Hello!

pole do popisu dla nowych użytkowników
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Re: Hello!

Postautor: evelinux » 25 lis 2010

po magisterce? lool.. ej no.. wlasnie w trakcie najlepiej sie oglada xD xD

Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Miguel
Co to jest dorama? o_O

Postautor: Miguel » 25 lis 2010

Jak człowiek jest zestresowany przed egzaminem, to tak. A w trakcie pisania xD....
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

n otak. .w trakcie pisania mgr to nie pomaga.. ale mamy dopiero listopad.. tyyyle jeszcze czasu na pisanie ;P a jaki uni?
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Miguel
Co to jest dorama? o_O

Uniwersytet Śląski...kierunek - kultura-media-translacja

nie mam za duuużo czasu, bo muszę całą pracę oddać do końca roku praktycznie
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

eee.. to ty z kellsem studiujesz czy coś?
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
Miguel
Co to jest dorama? o_O

to są studia dwu i pół letnie. właśnie mam ostatnie pół...teoretycznie w styczniu można oddać, ale potem obrona chyba będzie na marzec. a ta obrona to też z kosmosu, bo pytania nie z pracy, a z 10 lektur, które sobie wybieramy..luźno powiązane z tematem naszej pracy.
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 26 lis 2010

aaaa kapuje :D tez mam paru znajomych na tej koncowce ale na nauczycielskiej. ale na usiu to tak wszyscy maja.. mysmy mieli pytania z zakresu szeroko pojętej metodyki na przyklad :) i zero zagadnien do obrony.. ani pytan.. nic..
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Postautor: Piżmak » 29 sty 2011

Miguel - witam cię serdecznie.
Cieszę się niezmiernie, że będę mogła pocieszyć swoje oko autorskimi recenzjami, bo także dość żywo interesuje się filmami ( głównie azjatyckimi i amerykańskimi). Także narzekam na brak czasu, ale to jest raczej masowy problem i podobnie jak Evel i ty - jestem po filologii, ale rosyjskiej:) Po latach wyszło, że studia były zrobione hobbystycznie, co nie przeszkadza mi w tym, by czasem udzielać korepetycji i przeczytać cosik w tym języku.
W działce filmowej także zastój panuje , więc taka osoba jak ty jest bardzo potrzebna:)
Odnośnie Death Note - polecam w wersji animowanej...Japończycy maja często tendencję do psucia ekranizacji mang i anime, więc polecałabym pierwowzór, by się nie zrazić:)
Miłej zabawy i przyjemnie spędzonego czasu na naszym forum życzę:)
Obrazek
Awatar użytkownika
Miguel
Co to jest dorama? o_O

Postautor: Miguel » 20 mar 2011

Teraz mogę powiedzieć, że postaram się być bardziej aktywny w filmowej działce. Obroniłem się w piątek i już mam święty spokój :) Mam parę pozycji w kolejce, więc niebawem zrobi się większy ruch w filmie ;]
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 20 mar 2011

Snake sie na pewno ucieszy bo na razie on tam najwięcej buszuje :) no i gratuluje!
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Postautor: Piżmak » 20 mar 2011

Koniecznie - jak masz więcej wolnego czasu - uaktywniaj się i wspieraj kolegów , bo my baby jakieś osłabione ostatnimi czasy jesteśmy:)

Kolejny etap w zyciu - zamknięty - gratuluję też:)
Obrazek
Awatar użytkownika
Miguel
Co to jest dorama? o_O

Postautor: Miguel » 21 mar 2011

Dzięki serdeczne :) Jeszcze ze mnie to wszystko nie zeszło..ale jak zacznę pracować i oblewać w tym tygodniu ze znajomymi...to oby to zeszło jak ten piątkowy śnieg, który akurat spadł jak wszyscy się od nas obronili.

dział filmowy już powoli rozruszam...jeden temat założony...tylko odzew też musi być, bo inaczej..... ;] ;p
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Postautor: Piżmak » 21 mar 2011

A właśnie tak z ciekawości czystej - jakie studia ukończone i jakie perspektywy pracy po nich? Chyba, ze nie poszedłeś zawodowo w kierunku ukończonych studiów:)?

Jeden temat to obiecujący zalążek na więcej...tylko faktycznie ludzie mogliby więcej pisać , bo wierzę, ze sporo osób widziało film tylko ...coś tam:)

W każdym razie - fighting!!!!
Obrazek
Awatar użytkownika
Miguel
Co to jest dorama? o_O

Postautor: Miguel » 21 mar 2011

Ukończyłem anglistykę na specjalności kultura-media-translacja.... (licencjata mam z nauczycielskich)... więc mogę iść na tłumacza albo zatrudnić się w jakichś wydawnictwach jako osoba odpowiedzialna za PR. Na pewno to ciekawa odskocznia od uczenia ludzi angielskiego ;]
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 21 mar 2011

powodzenia xD ja juz rok szukam pracy xD
Obrazek
JAPAN:

Wróć do „Kilka słów o sobie”