Witam xD

pole do popisu dla nowych użytkowników
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Re: Witam xD

Postautor: boom_boom » 26 lut 2011

Pinooooooooooooooooooooooooooooo!!!!!!

:rolly:

Właśnie, muszę dać Yoiczowi moją głowę z kartonu!!!!
Ciekawe, czy Yoicz imie odpalić Zapłon.
OMG.
Nagle mnie dobiły pytania egzystencjalne. Czy Yoicz by płakał, gdybym skoczyła z tej skały? Czy biłby się o mnie ze złymi tajniakami? Czy wyciągnąłby mnie ze szklanego akwarium?
Ehhhh, Pino, Pino...
Bez Ciebie bym mniej się martwiła życiem.

Obrazek
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Postautor: thon » 26 lut 2011

Tak chwalicie pełnoletniego pana Y- ale ja powiem że on jest podatny na sugestie necz go napuściła na Big cyce i on to tłumaczy - i wydaje w tempie Mafi czy Eggie -szybko - jak ktoś chce bezmózgową japońszczyznę - to pan Y wam da wskazówki,a od koreanskiej bezmózgowej rozrywki polecam śmiało swoje usługi - może nie tłumaczenie ,ale wskazówki co obejrzeć
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 26 lut 2011

DinoAzzik czasem tez i gryzie :D
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
Yoichi
Co to jest dorama? o_O

Postautor: Yoichi » 26 lut 2011

Pino pisze: to oglądaj Thousand Years of Love....

To pewnie jakaś historyczna. Nie lubię takch xD
Pino pisze:Jak ja nie cierpię nowych użytkowników. :giggle: :twisted:

Dlaczego? xD
thon pisze:necz go napuściła na Big cyce i on to tłumaczy

Nieee xD To ja powiedziałem necz, żeby to zaczęła oglądać xD
thon pisze:i wydaje w tempie Mafi czy Eggie -szybko - jak ktoś chce bezmózgową japońszczyznę

Może tak szybko nie tłumacze, ale jakoś idzie xd Poza tym ta seria wcale taka zła nie jest... jest okropna xD
thon pisze:a od koreanskiej bezmózgowej rozrywki polecam śmiało swoje usługi - może nie tłumaczenie ,ale wskazówki co obejrzeć

Jak masz coś fajnego i nie ma 150 odcinków, to chętnie posłucham xD I błagam niech to nie będzie YAMD... xD
Obrazek
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Postautor: thon » 26 lut 2011

Yoichi pisze:jak masz coś fajnego i nie ma 150 odcinków, to chętnie posłucham I błagam niech to nie będzie YAMD

od razu polecam High Kicka - trzeba uśmiechnąć się do pięknych pań z naszego forum Polecana drama ale humor cały czas pod warunkiem że mózg w pozycji off,i nie ma 150 odcinków tylko 126 :) 20 minutowych ,naj naj sitcom jaki oglądałem ,z lecących All my love - o poszukiwaniach zaginionej córki z Kim Gab Soo - podobnie -wyłącz mózg i się ciesz BEZMÓZGOWIE Nr 2
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Postautor: Piżmak » 06 mar 2011

Witam druga wirtualna połówkę Lady!!!
Skoro lubisz remizę - to liczę na jakies wskazówki, bo nie od dziś wiadomo, że w gronie kilku osób plus procenty - przy tym tańcuje się najlepiej!!!
Witam serdecznie i życzę dobrej zabawy w głównie kobiecym gronie:)
Obrazek

Wróć do „Kilka słów o sobie”