatam, wyjdzie w praniu jak coś...
Dramowo lubię też różne klimaty. Z japońskich dram króluje u mnie na pierwszym miejscu Kami no Shizuku i Tatta Hitotsu no Koi, z koreańskich jednak trudno mi wybierać, bo dorobek obejrzanych dramek jest tu u mnie niewielki ;) Nadrobię z czasem Mogę jedynie wspomnieć o Human Theatre 2, ale w sumie nie do końca zaklasyfikowałabym to jako typową dramę.

Cóż...to chyba tyle, bo jeszcze trochę i stworzę jakiś życiorys czy coś na kształt... Oczywiście pytajcie, odpowiem na wszelkie pytania (a przynajmniej się postaram ;) ) :victory:

"Należy patrzeć pod spód tego co pod spodem."
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Re: Annyeong!!

Postautor: Azzel » 22 wrz 2010

Ja na razie witam^^ muzycznie mi daleko do ciebie wiec tam się nie spotkamy raczej, ale mam nadzieje że będziesz chciała trochę w j-dramowych wątkach sie udzielić^^
Obrazek
Awatar użytkownika
Aya'ka
Co to jest dorama? o_O
Kontaktowanie:

Daleko znaczy który kierunek? ^^ Ja w sumie żadnymi gatunkami nie pogardzam, więc prawdę mówiąc nigdy nie wiadomo gdzie mnie można spotkać ;) I jestem zawsze otwarta na nowe doznania muzyczne, tylko leniwa i mi się zwykle nie chce szukać xDD Ale jak ktoś proponuje, to ja zawsze chętna jestem ^^
Awatar użytkownika
EwCzAkIs
Przyklejony do ekranu

Postautor: EwCzAkIs » 22 wrz 2010

Witam Cie Aya'ka :). Fajnie ze zdecydowalas sie napisac - madra decyzja :victory: . A wiec fanka Kame tak? A kogo jeszcze? :mrgreen: I w ogole to baw sie z nami dobrze i takie tam :wink:

edit: ja tu z duma myslalam ze bede pierwsza a jednak azzie mnie wyprzedzila :aww:
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 22 wrz 2010

Ano witamy ^ ^
I zapraszamy śmielej na ciemną stronę mocy ]:->

Mogę jedynie wspomnieć o Human Theatre 2, ale w sumie nie do końca zaklasyfikowałabym to jako typową dramę.

Aż musiałam spojrzeć w google co to jest bo pierwszy raz słyszę xP

Oglądaj, słuchaj i pisz jak najwięcej. Luuubimy elaboraty <3

Życzę udanego pobytu na forum ^ ^
Obrazek
Awatar użytkownika
Volli
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Volli » 22 wrz 2010

EwCzAkIs pisze:edit: ja tu z duma myslalam ze bede pierwsza a jednak azzie mnie wyprzedzila :aww:

Azzie trudno byłoby wyprzedzić... Przez całą noc czekała na tę chwilę na czacie... Nie spała... czaiła się... podstępnie... w ciemności nocy... w półmroku poranka... aby zaatakować od razu o godzinie 11:24 ....

A ja też witam Aya'ka - nie zrażaj się tylko bzdurami, które wypisuję/wypisujemy... Nawet dziś w nocy narzekałam, że dawno nie było powitalnego tematu.... a budzę się i mam - jak na życzenie xD [pierwszy z pięciu limitowanych uśmieszków - muszę dawkować je z umiarem - nigdy nie wiadomo, kiedy trzeba będzie nagle użyć xD]

Co do Korei - tak silnie tu stoi, że trudno byłoby ją zignorować, jedna reira chyba się dzielnie broni ... xD ...

Maura pisze:Oglądaj, słuchaj i pisz jak najwięcej. Luuubimy elaboraty <3

Taaaaak xD

*tu powinien być uśmieszek** - ponieważ jest to ostatni uśmieszek w limitowanej (ostatnio) edycji kończę już o nic nie pytając.. [w tej chwili mam pustkę w głowie] - baw się z nami dobrze...

