Dobry wieczór wszystkim :)

pole do popisu dla nowych użytkowników
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Re: Dobry wieczór wszystkim :)

Post autor: anna-banana » 27 lip 2011

Maru pisze: Ale skoro Azzel jest esencją dinozaurowatości,
Hmm,chyba poczułam się staro,skoro Azzel to dinozaur to ja jestem chyba stara jak ziemia :wow:

W każmy bądź razie witam drogą nową forumowiczkę i życzę miłych dysleksji i dobrej zabawy na naszym forum :D

Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Post autor: evelinux » 27 lip 2011

Eggie pisze:Buahahah, evel to zawsze mnie na koniec rozwali :D A do którego byś mnie zakwalifikowała? :D W końcu ja już swoje lata skończyłam w tym roku XD
hmmm tj kwalifikuje chłopców a kpopu.. od 20 wzwyż to dinozaury xD
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Post autor: Kibou » 27 lip 2011

e tam, '89 dobry rocznik!!!!! /wcale jej ultimate bias nie jest '89, skądże :rolly:
Awatar użytkownika
Volli
Grupa Trzymająca Władzę

Post autor: Volli » 27 lip 2011

//od azzel która w szafie nadal jest: przecież rocznik '97 to jeszcze całkiem dobry rocznik :rolly: młody Dong Soo... <3 :rolly: nie, na tym forum nie panoszy się pedofila... >
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Post autor: Eggie » 27 lip 2011

evelinux pisze:
Eggie pisze:Buahahah, evel to zawsze mnie na koniec rozwali :D A do którego byś mnie zakwalifikowała? :D W końcu ja już swoje lata skończyłam w tym roku XD
hmmm tj kwalifikuje chłopców a kpopu.. od 20 wzwyż to dinozaury xD
O nie! XD
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Post autor: Azzel » 27 lip 2011

Maru, takim pod-dinkiem możesz być :rolly:
Dobra, ja też witam, dinoazz na swoim miejscu, w bojowym rynsztunku uwolnił się z szafy i jest gotowy do akcji powitalnej <rozwiesza baloniki, serpentynki i inne kiczowate dodatki>! Tak więc nooo.... WITAJ! nie zapominaj o Japonii, nieee, ona potrzebuje dużo miłości i miewa czasem durne cudowne dramy o radioaktywnych chmurach znad Fukushimy, wróżkach które są lepsze nawet niż jordi master <wybacz jordi> i takich tam innych głupotach, traum, te sprawy, nawet ludzie na ulicach się potrafią czasem uśmiechać, jak nie rozumiesz, nie martw się, wejdź tutaj a może kiedyś dalajlama bądź budda, albo podły goblin oświeci cię szyszką w czym rzecz :D
Ja się w takim razie tylko jeszcze dopytam z którego zakątka świata cię przywiało ,bo w sumie, tak, doki czasami się integruje i spacza zbiorowo w szafie lub innych przybytkach.
No, a w skrócie to raz jeszcze - WITAJ.
Awatar użytkownika
Cherry
Przyklejony do ekranu

Post autor: Cherry » 27 lip 2011

jeszcze się nie przywitałam więc jak najszybciej nadrabiam - witaj, baw się dobrze i komentuj dużo ;p pozdrawiam (:
Awatar użytkownika
Tywlyn
Co to jest dorama? o_O

Post autor: Tywlyn » 29 lip 2011

Oooooo, witam witam, z tej strony również dumny rocznik 89' ^______^
<5>
Oj czeemu nie lubisz Last Friends ? ;____;
To nawet nie kwestia tego, że nie lubię, ale jakoś kompletnie nie mogłam się w tę dramę wczuć, a to była jedna z tych, której bez przejęcia się losami głównych bohaterów po prostu oglądać nie dało :wink: I miała conajmniej dziwną obsadę. Jednak Utada Hikaru <3
Jeszcze nikt nie pytał o muzykę, to ja zapytam - otóż pytam, czego słuchasz?:)
Wszystkiego! :D Naprawdę. Uwielbiam musicale, zwłaszcza francuskie (Bruno Pelletier <3), muzykę poważną, soundtracki z filmów (Hans Zimmer, soundtracki disneyowskie <3) i z dram. Kpopem nie pogardzę, chociaż akurat do tego muszę mieć fazę :rolly:

Jestem oryginalnie z Częstochowy, ale większość życia spędzam w Warszawie :victory: Więc, jakby ktoś znajdował się blisko, to ja chętnie :) Ale ja przenośna jestem, więc lubię po całej Polsce się przemieszczać. :wink:

Jeszcze nie dodałam, że jestem nieuleczalnym pottermaniakiem, Czy są jacyś na sali, czy jestem sama? :puppy:
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Post autor: Azzel » 29 lip 2011

O lala, a będziesz w Częstochowie w sierpniu? :rolly: w ogóle zastanawiam się czy jest szansa że mogłam cię kiedyś widzieć czy coś, zwłaszcza jeśli kiedyś zdarzyło ci się na mangowe spotkania tamże wybrać :rolly: <przy okazji i tak pozdrawiam okolice^^>
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Post autor: Kibou » 29 lip 2011

Tywlyn pisze:Jeszcze nie dodałam, że jestem nieuleczalnym pottermaniakiem, Czy są jacyś na sali, czy jestem sama? :puppy:
UWAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA JA TEEEŻ!
Obrazek

:hug:

byłaś na ostatniej części? jak Ci się podobała?
ja czułam jak moje dzieciństwo się kończy ;~;
Awatar użytkownika
Tywlyn
Co to jest dorama? o_O

Post autor: Tywlyn » 14 sie 2011

Dobra, ja wiem, że poślig-gigant, ale udałam się na dwutygodniowe bezinternecie ;)
UWAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA JA TEEEŻ!
:rolly: Tu mi będzie dobrze ^_^

Oczywiście, że byłam! Filmy potterowskie traktuję jednak z dużym dystansem. Oglądam dla paru wybranych aktorów: Rickman, Smith, momenty ma też Bonham-Carter. Niemniej jednak: przy napisach końcowych wzruszyłam się. W końcu jakby nie patrzeć prawie 12 lat (luźno licząc) mojego życia :)
O lala, a będziesz w Częstochowie w sierpniu? w ogóle zastanawiam się czy jest szansa że mogłam cię kiedyś widzieć czy coś, zwłaszcza jeśli kiedyś zdarzyło ci się na mangowe spotkania tamże wybrać <przy okazji i tak pozdrawiam okolice^^>
Oj, a skąd jesteś? :)
Jak widać, z tym sierpniem to u mnie różnie, drugą połowę muszę spędzić w Warszawie, ale w drugiej połowie września na pewno wpadnę na dłużej niż weekend. Na mangowe spotkania raczej nie chodzę, bo przez dłuższy czas byłam raczej samotnym fanem-outsiderem :wink: Dziękuję i również pozdrawiam :)
ODPOWIEDZ