Elo wszystkim : D

pole do popisu dla nowych użytkowników
Awatar użytkownika
blueshavol
Co to jest dorama? o_O

Elo wszystkim : D

Postautor: blueshavol » 27 mar 2011

Witam wszystkich, hej hi hello i wgl cześć.
Na forum byłam już jakiś rok temu, ale uznałam, że wolę oglądać dramy bez przerwy niż siedzieć i pisać :D

Dram i filmów azjatyckich obejrzałam już chyba jakiś milion. No, duuużo w każdym razie, zdecydowana większość z Korei. Najbardziej lubię komedie, fantasy i oryginalne lub wręcz przeciwnie - oklepane pomysły (gender-bender i przebierańska :D). O romansach nawet nie wspominam, bo chyba występuje on w każdej dramie, niemniej lubię sobie pomarzyć o wielkiej miłości będąc Forever Alone xD A i wzruszam się baardzo łatwo, czasem rozklejam się bo po prostu drama mi się skończyła xD

Muzyka: ogólnie pop, oczywiście azjatycki. Głównie Korea, choć mam też wiele japońskich i tajwańskich piosenek, nawet 2 z Tajlandii (szpan). Muza jest całym moim życiem, bez odtwarzacza nie wychodzę z domu. Nienawidzę gdy ktoś śmieje się z azjatyckiej muzyki popierając się stereotypami, a inną muzykę staram się szanować. Ale polubić nie, KPop zawładnął moim życiem xD

Jak już pewnie wywnioskowaliście ze stylu pisania, jestem pokemonem. Na codzień używam głupich słów, śmieję się z byle czego, spontanicznie śpiewam koreańskie słowa z przyjaciółką na ulicy (z Koreą nie mają zbyt wiele - tzw. random blabbing)
Ale kocham swoje pokemoniarstwo, Koreę. muzykę i ogólnie wszystko dookoła xD

A tak z informacji normalniejszych, mam na imię Magda, mam 17 lat, mieszkam w Kwidzynie i chodzę do liceum :D

Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Re: Elo wszystkim : D

Postautor: Kibou » 27 mar 2011

well, hellou~
Obrazek
(creeper)

baw się z nami dobrze ;DDD

a z kpopu to kto jest Twoim fav? ;>
(czyżby nick poniekąd odnosił się do Shawols? xD)
Obrazek
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Postautor: Ai_tanu » 27 mar 2011

witam baw się dobrze na doki ;>
Awatar użytkownika
blueshavol
Co to jest dorama? o_O

Poniekąd się odnosi, gdyby nie V >D
W sumie nie mam ulubionych, kiedyś była faza na SuJu, SHINee, teraz już wszystko wypośrodkowane. Słucham i dziewczyn i chłopaków, chyba z każdej grupy mam kilka piosenek. Aktualnie na okrągło lecą MBLAQ, Infinite i ZE:A :D
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 27 mar 2011

blueshavol pisze:A i wzruszam się baardzo łatwo, czasem rozklejam się bo po prostu drama mi się skończyła xD

ojojoj.. :five: przybij piątę sisotro! choć ja ja to głównie ryczałam za skończoną dramą na początku moich azjatyckich przygód.. ale i tak się łatwo rozklejam na wszelakich wątkach miłosnych.. srsly..

blueshavol pisze:nawet 2 z Tajlandii (szpan).

no no, szpan i to pełną gębą :rolly:

blueshavol pisze:Jak już pewnie wywnioskowaliście ze stylu pisania, jestem pokemonem. Na codzień używam głupich słów, śmieję się z byle czego, spontanicznie śpiewam koreańskie słowa z przyjaciółką na ulicy (z Koreą nie mają zbyt wiele - tzw. random blabbing)Ale kocham swoje pokemoniarstwo, Koreę. muzykę i ogólnie wszystko dookoła xD

cóż.. rzeknę.. wszyscy tutaj jesteśmy pokemony.. ;)

w każdym bądź razie, widzę, że Kibou już cię przywitała chlebem i so... znaczy gifem :rolly: tak, tak, Kibou jest naszym forumowym gifiarzem - ona ma gif na każdą.. KAŻDĄ okazję.

witam cie serdecznie, Magdo :) ale wiesz.. u nas na forum nikt nie ma imienia ;) a jak się niedawno bliżej popoznawaliśmy to każdy byl w szoku że ktoś ma jakieś realne imię ;)
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
blueshavol
Co to jest dorama? o_O

evelinux pisze:witam cie serdecznie, Magdo :) ale wiesz.. u nas na forum nikt nie ma imienia ;) a jak się niedawno bliżej popoznawaliśmy to każdy byl w szoku że ktoś ma jakieś realne imię ;)