* Protestuję! Uśmieszki są naliczane również w cytowanych wiadomościach... Czuję się ograbiona z uśmieszku!
:volli:
Awatar użytkownika
Aya'ka
Co to jest dorama? o_O
Kontaktowanie:

EwCzAkIs pisze:A wiec fanka Kame tak? A kogo jeszcze? :mrgreen:
Cóż...w sumie pierwszy dramowy ulubieniec to standardowo jak u większości to był Ikuta Toma, więc sentyment do jego ról jakoś we mnie tkwi. Po nim właśnie padło na Kame, chyba bardziej jednak przez - jak się potem okazało - dorobek muzyczny i głos w tym typie, jakie lubię ^^ Wyjątkowo wybitny ponad przeciętną wokal to może nie jest (zwłaszcza jak go zestawić np. z wokalem Jina), ale ma coś w sobie co mi się podoba. Z aktorów jest wielu jakich lubię i cenię (np. Kimura Takuya), ale nie mam jakichś konkretnych idoli, zarówno w Japonii jak i w Korei. Co do bycia fanką...nie mogę pominąć Park JungMina z SS501 (co widać po moim avku :smitten: ) i tu muszę powiedzieć jedno...GŁOS!! O ile Kame jest w sumie przeciętny, o tyle JungMin...aahhh....poezja dla moich uszu *.*

Maura pisze:
Mogę jedynie wspomnieć o Human Theatre 2, ale w sumie nie do końca zaklasyfikowałabym to jako typową dramę.

Aż musiałam spojrzeć w google co to jest bo pierwszy raz słyszę xP

A no bo właśnie, to tak bardziej niszowa produkcja chyba, a na pewno mniej znana. Tu więcej info dla zainteresowanych: http://dramawiki.pl/index.php?title=Human_Theatre_2. No jakby nie było jednak bardzo to lubię, pech że ma tylko 6 epów wydanych pomimo 8 nakręconych no ale cóż...takie moje szczęście T^T Zawzięłam się mimo to i tłumaczę. Bardzo mi się podoba forma w jakiej HT zostało zrobione. No ale dobra, nie będę się tu rozpisywać na ten temat, ewentualnie w jakimś innym temacie czy coś ^^

Volli, bez obaw, ja się tak szybko nie zrażam ^^ Co najwyżej przede mną uciekają, ale to szczegół....
Awatar użytkownika
Speak
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Speak » 22 wrz 2010

Aya'ka, witam na forum i życzę, żebyś została z nami jak najdłużej ; )
Widzę, że siedzisz bardziej po japońskiej stronie mocy, ale myślę, że po dłuższym pobycie tutaj twoja miłość do Korei się zwiększy xD zauważyłam, że z wieloma osobami na doki tak jest, jestem nawet jedną z nich :P
Oglądam: King 2 Hearts | Love Rain
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 22 wrz 2010

i ja również dołączam się do tych ciepłych życzeń doki-dokowych xD
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Aya'ka
Co to jest dorama? o_O
Kontaktowanie:

Postautor: Aya'ka » 24 wrz 2010

Speak pisze:Widzę, że siedzisz bardziej po japońskiej stronie mocy, ale myślę, że po dłuższym pobycie tutaj twoja miłość do Korei się zwiększy xD

Nie no wiesz, jest nadzieja ^^ Nie wiem czy jestem po japońskiej stronie mocy, ostatnio mi bliżej do koreańskiej xD Z tą różnicą, że w Japonii dłużej siedzę niż w Korei, więc to jednak robi swoje, ale nie ma obaw, nadrabiam w spokoju i przy wtórze pięknego koreańskiego języka dźwięczącego w głośnikach ostatnio dużo częściej niż ten japoński :victory:

Ps. Czwarty raz już piszę ten post...raz mi się coś wywaliło z mojej winy a dwa razy mi forum się przycięło...:paranoid:
Awatar użytkownika
Cherry
Przyklejony do ekranu

Postautor: Cherry » 25 wrz 2010

oo.. no widzę że masz podobną historię do mnie. początkowo coś podchodzącego pod rokca a teraz pop. jednak nie spotkasz się ze mną na forum muzyka bo ja wolę słuchać pojedynczych kawałków a nie wypowiadać się o zespołach.
zapraszamy do oglądanie dram :)
no i witam ^^

Wróć do „Kilka słów o sobie”