Annyeong~

pole do popisu dla nowych użytkowników
Awatar użytkownika
YuukiCross
Wszyscy czekają, aż coś napiszę
Kontaktowanie:

Annyeong~

Postautor: YuukiCross » 20 cze 2011

Witam się dopiero teraz, gdyż po rejestracji forum nie chciało mi działać, przez jakieś dwa miesiące (kochałam wtedy mój Internet, tia...), a potem jakoś zapomniałam o tym, że założyłam tu konto. Jestem więc zupełnie nowa, jakby na to nie patrzeć.
Dawniej trafiłam na Doki zupełnie przypadkowo, a teraz postanowiłam wejść tu z powodu Tsukusha, która zawsze mi opowiada miłe rzeczy o Was xD a także przez Lusię, którą miałam przyjemność poznać ostatnio osobiście na naszym spotkaniu fanów DBSK :)

Coś o mnie? Nazywam się Magda, mam 18 lat. Mieszkam w okolicach Lublina. Uwielbiam Azję, szczególnie Koreę. Chociaż Japonia też jest bliska memu sercu. Moją największą miłością są TV5XQ, za których skoczyłabym w ogień i oddała im wszystko, co mam. Jestem im bardzo wierna i nic tego nie zmieni. A Kim Jaejoong już na początku zabrał me serce i nie zapowiada się na to, żeby kiedykolwiek zamierzał mi je zwrócić... Nie to, żebym narzekała ^^
Siła AKTF i modlitwy do Cassiopei to cała Yuuki~

Jeśli macie jakieś pytania, chętnie odpowiem :)

There was a time, when I experienced a miracle.
Yes. DBSK are my miracle.

http://dbsk-segin.com/index.php
Awatar użytkownika
Cherry
Przyklejony do ekranu

Re: Anneyong~

Postautor: Cherry » 20 cze 2011

po nicku wnioskuję, że lubisz/lubiłaś(?) Vampire Knight ^^ fajne anime i manga. kogo wolisz: Zero czy Kaname? :P

pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 20 cze 2011

Huh, coś czuję że temat szynkowy będzie dalej rósł w siłę^^
Witam świeżą krew, no i jak Japonia dalej miła sercu to mam nadzieję, że wpadniesz też czasem do tematów dramowych z tej części^^
Obrazek
Awatar użytkownika
Speak
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Re: Annyeong~

Postautor: Speak » 20 cze 2011

witaj na doki rówieśniczko xD
standardowo życzę dobrej zabawy i żebyś została z nami jak najdłużej.

a tak apropo pytań, to poza DBSK kogo jeszcze słuchasz? ^^
Oglądam: King 2 Hearts | Love Rain
Awatar użytkownika
Lusia
Doramowy maniak

Postautor: Lusia » 20 cze 2011

Heej Yuuki~~
Cieszę się, że napisałaś ^^
Tym razem nie tylko będzie na mnie, że sprowadzam ludzi na doki, lol :rolly:
Właśnie jakiś czas temu, marudziłam, by się przydały nowe ludki do tematu Szynek, bo stare nie mają werwy i nie chce im się pisać xp (bez obrazy, mówię też o sobie ;D )
Mam nadzieję, że się zadomowisz i będziesz udzielać na całym forum ^^
Obrazek
Awatar użytkownika
YuukiCross
Wszyscy czekają, aż coś napiszę
Kontaktowanie:

Postautor: YuukiCross » 20 cze 2011

Cherry pisze:po nicku wnioskuję, że lubisz/lubiłaś(?) Vampire Knight ^^ fajne anime i manga. kogo wolisz: Zero czy Kaname? :P

Owszem, VK to jedno z moich ulubionych anime :) Nigdy do końca nie zrozumiem za co lubię Yuuki, ale mniejsza z tym ;3 Zero czy Kaname? Na początku był Kaname. Później go znielubiłam, a pokochałam Zero <3 Szkoda, że tak to się skończyło...

Azzel pisze:Huh, coś czuję że temat szynkowy będzie dalej rósł w siłę^^

Temat rzeka >D Wiecznie niewyczerpalny :D (Temat JJ może nie do końca, ostatnio z Lusią wyczerpał się nam po tym, jak padło, że jest idealny więc.. xD)
Witam świeżą krew, no i jak Japonia dalej miła sercu to mam nadzieję, że wpadniesz też czasem do tematów dramowych z tej części^^

Oczywiście, że będę wpadać :) Jak tylko się tu zadomowię ^^

Speak pisze:a tak apropo pytań, to poza DBSK kogo jeszcze słuchasz? ^^

Hm... Wszystko, co kpopowe, ew. troszkę j-rocka, czyli standardowo SHINee, Big Bang, 2ne1, MBLAQ, KAT-TUN, FT. Island, SS501, D'espairs Ray, One Ok Rock, Alice Nine, trochę Beast, Miki Nakashimy (omg dobrze odmieniłam? >D) przeróżne OSTy, a ostatnio fazuję na nowy mini album Kim Hyun Joonga <3 i T-arę ^^

Lusia pisze:Właśnie jakiś czas temu, marudziłam, by się przydały nowe ludki do tematu Szynek, bo stare nie mają werwy i nie chce im się pisać xp

Skąd to znam? :D z Seginu tak sądzę, kkkk. Tia.. Uroki polskich fanów DBSK, których pozostało niewiele....
Mam nadzieję, że się zadomowisz i będziesz udzielać na całym forum ^^

Też mam taką nadzieję :D
There was a time, when I experienced a miracle.
Yes. DBSK are my miracle.

http://dbsk-segin.com/index.php
Awatar użytkownika
Lusia
Doramowy maniak

Postautor: Lusia » 20 cze 2011

YuukiCross pisze:
Azzel pisze:Huh, coś czuję że temat szynkowy będzie dalej rósł w siłę^^

Temat rzeka >D Wiecznie niewyczerpalny :D (Temat JJ może nie do końca, ostatnio z Lusią wyczerpał się nam po tym, jak padło, że jest idealny więc.. xD)

To nie tak. O nim można się rozwodzić godzinami, tylko, że powinnyśmy raczej dość do tego wniosku na samym końcu, a nie na początku xD
Obrazek
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 20 cze 2011

Lusia pisze:Właśnie jakiś czas temu, marudziłam, by się przydały nowe ludki do tematu Szynek, bo stare nie mają werwy i nie chce im się pisać xp (bez obrazy, mówię też o sobie ;D )

O czym tu pisać? Głupki za dużo rzeczy robią, nie ogarniam, ograniczam się do Miśkiego :D :rolly:

Ah, oczywiście też witam :)
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
Cherry
Przyklejony do ekranu

Postautor: Cherry » 21 cze 2011

YuukiCross pisze:Owszem, VK to jedno z moich ulubionych anime :) Nigdy do końca nie zrozumiem za co lubię Yuuki, ale mniejsza z tym ;3 Zero czy Kaname? Na początku był Kaname. Później go znielubiłam, a pokochałam Zero <3 Szkoda, że tak to się skończyło...

czytałaś mangę? ja zawsze byłam za Kaname i w mandze przekonałam się do niego jeszcze bardziej. manga nadal wychodzi; Zero zszedł się na drugi plan (można powiedzieć że występuje epizodycznie) a Kaname okazał się... kimś innym :P .
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 21 cze 2011

Ja mam wszystkie tomy, choć anime też lubię, ale Zero jest... <3 Nie czaję nekrofilii niestety :D
www.annyeongtozamalo.wordpress.com

Wróć do „Kilka słów o sobie”