IC, to ja teraz powiem że to był taki chwyt żebyście wszyscy myśleli że jestem człowiekiem. Ale ja jestem robotem nastawionym wyłącznie na oglądanie dram i słuchanie muzyki xD

Jeżeli robi to komuś różnicę to ja uznam że nie mam imienia, a z racji tego, że mój nick jest trochę za długi i nikomu się nie chce nadwerężać palców, to można się zwracać do mnie skrótowo, to tyle z mojej jakże skromnej strony 8)
Awatar użytkownika
Speak
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Speak » 27 mar 2011

witaj na Doki, miłej zabawy ;D
Oglądam: King 2 Hearts | Love Rain
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Postautor: Kibou » 27 mar 2011

evelinux pisze:tak, tak, Kibou jest naszym forumowym gifiarzem - ona ma gif na każdą.. KAŻDĄ okazję.

Obrazek
;D

no dobrze, to żeby Cię rozkręcić spytam się o biasów ;D
wymieniaj, wymieniaj ;DDD
Obrazek
Awatar użytkownika
blueshavol
Co to jest dorama? o_O

Dresik! xD

Kibou pisze:no dobrze, to żeby Cię rozkręcić spytam się o biasów ;D
wymieniaj, wymieniaj ;DDD

Jezus Maria to chyba pół nocy będę pisać..

SHINee - Onew
MBLAQ - G.O i Thunder
Szynki - Jaejoong
SS501 - Jungmin i Hyung Joon (miuha :D)
SuJu - Huhun
Aktorzy: Kim Soo Hyun, Kostucha z 49 days, Song Joong Ki

To są najważniejsi. Mam coś takiego że są też takie TOPy i Niele których nie trawię, a kocham muzykę xD Albo np nie znam członków np. Infinite albo ich tak nie uwielbiam jak tych powyżej xD
Awatar użytkownika
Rosia-chan
Przyklejony do ekranu

Postautor: Rosia-chan » 27 mar 2011

Ja Cię również serdecznie witam na Doki: WITAJ!!! xD
Obrazek
KAŻDY CZŁOWIEK NA KULI ZIEMSKIEJ MA SKARB,KTÓRY GDZIEŚ NA NIEGO CZEKA
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 28 mar 2011

blueshavol pisze:
evelinux pisze:witam cie serdecznie, Magdo :) ale wiesz.. u nas na forum nikt nie ma imienia ;) a jak się niedawno bliżej popoznawaliśmy to każdy byl w szoku że ktoś ma jakieś realne imię ;)

IC, to ja teraz powiem że to był taki chwyt żebyście wszyscy myśleli że jestem człowiekiem. Ale ja jestem robotem nastawionym wyłącznie na oglądanie dram i słuchanie muzyki xD

Jeżeli robi to komuś różnicę to ja uznam że nie mam imienia, a z racji tego, że mój nick jest trochę za długi i nikomu się nie chce nadwerężać palców, to można się zwracać do mnie skrótowo, to tyle z mojej jakże skromnej strony 8)

okej, Bi.. nie no.. to juz Rain se zarezerwował.. hmm.. Sha? Shav? Blue? hmm.. muszę zatem pomysleć xD

Kibou pisze:
evelinux pisze:tak, tak, Kibou jest naszym forumowym gifiarzem - ona ma gif na każdą.. KAŻDĄ okazję.

Obrazek
;D

o-m-o-!-!-! Kej, czy ty ich czasem sama po nocach nie tworzysz? tak byłoby znacznie łatwiej.. ;)
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
shiwana
Już poznaję aktorów ^^"

Postautor: shiwana » 28 mar 2011

Witaj BlueShavol!
Wcale się nie znamy z reala, no gdzieżby~
Dzięki za poinformowanie mnie o tym forum!
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

o nieee.. jeszcze ktoś kogoś zna?? ;P teraz gang nowy nam zawładnie forum <idzie_do_emo_cornera>
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
shiwana
Już poznaję aktorów ^^"

Postautor: shiwana » 28 mar 2011

Jeszcze Anię tutaj ściągniemy i wtedy dopiero będzie mafia, hihi.
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

:puppy: :puppy: :puppy: o nieee.. a wy dziewczęta z którego zakątka Polski jesteście?
Obrazek
JAPAN:

Wróć do „Kilka słów o sobie”