Phoenixa

pole do popisu dla nowych użytkowników
Awatar użytkownika
phoenixa
Co to jest dorama? o_O
Kontaktowanie:

Phoenixa

Postautor: phoenixa » 19 lis 2010

:kyaa: A więc część wam wszystkim. :papa:
Już od jakiegoś czasu ogladam Dramki, chyba bedzie z trzy lata.
Coś o sobie.
Jak juz wspomniałam interesuje sie Dramkami, a właściwie lubie je ogladać tak jak Anime.
Ponad to czytam książki (przeważnie fantasy), także w wolnych chwilach bawię się w programie photoshop czy Sony Vegas oraz pisze własne opowiadania (w przyszłości chciałabym wydac książke ale to dalekie marzenie - niestety mam dysleksje już od dziecka stwierdzona,przez to mam problemy z pisaniem i niektórymi słowami, bo pisze tak jak słysze).
Interesuję się grafika komputerową i obróbka wideo, a do tego trochu ciekawostek medycznych, żywieniowych.
No to tyle :D więcej o mnie to tutaj
:melt:
gdzie mozna mnie znaleść;
:star: YouTube: http://www.youtube.com/user/Phoenixa86" onclick="window.open(this.href);return false;?
:star: Blog z Opowiadaniami: http://phoenixa.myspot.pl/" onclick="window.open(this.href);return false;
:star: Galeria http://phoenixa86.deviantart.com/" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
Cherry
Przyklejony do ekranu

Re: Phoenixa

Postautor: Cherry » 19 lis 2010

witam serdecznie :)
widzę że od początku zaczynasz być aktywna i tak trzymaj ;)
jeśli chodzi o dramy, to jaki kraj preferujesz?
jaką muzykę lubisz?

może dość już pytań. życzę wszystkiego dobrego, wydania jakiegoś bestsellera etc :victory:
Awatar użytkownika
phoenixa
Co to jest dorama? o_O
Kontaktowanie:

Postautor: phoenixa » 19 lis 2010

Aktywna w razie możliwości ;P
^^ Raczej Japonia i Korea. Strasznie podobają mi sie Japończycy i Koreańczycy. Oraz seriale z tych krajów.
A muzyka co w padnie w ucho, fajnie brzmi i mi się podoba.

A z tym bestselerem to moze kiedyś się uda :D
dzieki za życzliwość.
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Postautor: Kibou » 19 lis 2010

Obrazek
pisz dużo i baaaw się z nami dobrze ;D

a kogo fangirlujesz? ;>
Obrazek
Awatar użytkownika
arduinna
Oglądam regularnie xD

Postautor: arduinna » 19 lis 2010

Witam serdecznie :) Widzę, ze słuchasz Nightwish, to mój absolutnie ukochany zespół :) Avatar na myspot to twoje dzieło? piękna kolorystyka.
Awatar użytkownika
Reira
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Reira » 19 lis 2010

phoenixa pisze:Interesuję się grafika komputerową i obróbka wideo
Ja studiuję grafikę i też mam kanał na YT, na który wrzucam filmiki. :-D

Witaj na forum, masz jakieś ulubione dramy? Aktorów?
Awatar użytkownika
caporal
Oglądam regularnie xD
Kontaktowanie:

Postautor: caporal » 19 lis 2010

Jestem mile zaskoczony zainteresowaniem fantasy. Ursula K. Le Guin, Robert E. Howard, H. P. Lovecraft a teraz przerabiam sagę Elizabeth Moon "Czyny Paksenarrion" (którą to gorąco polecam).
Bratnia dusza Obrazek

WitamObrazek
Awatar użytkownika
Speak
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Speak » 19 lis 2010

witaj na Doki i baw się z nami dobrze ;D
widzę, że już dużo o sobie powiedziałaś ; ) ja chciałabym jeszcze, żebyś uściśliła coś o słuchanej muzyce. znaczy mam głównie za myśli, czy na twojej playliście znajduje się kpop xD
Oglądam: King 2 Hearts | Love Rain
Awatar użytkownika
Snake
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Snake » 19 lis 2010

