Dobry wieczór wszystkim :)

pole do popisu dla nowych użytkowników
Awatar użytkownika
Tywlyn
Co to jest dorama? o_O

Dobry wieczór wszystkim :)

Post autor: Tywlyn » 25 lip 2011

Ponieważ od dłuższego czasu oglądam namiętnie, nałogowo wręcz, postanowiłam się tutaj wprowadzić, jako, że forum wygląda miło, przytulnie, świetnie się Was czyta i, przede wszystkim, jejku, wreszcie mi ktoś będzie mi mógł jakieś sensowe dramy polecić! :3 Tak poważnie, to dzięki Wam trafiłam na Bad Guy, więc wdzięczność moja przeogromna. A to dopiero początek! :D

Coś o mnie... Oglądam od pięciu lat, z dość dużymi jednak przerwami, więc w sumie nie widziałam dużo, w dodatku lubię wracać do raz widzianych już serii, tak więc takie Hana Yori Dango (moja pirsza! :]) widziałam już z piętnaście razy. W ogóle nie orientuję się w nowościach i, zasadniczo, to w ogóle trochę zielona jestem (wciąż!) w temacie, ale obiecuję poprawę :victory:
Aha, i ostatnio odkryłam w sobie namiętność do dram historycznych :3

Ulubiony aktor: Kim Nam Gil (czytając temat o Queen Seondeok widzę, że nie jestem sama :smitten: )
Ulubiona aktorka: to różnie, ale chyba Ha Ji Won na chwilę obecną, obok Lee Yo Won

Poza tym uwielbiam komedie brytyjskie, filmy przyrodnicze z National Geographic, podróże, gotowanie i naukę języków obcych.

Tyle ode mnie, mam nadzieję, ten post nie wyszedł tak chaotycznie, jak mi się wydaje :P

Awatar użytkownika
Pino
Grupa Trzymająca Władzę

Re: Dobry wieczór wszystkim :)

Post autor: Pino » 26 lip 2011

Witamy na doki ! WOW Kolejna ofiara Bidamizmu się ujawniła ! Jest nas coraz więcej!
BANDA dzielnych Błękitnych ,cieszy się z nowego użytkownika na Doki i macha z radości do Ciebie łapkami...
Obrazek
Mam nadzieje,że nie zwariowałaś czytając nasze brednie....
Obrazek
KNG chyba przeczytał .... patrz co się z nim stało!
Baw się u nas dobrze..
UWAGA OSTRZEŻENIE: nie daj sobie wcisnąć dram, która zaproponuje Ci Lody_brum_bum!
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Post autor: boom_boom » 26 lip 2011

Witaj, nowa duszo, udzielaj się dużo i dobrze się baw, bo na doki imprezy są fazowe, o!
Obrazek
A jakie lubisz j-dramy? :) Bo od czasów Hana Yori Dango to raczej tysiąc innych rzeczy lepszych było :)

Ostrzeżenie: nie daj sobie wcisnąć dram, które zaproponuje Ci Pino!
Bo możesz skończyć tak:
Spoiler! Obrazek
Awatar użytkownika
Volli
Grupa Trzymająca Władzę

Post autor: Volli » 26 lip 2011

Nie wiem czy się cieszyć, czy bać, że ktokolwiek oprócz nas czytał temat QSD. .. .. Ale dedukuję tak [i proszę jakąś dobrą duszę aby się ze mną zgodziła], że jeżeli ktoś czytał i nie uciekł z krzykiem, ba! nawet się zarejestrował tzn., że najprawdopodobniej nastąpił cud. Ponieważ z każdego cudu należy się cieszyć, cieszę się i ja. Tzn. właściwie cieszę i bez tego. ... Ok - znowu piszę brednie. Nie ważne. ALE:

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!! QSD QSD QSD!!! (No dobra... :BIDAAAAAM!!!!

Jej, zaplątałam się ze szczęścia w klawiaturę i nie jestem pewna czy przekaz dotarł: cieszę się cieszę ogromnie Tywlyn, że postanowiłaś się zarejestrować, że oglądasz to co oglądasz [tzn. w sensie sageuki, które też kocham. przeważnie.] - z tego szczęścia zaczęłam nawet pisać boom_boomem, co oznacza, że wypowiedź tę zrozumieją prawdopodobnie 3 osoby i jordi. Ale to nic. To nic. Przepraszam. I proszę - baw się z nami dobrze, nie daj się zrazić dziwnymi postami.

