cześć i czołem.

pole do popisu dla nowych użytkowników
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
kitsune
Już poznaję aktorów ^^"

cześć i czołem.

Post autor: kitsune » 31 maja 2011

O rety, nie wiedziałam, że macie temat do przywitań! Tak to jest jak przez kilka miesięcy śledzi się gościnnie forum. :lol:
Chyba jednak nie rozpiszę się za bardzo w swoim pierwszym poście, bo przedstawianie się nigdy nie wychodziło mi dobrze. Mój dorobek dramowy nie jest zbyt wielki, ale widać już oznaki nieuleczalnej miłości do sageuków... Poza nimi jestem w stanie obejrzeć prawie wszystko, z wyjątkiem horrorów. Cierpię na niemożność porzucenia dramy, nawet jeśli jest okrutnie słaba, ciągnę ją do końca. :roll: Wtedy wchodzę na forum i czytam wasze posty, które poprawiają humor. :D To tyle!

Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Re: cześć i czołem.

Post autor: boom_boom » 31 maja 2011

Oh jeeeeeej, jak się cieszę, że ktoś poza nami czyta nasze wypociny i jeszcze mu one poprawiają humor :)
Bo to się głupota lubi lać strumieniem (przynajmniej z mojej strony), a ktoś ogarnia, AAAAAAAA!!!!

WITAM <z moją ostatnio największą fazą>
Obrazek

A poza tym- jakie dramy lubisz? Koreańskie? Japońskie?
Awatar użytkownika
kitsune
Już poznaję aktorów ^^"

Post autor: kitsune » 31 maja 2011

Tak, ja też się cieszę, że te wypociny tutaj są. Świetny sposób na chandrę i terapię podramową.
Moje dramy cieszą się względnym równouprawnieniem. :D Skończonych tytułów około 60 łącznie i to taka mieszanka Japonii, Korei i Tajwanu. W trakcie oglądania dwie pozycje z Chin. Trudno mi powiedzieć, który kraj u mnie wygrywa, bo najzwyczajniej każdy przyciąga czymś innym. :wink:
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Post autor: Eggie » 31 maja 2011

60 dram to wcale nie tak mało. W przypadku niektórych to pewnie wręcz za dużo :D Bo potem to już się mózg lasuje :D

Witam cię również serdecznie. Mogę spytać o rzeczy typu wiek, imię i skąd się wzięło twoje zamiłowanie do dram? :)
Awatar użytkownika
Cherry
Przyklejony do ekranu

Post autor: Cherry » 31 maja 2011

witam!
60 dram to dużo !
masz rację - każdy kraj jest fajny bo przyciąga widza czymś innym.
fajnie masz, że musisz każdą dramę obejrzeć do końca - mi jak się jakaś znudzi to trafia do kolejki "kiedyś muszę ją obejrzeć do końca". ta kolejka się powiększa bo ciągle znajduję bardziej interesujące pozycje ;p

mam nadzieje że się tu zaaklimatyzujesz i wkręcisz się w nasze forumowe życie xD
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Post autor: Azzel » 31 maja 2011

Witam, w sumie nie wiem co już mówić, chyba okres sesji/końca roku szkolnego, etc stąd tyle ludzi nowych :rolly: Ale w sumie, miło fajnie, mam nadzieję że zostanie ci się tu długo^^
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Post autor: Kibou » 31 maja 2011

HAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAY ;DDDD
Obrazek

skoro już Ci się u nas podoba, to mam nadzieję, że będziesz DUUUUUUUUUŻO z nami pisać hehehe ;D

a jakie są Twoje ulubione tytuły? ;D
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Post autor: evelinux » 01 cze 2011

o ja.. dożyłam tego momentu kiedy Kibou sie powtarza :P

poza tym, witam serdecznie nową koleżankę :)
Awatar użytkownika
Maru
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: Maru » 01 cze 2011

evelinux pisze:o ja.. dożyłam tego momentu kiedy Kibou sie powtarza
własnie ...chyba stwierdziłam, że sie obrażę, bo to był mój gif powitaniowy <chlip i foch> :puppy:

< :D >

w ogóle ....60 ....ja chyba tyle nie dożyję, żeby to wszytsko obejrzeć _^_ ..... O_o....
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Post autor: Eggie » 01 cze 2011

evelinux pisze:o ja.. dożyłam tego momentu kiedy Kibou sie powtarza :P

poza tym, witam serdecznie nową koleżankę :)
OMO, ja też!!! :D Ale Haru zawsze miło zobaczyć ^^
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Post autor: Kibou » 01 cze 2011

evelinux pisze:o ja.. dożyłam tego momentu kiedy Kibou sie powtarza :P
Obrazek
no bo skoro Kitsune głównie dramy to pomyślałam, że przywitam dramowo no xD
Awatar użytkownika
EwCzAkIs
Przyklejony do ekranu

Post autor: EwCzAkIs » 01 cze 2011

To ja tez witam (dawno nie mialam okazji wiec tym bardziej ;) ) - 60 dram to zdecydowanie dobry wynik (ja np. mam mniej na koncie niz ty :oops: , takze dziewczyn badz dumna - glowa do gory i piers do przodu :victory: ) Takze ogolnie - baw sie dobrze i lekaj sie czychajacych na kazdym kroku niebezpieczenstw (dla twojej psychiki znaczy) - np. kpopu :mrgreen:
Awatar użytkownika
Lily
Oglądam regularnie xD

Post autor: Lily » 07 lip 2011

kitsune pisze:Skończonych tytułów około 60 łącznie i to taka mieszanka Japonii, Korei i Tajwanu.
60?????? O matko... jestem pod wielkim wrażeniem. Ja do tej pory obejrzałam... 5. Dramy oglądam okazyjnie bo wolę filmy, ale mimo wszystko chyba nawet moje wszystkie filmy zsumowane razem nie miałyby takiej długości jak te 60 dram. Naprawdę, taki dorobek to dla mnie kosmos jakiś ;)
Oczywiście i ja witam, choć też jestem raczej początkującym forumowiczem :)
Awatar użytkownika
kitsune
Już poznaję aktorów ^^"

Post autor: kitsune » 07 lip 2011

Lily pisze:
kitsune pisze:Skończonych tytułów około 60 łącznie i to taka mieszanka Japonii, Korei i Tajwanu.
60?????? O matko... jestem pod wielkim wrażeniem. Ja do tej pory obejrzałam... 5. Dramy oglądam okazyjnie i co prawda mam za sobą dziesiątki, jeśli nawet i nie setki filmów, ale mimo wszystko chyba nawet moje wszystkie filmy zsumowane razem nie miałyby takiej długości jak te 60 dram. Naprawdę, taki dorobek to dla mnie kosmos jakiś ;)
Oczywiście i ja witam, choć też jestem raczej początkującym forumowiczem :)
Policzmy, że dramy oglądam już ładne kilka lat to nie jest jakiś szczególny wynik. :rolly: Mniejsza z tym, że niektóre po kilka razy. Bardziej niepokojące jest zainteresowanie koreańskimi historycznymi, te kolosy mają średnio 50-100 odcinków. Oj ja biedna... :rolly: Zupełnie zapomniałam o tym temacie.
ODPOWIEDZ