Ohayooo!!

pole do popisu dla nowych użytkowników
Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Ohayooo!!

Postautor: Chie » 22 paź 2011

Witam mam na imię Monika i pochodzę z pomorskiego.Moja przygodna z Azją zaczęła parę lat temu ob bollywoodu.Potem Japonia czyli anime i manga.I tak doszłam do dram.Przygoda z samymi dramami nie trwa długo.Pierwszą jaką oglądałam było Nana.Głównie oglądam Japońskie dramy jednak jeśli trafiam na jakąś inną (Korea lub Tajwan) która ma ciekawy opis chętnie obejrzę.Co do muzyki to obojętnie jaki to pop czy jpop czy kpop jeśli tylko mi się coś spodoba to słuchm tego do znudzenia.Hmm to by było na tyle.Jeśli macie jakieś pytanie to śmiało.Chętnie odpowiem. :)

Ja jestem z tych, co nakrywają głowy kołdrą; z tych, którym strach uniemożliwia oddychanie.
Awatar użytkownika
Cherry
Przyklejony do ekranu

Re: Ohayooo!!

Postautor: Cherry » 22 paź 2011

witamy :) widziałam że komentujesz tu tam, fajnie że napisałaś też tutaj.
hmm, ja chyba nie mam pytań. baw się dobrze na doki ;)
Awatar użytkownika
Volli
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Volli » 23 paź 2011

Ja również witam cię Chie... :sun:

Zawsze mi miło poznawać nowe dusze i mam nadzieję, że na doki zabawisz długo... Lubimy tu dyskutować, sprzeczać się (w granicach rozsądku ^^), emocjonować - co pewnie już sama zauważyłaś - i każdy nowy towarzysz i partner do dyskusji to miły nabytek.

Ja mam pytanie - może nie o zainteresowania dramowe, bo to gołym okiem widać - wystarczy się rozejrzeć po forum - ale chyba bardziej ogólnie.

Tzn. - co cię do nas przywiało, tj. poza dramami i ogólnie Azją? Czyli - dlaczego doki :mrgreen: ?

No i z trochę moderatorskiego obowiązku - polecam lekturę Zasad

Jeszcze raz witam serdecznie!
:volli:
Tsukush
Przyklejony do ekranu

Postautor: Tsukush » 23 paź 2011

A to i ja też witam na forum :) Baw się dobrze i pisz jak najwięcej postów :)
(συσ) To Ja codziennie tak samo.... --------------->
Awatar użytkownika
Lily
Oglądam regularnie xD

Postautor: Lily » 23 paź 2011

Witam również, sama też jestem użytkownikiem z dość krótkim stażem.

(Taka mała prośba z mojej strony: proszę o ukrywanie spoilerów... :aww:)
Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Postautor: Chie » 23 paź 2011

Volli zasady przeczytałam na samym początku i w miarę je pamiętam:).Hmm dlaczego Doki?Trafiłam tu tak szukałam polskich opisów i spodobało mi się tu więc się zarejestrowałam.Forum jest przejrzyste i przyjazne.Nie wiem jak to dokładnie okreslic i może zabrzmi to dziwnie ale dobrze się tutaj czuję :)
Tsukush ja również witam :)
Lily gome :oops: wiem i obiecuje(a przynajmniej postaram sięje ukrywac w pełni)Zepsułam ci tym całą zabawę :oops:
Ja jestem z tych, co nakrywają głowy kołdrą; z tych, którym strach uniemożliwia oddychanie.
Awatar użytkownika
Lily
Oglądam regularnie xD

Chie pisze:Lily gome :oops: wiem i obiecuje(a przynajmniej postaram sięje ukrywac w pełni)Zepsułam ci tym całą zabawę :oops:

Haha, spoko ;) w kolejce do oglądania mam dziesiątki filmów, więc ten odłożę sobie na "kiedyś kiedyś", do tego czasu pewnie już zapomnę którego filmu dotyczył spoiler i o czym mówił ;) wszelkie szczegóły fabuły dobrze jest zawsze schować, nie wiem jak inni, ale ja nie lubię spoilerów, nawet takich najmniejszych (nawet trailerów mnie oglądam), a zwłaszcza w filmach z wątkami kryminalnymi ;)
Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Szczerze powiedziawszy ja również nie lubię spojlerów i nie oglądam trailerów a tutaj się trochę zagalopowałam i wyszło jak wyszło.Dobrze że masz jeszcze cała liste filmów do obejrzenia.Mam nadzieję że zapomnisz o tym nieszczęsnym spoilerze i później obejrzysz z ciekawością film.
Awatar użytkownika
Lily
Oglądam regularnie xD

Z tymi filmami to jest w zasadzie taka niekończąca się opowieść, bo są setki (dosłownie) filmów, które chciałabym obejrzeć, a ciągle wychodzi jeszcze coś nowego i to się tak ciągle na nowo nakręca :rolly: Czasem to aż boję się zaglądać na strony z filmami, bo wiem, że zaraz znowu uzbiera się pokaźna lista następnych do kolejki ;) jak tak dalej pójdzie to życia mi zabraknie żeby to wszystko obejrzeć ;) to jest tak zwana klęska urodzaju, ale z drugiej strony - nie narzekam :D
Awatar użytkownika
Speak
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Speak » 23 paź 2011

Ja również witam serdecznie nowego użytkownika, życzę standardowo dobrej zabawy, wytrwałości ^^
zostań na doki jak najdłużej ;)
Oglądam: King 2 Hearts | Love Rain
Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Lily mam podobnie dlatego jak skończę ogląda jedno to szukam kolejnego bo inaczej byłoby tak jak powiedziałaś.Miałabym taką listę że nie wiedziałabym za co się zabrac.Czasami oglądam cokolwiek mi wpadnie w ręce, a czasami jestem tak wybredna że odrzucam 30 tytułów i trafiam na ten co mi się podoba :)
Speak dziękuję.Myślę żę zostanę tu na dłużej :)(o wiele dłużej)
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 23 paź 2011

o, to ja też witam, dawno nikogo nie witałam^^
Obrazek
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Postautor: Piżmak » 18 lis 2011