Witam ! :)

pole do popisu dla nowych użytkowników
Awatar użytkownika
Rosia-chan
Przyklejony do ekranu

Re: Witam ! :)

Postautor: Rosia-chan » 02 gru 2010

To ja Cię również powitam: cześć i czołem,baw się dobrze. Na pewno znajdziesz tu wiele interesujących rzeczy ^^

Obrazek
KAŻDY CZŁOWIEK NA KULI ZIEMSKIEJ MA SKARB,KTÓRY GDZIEŚ NA NIEGO CZEKA
Awatar użytkownika
OmOshiroi
Wszyscy czekają, aż coś napiszę

Postautor: OmOshiroi » 02 gru 2010

Ojej nie spodziewałam się tylu miłych słów naraz :) chociaż Ewa opowiadała,że jesteście jedną rodziną :D To może przedstawie już wiecej szczegółów :) Jeśli chodzi o dramy to narazie tylko japońskie i owszem wszystkie z Shunem Oguri, bo to moja pierwsza miłośc :D później pokochałam jeszcze Matsumoto Juna i Kamenashi Kazuya z Gokusen II :) chociaż wczoraj obejrzałam pierwszy odc You're Beautiful i przyznam,że już sie zakochałam w Lee Hong Ki ^^ nie wiedziałam,że język koreański jest taki fajny :P hmm chyba nie uda mi się oprzec muzyce koreańskiej hah :) aa właśnie jeśli chodzi o jrocka to moim ulubionym zespolem jest UVERworld - grają rocka połączonego z muzyką elektorniczna :D jedna z piosenek jest openingiem w Bleach :) dobra wystarczy, bo się rozpisałam za bardzo :P
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 02 gru 2010

Ale tu nie istnieje coś takiego jak rozpisać się za bardzo;p jak już to można się rozpisać za mało;p
Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 02 gru 2010

hehe.. to naw Ewa łandą reklmę robi :) oby nie chciala za to wynagrodzenia odbierać ;)

dziewczyno! jak ci się YaB podoba to oglądaj prędko i idź potem na Sunkyungkwan Scandal (nadal nie moge wyjsc z podziwu ze zapamietalam nazwe...)
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Kajak
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Kajak » 02 gru 2010

To ja też witam i baw się dobrze :D (widzisz, to był przykład rozpisywania się za mało)
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Postautor: Piżmak » 29 sty 2011

OmOshiroi - witaj serdecznie!!!
Powitanie cię to jakby mus, ponieważ wspomniałaś o anime. Na razie w temacie anime nie jest za bogato, ale właśnie dzięki osobom takim jak ty - może tam zagościć sporo ciekawych wątków, dlatego serdecznie cię zapraszam i cieszę się, że szeregi doki - doki zostały znów wzbogacone o jedną osobę:)
Miłej zabawy na forum!!!
Obrazek

Wróć do „Kilka słów o sobie”