Witaj

zacytuję z Twojej strony :
Ciekawostki Mam pecha, od samego początku.
- Gdy się narodziłam Czarnobyl doszedł w ten dzień do polski(Jestem Dzieckiem Czarnobyla).
-Przeważnie wszystko ja psuje lub mi wybucha (kiedyś buchnął mi komputer - co się wtedy działo), czesto też mam coś nie tak z kompem
- W potrawach zawsze znajduje włosy, w deserach z owocami pestki - a były wybierane, i w rybach mam zawsze najwięcej ości

pozytywnie mnie to rozwaliło :) pozdrawiam
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 19 lis 2010

Caporal, wierz mi ze są tu jeszcze ludzie co fantasy się zaczytują bądź przynajmniej zaczytywali;p

Witaj Phoenixia! niech cię bedzie duzo w j-dramach, ja sie ucieszę;D no i miło ze nie tylko ja natrafiam na ości <ja przynajmniej zwykle w filetach xD> i sprzęt przy mnie wariuje;D <właściwie elektryka i elektronika xD>
Nobutą i ryżem witam^^
Obrazek
Awatar użytkownika
Volli
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Volli » 19 lis 2010

Dzień dobry, ja też się ładnie witam.

Uaaaaaaa... strasznie senny dziś dzień i trudno mi jakoś wymyślić zestaw maltretujących pytań, z czym normalnie nie powinno być problemów... Och, i tak podstawowe pytania już padły... Może... co teraz oglądasz, albo co ewentualnie byś chciała? ...

Baw się dobrze, dyskutuj i śmiej się z nami... Doki jest właśnie od tego... i od podtrzymywania na duchu ;)

P.S. A apropos fantasy..... lol.... miłość do Tolkiena wyssałam z mlekiem matki [po dziadku zostało mi pierwsze polskie wydanie Dwóch Wież], a potem to już samo poszło... Co prawda od wielu lat nie czytuję już ani Nowej Fantastyki, ani Fantastyki, a wiele moich "fantastycznych" książek pooddawałam, ale sentyment pozostał... xD
:volli:
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 19 lis 2010

Ja również witam!
Ponieważ padam na łeb chciałam tylko powiedzieć, że super zrobiłaś tą mvk'ę z Legendy <3333333333333333333333 Naprawdę dawno takiej dobrej na podstawie tej dramy nie widziałam ; ))) <Philiiiipshiiiiiiiii <33333>
Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 19 lis 2010

witamyyy!

to mowisz ze mamy kolejna osobe do robienia doki-dokowych banerkow i grafik do kolekcji? :>
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Tsukush
Przyklejony do ekranu

Postautor: Tsukush » 20 lis 2010

Ja również witam serdecznie :hurra: Też miałam kiedyś zajewki na pisanie własnych opowiadań i nawet coś tam napisałam ^ ^ ale wena mnie z wiekiem opuściła ( albo lenistwo tak zwane po prostu) No to miłej zabawy życzę i żeby Cię uzależnienie doki dokowe szybko wciągnęło :victory:
(συσ) To Ja codziennie tak samo.... --------------->
Awatar użytkownika
phoenixa
Co to jest dorama? o_O
Kontaktowanie:

Postautor: phoenixa » 20 lis 2010

a kogo fangirlujesz? ;>

Musze się nauczyc tutejszego jezyka xD
Z aktorów podoba si się gra; Oguri Shun, LeMinHo i Tamaki. Z Aktorek; Ayase Haruka i Yoon Eun Hye

arduinna pisze: Avatar na myspot to twoje dzieło? piękna kolorystyka.
Niestety nie, aż tak swietnie to nie rysuję. Autor: KAGAYA Strona Ofical Sam obrazek, który wykorzystałam

Co obecnie ogladasz

Zabieram się za czarujacą Dziewczyne...
A jest wiele dram które chciałabym obejrzeć, oj sporo nie w sposób wszystkie wymienić.

Maura dzieki za pochwalenie (oraz innym )mojeko Mv'ka

to mowisz ze mamy kolejna osobe do robienia doki-dokowych banerkow i grafik do kolekcji?

Na to wygląda :D
Niebawem zrobię sobie tutaj jakiś banerek i avek.
A do tego znam wiele stron z avkami.

DZiekuje wszsytkim za miłe przyjecie mnie na forum :D

Wróć do „Kilka słów o sobie”