Hejo

pole do popisu dla nowych użytkowników
Awatar użytkownika
Katsumi
Co to jest dorama? o_O

Hejo

Postautor: Katsumi » 14 gru 2010

No to tak: regulamin zapoznany, obiecuję stosować się do niego.
Imię: Gosia
Z anime od 6 lat
Z dramą od miesiąca :)
Ulubione tytuły: Hanazakari no Kimitach e, Kgotbota Namja, Personal Taste, Atashinchi no Danshi
Kulturą i językiem japońskim zainteresowana od 6 lat. J-music i K-music jak najbardziej tak.
Zainteresowania (oprócz anime, dramy i Japoni :P): fotografia, podróże, informatyka, fantasy :D

Więc, miło mi dołączyć do waszego forum :P

"Robale, które wcześnie wstają, wcześnie umierają" - Gu Jun Pyo
Awatar użytkownika
Cherry
Przyklejony do ekranu

Re: Hejo

Postautor: Cherry » 14 gru 2010

witamy na dokidoki :)
widzę, że szybko Ci idą dramy ;) oby tak dalej :D
ja mam takie niestandardowe pytanie:
jakie anime lubisz najbardziej? (albo chociaż gatunki.. musiało Ci się trochę tych animców uzbierać ;D )
Awatar użytkownika
Katsumi
Co to jest dorama? o_O

Moje ulubione, sporo ich obejrzałam i duże jest takich które lubię i chętnie do nich wracam: jak choćby InuYasha, Skip Beat, był też Bleach ale do pewnego czasu (do odcinka 180). Blood+, Gundam 00, Durarara, Toradora, NGE, Ouran, ParaKiss, Higurashi, FullMetal Alchemist, Chrono Crusade i jeszcze długo by tak wymieniać ;D
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Postautor: Kibou » 14 gru 2010

Obrazek
:rolly:

a kogo słuchasz? ;>
Obrazek
Tsukush
Przyklejony do ekranu

Postautor: Tsukush » 14 gru 2010

Witam witam !!! :kyaa:

Bardzo milo mi Cie powitać a jeszcze milej mi zobaczyć,że wielbisz Lee Mięcho i lubisz Personala ( ja jestem świeżo po obejrzeniu ) xD ( btw, kocham jego nogi xD - MinHo rzecz jasna ) . Baw się dobrze z nami i dawaj dużżżżżooo ,dużżżżoo zdjęć Mięcha <3 :smitten:

:kyaa:

[ Edit] Kibuś jak zwykle nie zastąpione powitanie xd <3
(συσ) To Ja codziennie tak samo.... --------------->
Awatar użytkownika
Katsumi
Co to jest dorama? o_O

Słucham różnie, na prawdę z j-music jest tego sporo :) na pewno Eiko Shimamiya, trochę Kuribayashi Minami, Yui, UVERWorld, Mami Kawada, j-rocka też sporo słucham i tak by jeszcze trochę wymieniać :D Po prostu słucham tego co mi wpadnie w ucho :D
aczkolwiek z poza j-music to słucham rocka :D

P.S. Dzięki za miłe przyjęcie :D Tak uwielbiam go, to mój nr 1 wśród ciasteczek, z mojej listy :D
Awatar użytkownika
Speak
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Speak » 14 gru 2010

witam również xD
ja od siebie chciałabym również zachęcic do tajwanów, bo z wymienionych przez ciebie tytułów widziałam jedynie japońskie i koreańskie ; )
Oglądam: King 2 Hearts | Love Rain
Awatar użytkownika
Katsumi
Co to jest dorama? o_O

a tajwany też widziałam, Itazura na Kiss wersję tajwańską, Marmolade Boy i teraz przymierzam się do Hana Yori Dango wersji koreańskiej.... ale jak na razie zaczęłam Goong oglądać, więc jak skończę to wtedy może obejrzę jakąś tajwańską dramę
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 14 gru 2010

witam ,witam, witam :) już późno i nic nie myślę, ale witam :D poza tym przez ostatnie 4 godziny słuchałam muzyki (ze zrozumieniem...) whatever.. miło nam że dołączyłaś do naszego zacnego grona :)

Katsumi pisze:teraz przymierzam się do Hana Yori Dango wersji koreańskiej....

tak btw, to w pierwszym poscie napisalas ze ja juz obejrzalaś.. no to nie wiem o co chodzi.. chyba ze chodziło ci o tajwańską.. to juz z góry odradzam xD bo jest nudna i mecząca.. a F4 jest brzydkie i używa nokii cegłówek xD
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Snake
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Snake » 15 gru 2010

Cześć, Katsumi to ładny nick ;)

