Annyeong~

pole do popisu dla nowych użytkowników
Awatar użytkownika
Lusia
Doramowy maniak

Re: Annyeong~

Post autor: Lusia » 28 gru 2010

No pierwsze skojarzenie jasne, że z naszym szynkowym JJ, ale ogółem ciekawa byłam całego imienia. I powiem Ci Asu bardzo ładne. Nazwisko również ;D
I dobrze mówi po angielsku, nie to co JJ :P
To miło, że dobrze zna ang... w przeciwieństwie do mnie ^^"

Ale ale! Cieszę się, że jesteś :aww:
Nie pytaj czemu, bo nie wiem xD

Awatar użytkownika
Asu
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: Asu » 28 gru 2010

Eggie pisze:Luśka, wiem, skąd ci sie to wzięło, bo ja od razu miałam przed oczami Ewę i takim JaeJae XD Szynkowy fail XD

Piękna historia, nie ma co. Mój ostatni romans z Koreańczykiem był okropnie failowy, więc miło że nie wszyscy są tacy i dodaje mi to otuchy i nadziei ^^ Biorę się za innego XD
Hahah, nie no moj Jae nie przypomina ani odrobinke JJa :) Bardziej przypomina mi tego goscia z "Delightful Girl Chunhyan", zwlaszcza jak odwala te swoje miny xD I troche tez z profila przypomina (bardzo w sumie xD) tego goscia z Windstrucka ;D Takie pierwsze moje wrazenie bylo jak go zobaczylam~

A co to za romans z Koreanczykiem?? ;> Moge prosic o detale? (takie wiesz, bardzo detaliczne ;D)
Lusia pisze:No pierwsze skojarzenie jasne, że z naszym szynkowym JJ, ale ogółem ciekawa byłam całego imienia. I powiem Ci Asu bardzo ładne. Nazwisko również ;D
I dobrze mówi po angielsku, nie to co JJ :P

To miło, że dobrze zna ang... w przeciwieństwie do mnie ^^"

Ale ale! Cieszę się, że jesteś :aww:
Nie pytaj czemu, bo nie wiem xD
Dziekuje pieknie, ciesze sie ze nazwisko i imie meza sie podoba :mrgreen:

I ja rowniez sie bardzo ciesze ze jestem ;D na forum i tak ogolnie tez ;>

Acha i sorry ze nie mam polskich znakow, ale chwilowo jestem u znajomej (pilnuje jej psa przez 2 tygodnie) a ona tu nie ma zainstalowanych.. mian!
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

Post autor: KartoflAnka » 28 gru 2010

ja sie nie witałam jeszcze, ale jak miło, mężatka, tutaj na forum mało takich, czuję się przeszczęśliwa i szczęścia duzo życzę :smitten: ( bo ja też mężata i dzieciata nawet)

także witam serdecznie, i skądś znam jakby z chomika hmm?
Awatar użytkownika
caporal
Oglądam regularnie xD

Post autor: caporal » 29 gru 2010

Ja, jak zwykle spóźniony.

Witam Witam Obrazek

PS Mogę się mylić, ale kojarzę twój nick z Filmwebu.
Awatar użytkownika
Asu
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: Asu » 29 gru 2010

KartoflAnka pisze:ja sie nie witałam jeszcze, ale jak miło, mężatka, tutaj na forum mało takich, czuję się przeszczęśliwa i szczęścia duzo życzę :smitten: ( bo ja też mężata i dzieciata nawet)

także witam serdecznie, i skądś znam jakby z chomika hmm?
O super, dobrze ze nia jedna mezatka na forum :D Milo poznac! Z chomika - calkiem mozliwe, moj chomik to EvieSeo :) Moge zapytac o Twoj nick na chomiku??
caporal pisze:Ja, jak zwykle spóźniony.

