Witam :)

pole do popisu dla nowych użytkowników
Awatar użytkownika
Akemi
Już poznaję aktorów ^^"

Witam :)

Postautor: Akemi » 04 cze 2011

Na forum nieświadomie zaciągnęła mnie kitsune, przesyłając link do tematu "jaka to drama?". Stwierdziłam, że jak już tu wpełzłam, to się rozejrzę i... zostałam. Postanowiłam się zarejestrować. Dzisiaj zebrałam się na odwagę i piszę tego pierwszego posta. Po krótkim rozpoznaniu terenu już wiem, że nie zostanę zjedzona żywcem :D

Hm... wypadałoby napisać parę słów o sobie. Więc mieszkam niedaleko Łodzi, mam te 23 lata na karku (wiem, że jestem stara, cicho :mrgreen: ) i już kilka lat siedzę w temacie dramowym. Obecnie zamiast zakuwać do sesji siedzę i katuję 17 odcinek Midasa.W poniedziałek 2 egzaminy, ale Midas jest silniejszy ode mnie... Chyba jestem za bardzo uzależniona. Łykam wszystko, nawet te dramy, które mają niezbyt pochlebne opinie. Jedyna drama do której nie mogę się przekonać to Kaibutsu kun, co też kitsune mi namiętnie wypomina. Ale nie jestem w stanie tego przetrawić, no nie dam rady :) Preferuję za to dramy historyczne, akcji i komedie romantyczne. Dobrym dramatem też nie pogardzę.

Poza dramami uwielbiam muzykę azjatycką wszelkiej maści. Moją miłością jest kpop, ale gustuję też w muzyce chińskiej, japońskiej wietnamskiej i tajskiej. Jestem też niedobitkiem słuchającym enki i trota, więc jeśli znajdują się tutaj jakieś osoby, które tego słuchają, to nie będę za bardzo czuła, że "odstaję" :mrgreen:

Dobra, chyba starczy tej mojej autobiografii. Za bardzo się rozpisałam. W każdym razie cieszę się, że tu jestem i zamierzam namiętnie postować. Podoba mi się tutaj <rezerwuje sobie własny kawałek podłogi na forum> Idę szukać jakiegoś avatara :D

Wombat na chorobowym, jego funkcję przejął Baran.
Baran przyjmuje pacjentów na psychologicznym pastwisku od poniedziałku do piątku, w godzinach od 17:30 do 22:00. Pacjenci proszeni są o przyniesienie oscypków BIAŁYCH, NIE WĘDZONYCH w ramach opłaty za konsultację lekarską.
Awatar użytkownika
Preity
Już poznaję aktorów ^^"
Kontaktowanie:

Re: Witam :)

Postautor: Preity » 04 cze 2011

Akemi pisze:mam te 23 lata na karku (wiem, że jestem stara, cicho :mrgreen:
Dobre :clap: mając tyle lat też uważałam podobnie, ale z czasem mi przeszło. Witam na forum :hug:
No one's got to take me alive!
The time has come to make things right!
You and I must fight for our rights!
You and I must fight to survive!

Muse - Knights of Cydonia
Awatar użytkownika
Volli
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Volli » 04 cze 2011

Preity pisze:
Akemi pisze:mam te 23 lata na karku (wiem, że jestem stara, cicho :mrgreen:
Dobre :clap: mając tyle lat też uważałam podobnie, ale z czasem mi przeszło. Witam na forum :hug:

Ja też. Z czasem wszystko przechodzi :rolly: - Akemi - sądzę, że mogłabyś się zdziwić średnią wieku na forum :rolly: Ja też witam serdecznie... i się cieszę, że kolejny ktoś, kogo słowo "historia" nie odstrasza...
:volli:
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 04 cze 2011

Akemi pisze:Po krótkim rozpoznaniu terenu już wiem, że nie zostanę zjedzona żywcem :D

Oj nie wiem, rózne stwory po tym forum się panoszą :rolly: <zaczynam wrzucać sama sobie :omg: >

Akemi pisze:Hm... wypadałoby napisać parę słów o sobie. Więc mieszkam niedaleko Łodzi, mam te 23 lata na karku (wiem, że jestem stara, cicho :mrgreen: ) i już kilka lat siedzę w temacie dramowym.