Jeśli znasz jakieś mądre/klimatyczne/oryginalne pełnometrażowe anime to byłoby miło, gdybyś podzieliła się spostrzeżeniami na doki (w końcu 6 lat doświadczenia :) ) W ogóle anime jest niedoreprezentowane na doki, coś z tym trzeba zrobić :roll:
Awatar użytkownika
Sheeruun
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Sheeruun » 15 gru 2010

W ogóle anime jest niedoreprezentowane na doki, coś z tym trzeba zrobić :roll:

Snake, ja myślę, że wiele osób które zostało wciągnięte w dramy, odeszło od anime. Znam takich osób sporo i sam jestem jedną z nich xD Anime to ja nie widziałem na oczy łaaadny kawal czasu..

Wracając do naszej nowej użytkowniczki - witam również! Co prawda ostatnio mało się udzielam, ale czytam zawsze i wszystko więc można powiedzieć, że jestem stałym użytkownikiem.. :mrgreen:

Mięcho - z nim kojarzą mi się tylko przykrótkie nogawki i kostki, które prezentował w PP :victory:
[center]Ouran High School Host Club | My Girlfriend is a Gumiho[/center]
Awatar użytkownika
Katsumi
Co to jest dorama? o_O

Postautor: Katsumi » 15 gru 2010

evelinux pisze:
Katsumi pisze:teraz przymierzam się do Hana Yori Dango wersji koreańskiej....

tak btw, to w pierwszym poscie napisalas ze ja juz obejrzalaś.. no to nie wiem o co chodzi.. chyba ze chodziło ci o tajwańską.. to juz z góry odradzam xD bo jest nudna i mecząca.. a F4 jest brzydkie i używa nokii cegłówek xD

Tak, tak chodziło mi o tajwańską.... :D :D sory :P

Snake dziękuję za komplement :D mi też się podoba mój nick :D

Co do anime, hmmm... sporo jest takich które bym poleciła.... :D podaj tylko gatunek jaki Cię interesuje, a ja już coś doradzę :D

Mimo, że teraz dużo dramy oglądam to z anime jakoś chyba nie zrezygnuję, uwielbiam te momenty w anime których w dramie nie da się osiągnąć :D
Awatar użytkownika
Snake
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Snake » 15 gru 2010

@ Katsumi

Oglądałem niewiele anime, ale jak dotąd wszystkie pełnometrażówki podobały mi się. Perfect Blue (w kolejce do obejrzenia czekają inne anime od jego twórcy), O Dziewczynie skaczącej przez czas, czy przepięknie narysowany narysowany 5cm per second.

W sumie jestem otwarty na wszystko poza anime, gdzie występuje antropomorfizacja zwierząt i temu podobne. Może być jakieś anime psychologiczne, surrealistyczne, psychodeliczne, odmóżdżająca komedia, akcja, mystery ... :) Praktycznie nic nie widziałem, więc każda rekomendacja będzie mi pomocna. Z góry dzięki ! :victory:

@Sheeruun

bo dramy to złooo ;)
Awatar użytkownika
Katsumi
Co to jest dorama? o_O

Postautor: Katsumi » 15 gru 2010

Snake pisze:bo dramy to złooo ;)

czemu???
@ Snake
Co do pełnometrażowych, to polecam Kara no Kyoukai, mi się osobiście bardzo podobało.
Hmmm, co do pełnometrażowych, to jeszcze Vampir Hunter D: Bloodlust oraz Blood: The last vampire.

Co do TV: to polecam tak: na totalne zrycie bani (bardzo pokręcone i pozytywnie głupie anime): Lucky Star....,
z ciekawszych też to chyba teraz wychodzące Otome Youkai Zakuro. Bleach też jest dość ciekawym anime, aczkolwiek za dużo fillerów. Fajne są też To Aru Majutsu no Index czy Higurashi no Naku koro Ni lub Umineko no Naku koro Ni ( te dwa ostatnie tytuły mocno ryją banię, więc polecam :D:D).
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 15 gru 2010

Snake pisze:czy przepięknie narysowany narysowany 5cm per second.

potwierdzam. widziałam i mnie zachwycił. i do tej chwili sie zamyslam jak slysze piosenkę przewodnią.

Katsumi pisze:Tak, tak chodziło mi o tajwańską.... :D :D sory :P

hehe.. serio, ja to zmęczyłam.. i jeszcz echyba nikt z tego forum nie czul specjalnej przyjemnosci w ogladaniu tajwana.. akurat tego.. moze jakby teraz zrobili nowsza wersje to moze..
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |

Wróć do „Kilka słów o sobie”