Cześć!

pole do popisu dla nowych użytkowników
Awatar użytkownika
Sheeruun
Kiedy bedę spać? @_@

Re: Cześć!

Post autor: Sheeruun » 29 wrz 2010

Cherry pisze:
Momo pisze:MBLAQ również słucham, ale nie za dużo - wciągnęli mnie "Oh Yeah" XD
lol. to była moje pierwsza k-popowa piosenka.
Lool, moja też! xD Najpierw było "o wtf co to za shit?!", a potem jakoś wpadło w ucho.. i się wciągnąłem w k-pop.. :roll:
Kibou pisze:i zapraszam do zapoznania się z uroczymi rookiesami jakimi są Dalmatian (doggy dog woof woof) ;DDDD
Dołączam się do polecania Ciapków! :mrgreen:

Awatar użytkownika
radience
Oglądam regularnie xD

Post autor: radience » 29 wrz 2010

No to ja tez się przywitam ^^ [chociaż ja nawet dureń jak przyszła na to forum to topiku nie założyła tylko sie wbiła bezczelnie do rozmów, ale tu nie o mnie]

Wszyscy dalmatyny tak wychwycają pod niebiosa xD niech im bedzie śmieszni są keke ;]

co do mblaqów to mnie np joon przyciągnął swoją golizną,ale to pewnie nie tylko mnie.
ok pisze jakieś bzdury witamy ~~
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Post autor: boom_boom » 29 wrz 2010

Taaa, Joon jest piękny.
Spoiler! Obrazek
Też lubię :D
Cherry pisze:'oh yeah' brzmiało dla mnie tak idiotycznie/śmiesznie
Ach, a ja właśnie patrzę na tłumaczenie tekstu, "ooo, jak na kpop to nawet w miarę sensownie". A nagle wyjeżdżają z "oł jeeee, oł jeeee" :D Ale co z tego? :D
Kibou pisze:(doggy dog woof woof)
Bow wow wow!
Awatar użytkownika
Snake
Grupa Trzymająca Władzę

Post autor: Snake » 30 wrz 2010

Witaj serdecznie.
Nie uszło mojej uwadze, że pierwszą swoją wypowiedź poza tym wątkiem skierowałaś do działu filmowego, a nie dramowego, czy muzycznego. Liczę w związku z tym, że ... haha, żartuję oczywiście ;) Baw się dobrze i miłego doki-dokowania ;)
Tsukush
Przyklejony do ekranu

Post autor: Tsukush » 30 wrz 2010

Maaatkoo ! Kocham Twojego Dragona w sygnie! <dostała zawału> i Witam serdecznie na forum i życzę miłej zabawy z nami xD :)
Awatar użytkownika
Momo
Co to jest dorama? o_O

Post autor: Momo » 30 wrz 2010

Omo, omo, omo :D
Ja tutaj nie weszłam przez chwilę, a tutaj ludu się rozpisało, więc jak ominęłam kogoś pytanie/prośbę to wybaczcie i śmiało piszcie "Ej! A co z moim pytaniem?! ładnie to tak olewać?!" :D
Kibou pisze:o bisty na pierwszym miejscu!
jak ci się podoba mini album? zapraszam do spazowania w temacie, hihi :rolly:
w ogóle wymień ulubieńców z każdego ulubionego bbandu, jestem ciekawa ;D
Bisty na pierwszym po BB XD O nowym mini albumie wypowiem się ładnie w ich temacie już niedługo, niech ja ogarnę dzisiaj tylko niemca XD
Ulubieńca z każdego bbandu? o_O Sporo! Ekhm..
Big Bang - <patrzu na sygnę> hehe...
B2ST - tutaj STRASZNIE trudno mi powiedzieć o ulubieńcu - najpierw był odpadek z BB (mam nadzieje, że wiecie o kogo mi chodzi ^^), później Junhyun ak'a poppin dragona, ale jak pomyślę o innych członkach...to ich też uwielbiam!
SuJu- i znowu problem x.X Yesung, Teuk, Małpka to chyba tak będzie leciało :D
MBLAQ - Mir
SHINee- Jonghyun
co by tu....może łatwiej mi będzie jak wymienicie mi bbandy XD
Kibou pisze:i zapraszam do zapoznania się z uroczymi rookiesami jakimi są Dalmatian (doggy dog woof woof) ;DDDD
Kajak pisze:I słuchaj Kibou co do Dalmatyńczyków i w ogóle baw się tu dobrze ;D.
Speak pisze:O taaak, słuchaj Kibou i koniecznie ich posłuchaj, o ile jeszcze ich nie znasz ; ) faza gwarantowana xD
sheeruun pisze:Dołączam się do polecania Ciapków! :mrgreen:
radience pisze:Wszyscy dalmatyny tak wychwycają pod niebiosa xD niech im bedzie śmieszni są keke ;]
boom_boom pisze:Bow wow wow!
To ja powiem skronie, że widziałamd wa razy ich występy w programach muzycznych i... podobali mi się. Do tego dopowiem jeszcze, że bardzo profesjonalnie wszystko wykonywali! Tylko jestem ciekawa co będzie dalej XD
Snake pisze:Liczę w związku z tym, że
Że....? XD
Tsukush pisze:Maaatkoo ! Kocham Twojego Dragona w sygnie!
Haha, dziękuje, dziękuję!
I w ogóle dzękuję znowu wszystkim za miłe słowa i witam, witam! :D
ODPOWIEDZ