Ooo, to może uda nam się kiedyś ciebie wyciągnąć na spotkanie w Łodzi dokowiczów <o ile nie uciekniesz przed nami wcześniej xD> przy okazji zapytam się co studiujesz, jeśli można?^^

Akemi pisze:Obecnie zamiast zakuwać do sesji siedzę i katuję 17 odcinek Midasa.

respekt, ja nadal siedze przy 11epie i jakoś tak... nie mogę :shake: klątwa dram na M.....

Akemi pisze:Jestem też niedobitkiem słuchającym enki i trota, więc jeśli znajdują się tutaj jakieś osoby, które tego słuchają, to nie będę za bardzo czuła, że "odstaję" :mrgreen:

Prawie przykro mi to mówić, ale chyba nie bedziesz odstawać tutaj w tej kwestii :rolly: a nawet chyba commonerem będziesz :rolly: <przynajmniej w kwestii trota, już widzę jak dołaczasz do aucycjowej remizy na szałcie :rolly: >

Akemi pisze:Podoba mi się tutaj <rezerwuje sobie własny kawałek podłogi na forum>

Czyli napiszę to co na poczatku powinnam - WITAJ, podłogi tu nikomu nie skąpimy^^
Obrazek
Awatar użytkownika
Akemi
Już poznaję aktorów ^^"

Azzel pisze:
Akemi pisze:Po krótkim rozpoznaniu terenu już wiem, że nie zostanę zjedzona żywcem :D

Oj nie wiem, rózne stwory po tym forum się panoszą :rolly: <zaczynam wrzucać sama sobie :omg: >

Będę się bronić rękami i nogami :D

Azzel pisze:
Akemi pisze:Hm... wypadałoby napisać parę słów o sobie. Więc mieszkam niedaleko Łodzi, mam te 23 lata na karku (wiem, że jestem stara, cicho :mrgreen: ) i już kilka lat siedzę w temacie dramowym.

Ooo, to może uda nam się kiedyś ciebie wyciągnąć na spotkanie w Łodzi dokowiczów <o ile nie uciekniesz przed nami wcześniej xD> przy okazji zapytam się co studiujesz, jeśli można?^^

Stosunki międzynarodowe na WSSM. Licencjat robiłam ze stosunków z japonistyką, ale mi zarazy zamknęli specjalizację. A teraz to w temacie Korei zaczęłam siedzieć i prędko nie przestanę :) Co do spotkania to bardzo chętnie zawitam :)

Azzel pisze:
Akemi pisze:Obecnie zamiast zakuwać do sesji siedzę i katuję 17 odcinek Midasa.

respekt, ja nadal siedze przy 11epie i jakoś tak... nie mogę :shake: klątwa dram na M.....

To pociągnij dalej oglądanie, teraz się strasznie ciekawie zrobiło. Aż mnie zadek świerzbi bo nie mogę się doczekać następnych subów.

Azzel pisze:
Akemi pisze:Jestem też niedobitkiem słuchającym enki i trota, więc jeśli znajdują się tutaj jakieś osoby, które tego słuchają, to nie będę za bardzo czuła, że "odstaję" :mrgreen:

Prawie przykro mi to mówić, ale chyba nie bedziesz odstawać tutaj w tej kwestii :rolly: a nawet chyba commonerem będziesz :rolly: <przynajmniej w kwestii trota, już widzę jak dołaczasz do aucycjowej remizy na szałcie :rolly: >

Jee! Nie czuję się odszczepieńcem! Jednak trot to nie obciach <wali po łbie siedzącą obok kumpelę za wyśmiewanie się z trota>

Azzel pisze:podłogi tu nikomu nie skąpimy^^

To zaczynam rozkładać swoje manatki :) Dziękuję wszystkim za miłe powitanie :)
Baran przyjmuje pacjentów na psychologicznym pastwisku od poniedziałku do piątku, w godzinach od 17:30 do 22:00. Pacjenci proszeni są o przyniesienie oscypków BIAŁYCH, NIE WĘDZONYCH w ramach opłaty za konsultację lekarską.
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Postautor: Kibou » 04 cze 2011

HAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAY!
Obrazek

aż dziwne, że nikt nie zapytał, kogo słuchasz z kpopu, aaaaah widać że to pytanie czekało na waszego ulubionego fangirla, czyli MNIE ;DDD

no więc, kogo słuchasz, droga Akemi? :rolly:

Akemi pisze:Jee! Nie czuję się odszczepieńcem! Jednak trot to nie obciach <wali po łbie siedzącą obok kumpelę za wyśmiewanie się z trota>

PROOOOOOOOOSZĘ CIĘ, KOCHAAAAAAAAAANA jaki obciach? ;DDDD
mamy tu masę troto-remizo loverów, czuj się jak u siebie~! ;D

Akemi pisze:To zaczynam rozkładać swoje manatki :) Dziękuję wszystkim za miłe powitanie :)

herbatki? : D
Obrazek
Awatar użytkownika
Akemi
Już poznaję aktorów ^^"

Kibou pisze:no więc, kogo słuchasz, droga Akemi? :rolly:

W zasadzie to wszystkiego po trochu - 2NE1, Big Bangi, After School, Szynki, CN Blue, F.T Island, Davichi, GaIn, Gilme, MBLAQ, Outsider, Rain, So Ji Sub, SS501... To tak bardzo w skrócie.

Kibou pisze:herbatki? : D

A poproszę :D
Awatar użytkownika
kitsune
Już poznaję aktorów ^^"

Postautor: kitsune » 04 cze 2011

Herbatka winna być moja... A trotowy niedobitek niech sobie istnieje, póki tych trotów na żywo nie śpiewa! Albo piosenek o curry. :lol:
[center]Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
Akemi
Już poznaję aktorów ^^"

kitsune pisze:Herbatka winna być moja... A trotowy niedobitek niech sobie istnieje, póki tych trotów na żywo nie śpiewa! Albo piosenek o curry. :lol:

Specjalnie dzisiaj zadzwonię do Ciebie na skype i zaśpiewam Ci pieśń pochwalną o herbacie i o curry w wersji trotowej. Myślałaś, że się przede mną ukryjesz, kapciu? <tuli>
Awatar użytkownika
Volli
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Volli » 04 cze 2011

kitsune pisze:Herbatka winna być moja... A trotowy niedobitek niech sobie istnieje, póki tych trotów na żywo nie śpiewa! Albo piosenek o curry. :lol:

NIEEEE!!! Piosenki o curry są boskie!!!! :rolly: :rolly: :rolly: Chociaż o supermanach są bościejsze...

Akemi pisze:So Ji Sub

Jest tu gdzieś Pino?
:volli:
Awatar użytkownika
kitsune
Już poznaję aktorów ^^"

Postautor: kitsune » 04 cze 2011

Abonent tymczasowo niedostępny. Proszę, spróbuj ponownie. Nie zdziw się jak to usłyszysz. :) Dobra, koniec spamu z mojej strony. Witaj po ciemnej stronie mocy?

Edit: O nie, tylko nie SJS i jego hip-hopowe wynurzenia... :rolly:
[center]Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
Akemi
Już poznaję aktorów ^^"

kitsune pisze:O nie, tylko nie SJS i jego hip-hopowe wynurzenia... :rolly:

Co ty chcesz, fajne afro miał na głowie :D
/Również koniec offtopu

Anyway bardzo cieszę się, że tutaj trafiłam. Coraz bardziej mi się tu podoba. W środę, jak już zakończę moją szacowną sesję zamierzam zalać to forum postami :)
Awatar użytkownika
Maru
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Maru » 04 cze 2011

Ja też witam ja też witam!!!! ^__________^

I się cieszę, że będzie więcej osób do odkurzania wątków i nie będę pisać sama ze sobą _^_

I to chyba jakis kryzys wieku dwudziestoletniego, bo ja mając dwa łabądki też się czuję jak dinozaur _^_
Obrazek
"A teraz szybko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu!"
- Król Julian
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Postautor: Kibou » 04 cze 2011

moje dinozaury! <333 sweet 18 się odzywa :rolly:

mówicie o Norazowym Curry?
najlepszy song pod słońcem ;DDD

oooh, Akemi, cóż za wyśmienite zespoły wymieniłaś (MBLAQ FTW!!!!!!), mmmm lubię Cię ;D
aczkolwiek widzę tam pewne braki, ale to mam nadzieję, dasz się nimi zarazić (mam na myśli BEAST, Szajny, ukissy, Suju i inne dokidokowe choroby wirusowe) :rolly:
Obrazek
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 04 cze 2011

własnie, gdzie bisty ;___; znów na dinozaury się tu wrzuca ;___; <idzie w ciemny kącik ;(>
Obrazek

Wróć do „Kilka słów o sobie”