Witam Witam Obrazek

PS Mogę się mylić, ale kojarzę twój nick z Filmwebu.
Dzieki za powitanie :) owszem, na filmwebie rowniez mam nick Asu, wiec calkiem prawdopodobne :) Choc nie udzielam sie za duzo, bo zbyt wielu tam troli, ktorze narzekaja dla przyjemnosci utrudniania innym zycia :P
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Post autor: Azzel » 29 gru 2010

uoo, witam, troche mnie nie było a tyle się tu dzieje xD ide szukać cię nowo-stara przybyszko na filmwebie w takim razie;p <heh, na chomiku nawet cię gdzieś do znajomych dodaną miałam i swego czasu dużo z twego chomika ściągałam xD>
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

Post autor: KartoflAnka » 29 gru 2010

O super, dobrze ze nia jedna mezatka na forum Milo poznac! Z chomika - calkiem mozliwe, moj chomik to EvieSeo Moge zapytac o Twoj nick na chomiku??

mój chomik to **********i też mi sie zdaje, ze gdzieś mam cię w znajomych, stąd to skojarzenie :victory:
mężatki dodkidoki lączmy sie i mężaci panowie, bo też tu paru jest :mrgreen:
Awatar użytkownika
Volli
Grupa Trzymająca Władzę

Post autor: Volli » 29 gru 2010

mężatki dodkidoki lączmy sie i mężaci panowie, bo też tu paru jest :mrgreen:[/quote]

Hmmm..... Anulka tak patrzę i patrzę i... czy Ty przypadkiem nie sugerujesz, że np. Thon również posiada małżonka? :confuse:

:rolly: :rolly: :rolly: :rolly: :rolly: :rolly: :rolly:
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

Post autor: KartoflAnka » 29 gru 2010

Volli pisze:mężatki dodkidoki lączmy sie i mężaci panowie, bo też tu paru jest :mrgreen:
Hmmm..... Anulka tak patrzę i patrzę i... czy Ty przypadkiem nie sugerujesz, że np. Thon również posiada małżonka? :confuse:

:rolly: :rolly: :rolly: :rolly: :rolly: :rolly: :rolly:[/quote]

hehe tak mi się napisało. thon posiada cudowną małżonkę- jak kiedy pisał, także wszyscy tu zdrowi, chyba :jump:
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Post autor: Piżmak » 29 sty 2011

Asu witam serdecznie!!! Wcześniej nie zauważyłam twojej obecności na forum, ale ja siedzę tylko w określonych działach i przez to ludzie znikają z mojego pola widzenia:) Historia znajomości i sposób w jaki opisałaś "twoje szczęście" przypomina pędzący ekspres...
I faktycznie coś w tym jest, że ludzie czytający twojego posta mogli dojść do wniosku, że ich życie do barwnych nie należy...Nawet Beniaka zawołałam, by pooglądał sobie wasze zdjęcia i przeczytałam potencjalny scenariusz na dramę waszej znajomości...Beniak wyprostował się i krzyknął: "Co ja tutaj właściwie robię?! To miały być moje mysli, więc odparłam: "Naucz mnie angielskiego i gdy osiągnę przynajmniej poziom wystarczający do konwersacji - zostaniesz porzucony dla Azjaty:)"
Zazdroszczę takiego obrotu spraw, bo wyrwałaś się z rodzinnej miejscowości, podróżujecie, radzicie sobie we dwójkę, wspieracie się i wzięliście ślub w iście amerykańskim stylu - brakło tylko kapliczki z Elvisem:)

Mam nadzieję, że wykorzystasz dobrze swój wolny czas i będziemy mogli razem komentować ulubione seriale, nowinki z muzycznego świata a także ślęczeć i gadać o niczym na szałcie:)

Znajdź dla nas czas i przejdź czynnie na koreańska stronę mocy (albo japońską - wedle gustu)

Pozdrowienia dla męża zarzucającego szarmancko grzywką - fighting!!!
ODPOWIEDZ