Witam

pole do popisu dla nowych użytkowników
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Re: Witam

Postautor: evelinux » 16 lis 2010

Cherry pisze:<moglibyście sobie odpuścić tę Nobutę xD ja jej nie obejrzałam do tej pory ;p>

lol.. ja obejrzalam i żałuję że musiałam przez to brnąć.. ale dla Yamapa wszyskto xD

Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
tomato_warrior

Postautor: tomato_warrior » 16 lis 2010

Cherry pisze:widzę, że już znalazłyście wspólny temat :D (ja tam za Szajnami nie przepadam)

ja ich muzyki nie trawię jakby co, ja bardziej za mocnym rockiem przepadam i metalem xD
a to że dobrze wyglądają to teraz na mnie nie działa (WYRZUCIŁAM LISTĘ MENŻÓW BO TO GŁUPIE JEST XD)
Awatar użytkownika
Snake
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Snake » 16 lis 2010

tomato_warrior pisze:, ja bardziej za mocnym rockiem przepadam i metalem xD

Możesz coś polecić ? :) W sumie chyba na doki nie ma tematu w muzyce o azjatyckich rockowych/metalowych utworach. Utworzyłbym, ale nie siedzę w temacie ... :)
Awatar użytkownika
Cherry
Przyklejony do ekranu

Postautor: Cherry » 16 lis 2010

tomato_warrior pisze:
Cherry pisze:widzę, że już znalazłyście wspólny temat :D (ja tam za Szajnami nie przepadam)

ja ich muzyki nie trawię jakby co, ja bardziej za mocnym rockiem przepadam i metalem xD
a to że dobrze wyglądają to teraz na mnie nie działa (WYRZUCIŁAM LISTĘ MENŻÓW BO TO GŁUPIE JEST XD)

nie no ok. ja tak tylko trochę słuchałam żeby wiedzieć czy coś w tym jest ale pop to nie moja działka (a z wyglądu i z imion ich w ogóle nie kojarzę. zauważyłam ostatnio że nie mam pamięci do imion. masakra xD ). za to rock i metal.. no jestem ciekawa jakie zespoły lubisz? z Azji czy nie?
Awatar użytkownika
tomato_warrior

Postautor: tomato_warrior » 17 lis 2010

z jrocka na razie miyaviego coś tam skubnęłam, dir en grey, mantecośtam opera..... dopiero się z jrockiem zapoznaję
preferuję nie azjatyckie zespoły.
Wielka miłośniczka muzyki marilyna mansona, Muse, system of a down, rammsteina, AC/DC(ich koncert na Bemowie w Wawie był CZYMŚ czego nie można było przegapić *dumna* Angus rządzi!) ujdzie Linkin Park, Iron Maiden....omo dużo tego jest*patrzy na kolekcję płyt xD*
Awatar użytkownika
Snake
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Snake » 17 lis 2010

SOAD to mój ulubiony zespół muzyczny i lepszego już nie będzie ;) Poza tym z tego co wymieniłaś też lubię Muse (świetne pierwsze trzy albumy, ale potem jakaś twórcza zapaść), Iron Maiden (zwłaszcza z Dickinsonem na wokalu).

Azjatyckiej muzyki prawie wcale nie znam, z rockowej to bardzo dobry jest Thee Michelle Gun Elephant : viewtopic.php?f=36&t=2624 i ewentualnie ich następny projekt The Birthday.

Jak będzie Ci się chciało to mogłabyś zrobić w muzyce wątek poświęcony azjatyckiemu rockowi/metalowi, bo takiego ogólnego nie ma i wrzucić te zespoły o których mówisz (jakieś linki do YT) ;) Chętnie bym posłuchał, bo nie wiem co to jest, pierwsze słyszę.
Awatar użytkownika
tomato_warrior

Postautor: tomato_warrior » 17 lis 2010

Snake pisze:SOAD to mój ulubiony zespół muzyczny i lepszego już nie będzie ;) Poza tym z tego co wymieniłaś też lubię Muse (świetne pierwsze trzy albumy, ale potem jakaś twórcza zapaść.

Muse to mój ulubiony zespół*patrzy na ich wszystkie płyty na półce xD*, nie zgadzam się z tym co mówisz o nich
Na Soad miałam fazę w gimnazjum, bite trzy lata słuchałam ich ciągle <właśnie na winampie odtwarza mi się deer dance>, teraz trochę mniej
widzę że masz avka z ich płyty(posiadam wszystkie, zdobyte ciężko)

Jak będę miała czas w weekend to zrobię taki temat na temat jrocka
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 17 lis 2010

Jeśli ktoś nie zauważył klik coś już tu mamy. Poza tym wystarczy się przejść po różnościowych tematach z różnych krajów <chociażby teraz Day w chińskich wrzuciła niedawno trochę ciekawej muzyki w tym z cięższym brzmieniem (Gemini<3)>za visualowymi zespołami nie przepadam a jest wiele bardziej alternatywnych ciekawych zespołów o cieżkim brzmieniu czy też jakimś ciekawym;p duzo fajnych zespołów post-rockowych, softrockowych, z nieziemskimi wokalami damskimi, improwizowanych, psychodelicznych, itp. itd. <w Japonii jest w czym przebierać, z resztą jest i co posłuchać z chińskiej półki, koreańskiej, czy i dla bardziej zainteresowanych np. z tajskiej;]>

A w ogóle to witam.
Obrazek
Awatar użytkownika
Snake
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Snake » 17 lis 2010

Widziałem ten wątek Azzel, ale to tylko j-rock. A przydałoby się moim zdaniem miejsce dla rocka z całej Azji ;) Nawet jak zespół ma oddzielny wątek na doki to można o nim wspomnieć/wrzucić video w ogólnym wątku, czy chociaż przekierowanie.
No chyba, że tomato_warrior słuchasz wyłącznie J. to wrzucaj do tego wątku co proponowała Azzel. Z góry dzięki ;)

Nieco problematyczne jest dla mnie ogarnianie tego co się dzieje w wątkach muzycznych, bo nie każdy temat jest podpisany (w sensie k-pop itp), a spis jest wg. nazw. I mi np. umknęło uwadze to co wrzucała Day ( większość wątków to pop i nawet nie czytam ;) ) , bo byłem zorientowany na gatunek, a nie na region :P
Gdyby Day wrzuciła chiński stuff do j-rocka to na pewno bym się z tym zapoznał ;)
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 17 lis 2010

viewtopic.php?p=65062#p65062 zaniedbany przeze mnie wątek <z którego powinnam swoja droga linki bezpośrednie pokasować jak nowe zasady forum mówią;p>, akurat link jest z naprowadzeniem na coś mocniejszego. O to chodzi ze jest wielki misz masz w tych tematach muzycznych i ciężko coś ogarnąć czasami, niestety:/ a ja sie nie nadaje do tworzenia i porządkowania takich wątków bo mój przekrój gatunków muzycznych jest zbyt szeroki wiec mam problem jak mam coś posortować bo pewnie bym coś zawsze wrzuciła co wykracza, jest na pograniczu czy cokolwiek:p
Obrazek

Wróć do „Kilka słów o sobie”