Shall we dance?

pole do popisu dla nowych użytkowników
Awatar użytkownika
SumeragiAeka
Oglądam regularnie xD
Kontaktowanie:

Shall we dance?

Postautor: SumeragiAeka » 04 sty 2006

Um, generalnie to nie powinno mnie tu być, bo powinnam się uczyć, ale czyż kolejne forum to nie idealna odskocznia od przynudzających podręczników? Yeah ;)

Anyway, pewnie kilka osób mnie tu już zna. Aeka desu. Potocznie zwana Ajecianem (i tym podobne) lub ewentualnie Jajko, ale tak generalnie to wolę zostawać przy tej pierwszej, bardziej normalnej opcji. Jestem z Gdańska, mam 18 lat (mentalnie wciąż 15 ;o;), kota i łatwo się uzalezniam. Od wszystkiego.

W dramach siedzę od jakichś....*liczy*... Ile to będzie od wiosny 2004? W sumie to ani długo, ani krótko. Moje ulubione serie to Summer Snow *hearts*, Orange Days, Lunch Queen, Nobuta wo Produce, Tiger&Dragon (za jeden ciuch z Dragon Sody oddam roczne kieszonkowe!), Otousan, Kimi wa Petto, Gokusen... I może ja w tym momencie skończę, bo inaczej nigdy mi się to nie uda. Hm, jedyną dramą, które nie trawię absolutenie jest Kouko Kyoushi 2003. Tak, wiem, ze widziałam tylko jeden odcinek, ale jesli jest to jedyna drama, której nie dałam i nie dam drugiej szansy, to o czymś to chyba świadczy, nie? Nawet ta cudowna obsada mnie nie skusi.
Co się tyczy aktorów, to wyłączając całe zastępy panów z JE, uwielbiam Ryoko Hirosue *hearts*, Mayuko Iwasę, Uchiyamę Rinę, Kyoko Fukadę, Koyuki *glomps żona*, Saeko, Yuko Takeuchi, a ostatnio, po 1Litre no Namida zostałam skończonym fangirlem Eriki Sawajiri, po którą kiedyś pojadę do Jap i ją zjem. Erika is so HOT XD Um, to były panie, co się tyczy panów... Takashi Tsukamoto, Shun Oguri, Narimiya Hiroki (który powinien grać w AVkach...), ostatnio Tsumabuki Takashi.

Oprócz tego uwielbiam jpop. Przede wszystkim Johnny's, Hello!Project i kupę szitu xP Piszę sobie fice, czytam książki, oglądam filmy i się lenię. Tyle xD

II my LJ II my blog II
Awatar użytkownika
Nachebet
Kiedy bedę spać? @_@
Kontaktowanie:

Postautor: Nachebet » 04 sty 2006

weeehee! Moje małe słodkie Jajeczko <33333~~~~~~~
Wiedziałam, że długo nie wytrzymasz i w końcu się tu zarejestrujesz :D Jak to powiadają - ciągnie wilka do lasu, keke >D
Hope, że będziesz się tu świetnie bawić ^____^ [jak ja xD]
Awatar użytkownika
allia
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: allia » 04 sty 2006

Witamy!!

wow! kolejna osoba na forum i ....
kolejna osoba z 3miasta!! sugoi!! :victory:

hmm.. widzę, że głównie Japonia w kręgu zainteresowań
no taką ekipą to na piwo kiedyś koniecznie :wink:
Awatar użytkownika
SumeragiAeka
Oglądam regularnie xD
Kontaktowanie:

Postautor: SumeragiAeka » 05 sty 2006

Nachebet -: pamietaj, że jakby coś potem, to będzie na Ciebie! xD

allia -: no, raczej przede wszystkim japonia... co prawda słucham trochę kpopu i cpopu, ale na dramach się zupełnie nie znam. przyznaję, że oba języki sprawiają mi dużo problemu, a jakoś tak już przywykłam do japońskiego.... także popkultura inna niż japońska bardzo bliska mi nie jest, chiny to jednak ze względu na historię lubię xD; ale to się może zmienić, bo wiem, że przyjaciółka, również z gdańska coś tam ostatnio ściągała...więc się zobaczy ^_-
II my LJ II my blog II
Awatar użytkownika
Nachebet
Kiedy bedę spać? @_@
Kontaktowanie:

Postautor: Nachebet » 05 sty 2006

dlaczego na mnie znów?XD ja tu tylko sprzątam ;P
Awatar użytkownika
SumeragiAeka
Oglądam regularnie xD
Kontaktowanie:

Postautor: SumeragiAeka » 05 sty 2006

Już cię widzę sprzątająco, bałaganiaro...
II my LJ II my blog II
Awatar użytkownika
Ranek
Oglądam regularnie xD

Postautor: Ranek » 05 sty 2006

Ajeeeeecieeek!! *hugs* jak fajnie, że cię tu widzę ^^
[img]http://i23.photobucket.com/albums/b400/imi_lena/aibadrugsig.jpg[/img]
:::be my last:::
Awatar użytkownika
Nachebet
Kiedy bedę spać? @_@
Kontaktowanie:

Postautor: Nachebet » 05 sty 2006

ok, może i rozniecam wogkół siebie mały artystycznie nieład [XD], ale wciąż pracuję nad sobą :P.
Awatar użytkownika
Sol
Oglądam regularnie xD

Postautor: Sol » 07 sty 2006

Gdzieś to napisać musiałam -> ślicznego masz ava *__*

Wróć do „Kilka słów o sobie”