Elo, elo~

pole do popisu dla nowych użytkowników
Awatar użytkownika
Volli
Grupa Trzymająca Władzę

Re: Elo, elo~

Postautor: Volli » 30 maja 2011

Nie wiedzieć czemu mi też historyczny przyszedł do głowy - Iljimae (no poza Tysiakiem ale tysiak się nie liczy)... Aleeee... tak poza tym to trudno znaleźć takie serie gdzie to wszystko byłoby w równych proporcjach - chociaż z drugiej strony masa tego... :rolly: - ale niech będę mało oryginalna - jeżeli jeszcze nie widziałaś to You Are Beautiful - w sumie komedii więcej niż dramatu ma w sobie, ale jak kto wrażliwy to i wzruszyć się będzie potrafił....

:volli:
Awatar użytkownika
nykikka
Wszyscy czekają, aż coś napiszę

Postautor: nykikka » 30 maja 2011

Dobraa, dzięki. ^^ To w najbliższym czasie jak będę mieć wolne chwile to wiem za co się zabierać. ; )
Awatar użytkownika
Maru
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Maru » 31 maja 2011

Ej Volli, ja bym na świeżego YaB'a nie polecała :/

Bo ja na przykład tez rozważałam ta dramę na początku, ale się ciesze, że ją ogladałam duzo później. A to ze względu na to, że tam sie masa wątków parodiowych przewija, i żeby to w pełni docenić trzeba sie trochę obcykać z koreańska popkulturą (:

A wiecie co mi sie w tym momencie przypomniało, polecane garściami wszędzie te 3 lata temu? ( i jedna z pierwszych moich dram _^_)

Hana yori dango :rolly: :rolly: :rolly:
Obrazek
"A teraz szybko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu!"
- Król Julian
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 01 cze 2011

YaB był fajny.. co wy chcecie.. jarałyśmy sie nim na bieżąco tak jak Secret Gardenem sie dziewczyny jarały prawie że..

no Hana Yori Dango.. okej, ale ja bym się nadal trzymała mojego Hong Gil Donga :D grunt to polecić komuś na pierwszą dramę mega fajną dramę.. żeby ptoem miał co wspominać "ale mialam szczescie ze moja pierwsza drama był.."
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Maru
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Maru » 01 cze 2011

evelinux pisze:YaB był fajny.. co wy chcecie

ależ nic nie chcę ;p

Tylko gdyby to była twoja pierwsza drama, to zrozumiałabyć o co chodzi z aluzjami do wystepów w radiu i usmiałabys sie przy spiewaniu 'sorry sorry' gdybyś nie wiedziała o co kaman? Jesli nawet to na pewno nie tak bardzo (:
Obrazek
"A teraz szybko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu!"
- Król Julian
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 01 cze 2011

Maru pisze:Tylko gdyby to była twoja pierwsza drama, to zrozumiałabyć o co chodzi z aluzjami do wystepów w radiu i usmiałabys sie przy spiewaniu 'sorry sorry' gdybyś nie wiedziała o co kaman? Jesli nawet to na pewno nie tak bardzo (:

no jak to oglądałam to pojęcia zielonego nie mialam o co chodzi a nie byla to moja pierwsza koreanska produkcja wiec na to smao wychodzi..
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |

Wróć do „Kilka słów o sobie”