Dobra. Nie piszę już więcej bo wychodzą coraz bardziej chore rzeczy. Po prostu pisz i dyskutuj... I no tego.. no... Dobra. Koniec ;)
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Post autor: Kibou » 26 lip 2011

o haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaay!
(rzucałabym konfetti, ale nie mam. mam za to chusteczki. yaaaaay)
Obrazek

ekhm.

cieszę się, że się zarejestrowałaś i że podoba Ci się forum ;D nam też się podoba ;DDD
heheh
baw się z nami dobrze, pisz dużo i oglądaj też dużo ;D
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Post autor: Eggie » 26 lip 2011

boom_boom pisze: A jakie lubisz j-dramy? :) Bo od czasów Hana Yori Dango to raczej tysiąc innych rzeczy lepszych było :)
No no no, ja wszystko słyszę XD

Również witam serdecznie, nie ograniczaj się w pisaniu ^^
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Post autor: evelinux » 26 lip 2011

boom_boom pisze:A jakie lubisz j-dramy? :) Bo od czasów Hana Yori Dango to raczej tysiąc innych rzeczy lepszych było :)
bój ty się Boga za takie bezczeszczenie HYD :bejsbol: :bejsbol: :bejsbol:
boom_boom pisze:Ostrzeżenie: nie daj sobie wcisnąć dram, które zaproponuje Ci Pino!
Bo możesz skończyć tak:
Spoiler! Obrazek
ojj tak, stanowczo popieram koleżankę.. nie słuchaj Pino - pod żadnym.. ŻADNYM.. pozorem..

no i baw się z nami dobrze :giggle: zapraszam na wieczorki doki doki jeśli lubisz ogladać filmy
Awatar użytkownika
Speak
Przyklejony do ekranu

Post autor: Speak » 26 lip 2011

Heh ja również witam, życzę dobrej zabawy, ciekawych dyskusji i ogólnie zostań na doki jak najdłużej ^^
Awatar użytkownika
Tywlyn
Co to jest dorama? o_O

Post autor: Tywlyn » 26 lip 2011

Jakie miłe przyjęcie :) <dyg>

To kogo ja właściwie mam słuchać? <czarna rozpacz> :P
Nie wiem czy się cieszyć, czy bać, że ktokolwiek oprócz nas czytał temat QSD.
Oj tam, oj tam... Bo ta drama tak już ma, że się po niej ludzie dziwnie zachowują, o. W temacie było jakieś 80% całkowicie normalnych, porządnych wypowiedzi. No dobra, 60%. Ale ja rozumiem... Bo w końcu, Bidam... :smitten: Alcheon... :smitten: Wolya... :smitten:
A jakie lubisz j-dramy? Bo od czasów Hana Yori Dango to raczej tysiąc innych rzeczy lepszych było
Och, nie wątpię wcale ;) Ale Hana Yori Dango to była ta pierwsza drama i na zawsze pozostanie dramą dla mnie wyjątkową. Z j-dramami to u mnie różnie bywa. Kiedyś je oglądałam i całkiem lubiłam. Przełom nastąpił, podczas oglądania Last Friends. Stwierdziłam, że kompletnie to do mnie nie trafia, choć oglądanie mrocznego i złego Nishikido wymachującego kulami było z pewnością ciekawym doświadczeniem :D
no i baw się z nami dobrze zapraszam na wieczorki doki doki jeśli lubisz ogladać filmy
Z pewnością wpadnę, bo oglądać filmy to ja zawsze i bardzo chętnie :)

Jejku, chciałam jeszcze raz napisać, że mi strasznie miło ^_^ :melt:
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Post autor: evelinux » 26 lip 2011

Tywlyn pisze:Jejku, chciałam jeszcze raz napisać, że mi strasznie miło ^_^ :melt:
z wzajemnością :) a jeszcze powiedz do jakiego gatunku się kwalifikujesz: młodzież czy dinozaury?
Awatar użytkownika
Tywlyn
Co to jest dorama? o_O

Post autor: Tywlyn » 26 lip 2011

Rocznik '89, więc chyba jeszcze młodzież :wink:
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Post autor: Eggie » 26 lip 2011

evelinux pisze:
Tywlyn pisze:Jejku, chciałam jeszcze raz napisać, że mi strasznie miło ^_^ :melt:
z wzajemnością :) a jeszcze powiedz do jakiego gatunku się kwalifikujesz: młodzież czy dinozaury?
Buahahah, evel to zawsze mnie na koniec rozwali :D A do którego byś mnie zakwalifikowała? :D W końcu ja już swoje lata skończyłam w tym roku XD
Awatar użytkownika
Volli
Grupa Trzymająca Władzę

Post autor: Volli » 26 lip 2011

czy azzel jest wyznacznikiem bycia dinozaurem? :rolly: <to oczywiście nie pisze azz :rolly: biedna dusza która nie rozumie rozdwojenia jaźni Volli :rolly: baw się dobrze :rolly:>
Awatar użytkownika
Kajak
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: Kajak » 27 lip 2011

Cześć, nie wystrasz się i baw się u nas dobrze :D. I nie przejmuj się rozdwojeniem jaźni Volli, jej to minie XD. Chyba. Jeszcze nikt nie pytał o muzykę, to ja zapytam - otóż pytam, czego słuchasz?:)
Awatar użytkownika
Maru
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: Maru » 27 lip 2011

Oooooo, witam witam, z tej strony również dumny rocznik 89' ^______^ < który czuje się dinozaurem ...to chyba przez tą ósemkę z przodu XD>

Ale skoro Azzel jest esencją dinozaurowatości, to ja mogę byc co najmniej half-dinkiem (:

Oj czeemu nie lubisz Last Friends ? ;____;
ODPOWIEDZ