Hiya

pole do popisu dla nowych użytkowników
Awatar użytkownika
martan
Co to jest dorama? o_O

Hiya

Postautor: martan » 03 lis 2011

Pykam sobie już posty na forum i niegrzecznie by było się nie przedstawić. Nazywam się niezbyt wymyślnie bo prawie tak w jak w nicku marta. Co mnie przywiało na to forum? Odpowiedź może być tylko jedna -dramy ale także możliwość kontaktu z ludźmi zakręconymi w tym temacie.
Pewnie nie będę oryginalna jak napiszę że poziom dram osiągnęłam po wcześniejszym przejściu przyśpieszonej edukacji w kwestii mang i anime. Sama sobie się dziwię że tyle lat się uchowałam i dopiero w tym roku odkryłam ten świat. Ale jak to powiadają lepiej późno niż wcale. :)

Więc zakręciło mną dość mocno. Ja która mam do wszystkiego krytyczny stosunek, właściwie we wszystkim umiem znaleźć wady, przyjęłam dramy z całym dobrodziejstwem i bawię się świetnie ! Raczkuje w tym temacie, więc wybaczcie ewentualne niedoinformowanie. Korzystam z Waszych opisów oraz spostrzeżeń dotyczących poszczególnych filmów, za co wielkie podziękowania od zagubionej nowicjuszki.

Pozdrawiam :D

Awatar użytkownika
Snake
Grupa Trzymająca Władzę

Re: Hiya

Postautor: Snake » 03 lis 2011

Cześć, pozwoliłem sobie zajrzeć na Twój blog i widzę, że nieobca Ci fotografia. Mi obca, to nie będzie punkt zaczepienia tego posta :lol: . Jesteś z Wołomina ? Ładne miasto, choć nieszczęśliwe, bo wszystkim się z jednym kojarzy ;)

Jako, że filmy stawiam ponad dramy zapraszam na zakręcone wieczorki filmowe, szczegóły w hydeparku albo na minichacie jak kogoś trafisz
Awatar użytkownika
martan
Co to jest dorama? o_O

Tak jestem z Wołomina, choć uroku w tym mieście szczerze pisząc trudno mi się doszukać. Kocham jednak z przywiązania z przyzwyczajanie, tak brzydkie że aż piękne. Mieszkałam w kilku innych miastach, naprawdę przepięknych a wracam ciągle tutaj i powiem Wam że jest mi tu dobrze. Więc czasami ogarnia mnie ochota focenia tego co wokół mnie, ze świadomością że wszystko przemija a chwila jest ulotna, a tu i teraz zostanie tylko na zdjęciach.

Oczywiście nie bronię się przed krótkimi formami. Przecież do tej pory nic innego nie oglądałam, więc z miłą chęcią zapewne skorzystam z zaproszenia na wieczorki filmowe :)
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 03 lis 2011

To ja również witam i też na wieczorki filmowe zapraszam <wątek też przemycę, a co: doki-doki-wieczorki-filmowe-t2991.html > do dram oglądania i postów pisania też zachęcę, a co! ale do słuchania k-popu nie zachęcę, też tam, a co!
~i witam raz jeszcze~
Obrazek
Awatar użytkownika
Lily
Oglądam regularnie xD

Postautor: Lily » 03 lis 2011

I ja witam, też jestem w miarę "świeżym" użytkownikiem i też POTWORNIE jaram się fotografią :)
Również zachęcam do filmów, tak jak Snake stawiam je ponad dramy (choć raz na jakiś czas jakąś dramę na odmóżdżenie sobie zapuszczę). A jakie klimaty najbardziej cię interesują? Jakiś podział wg gatunków, krajów itp?
Azzel, k-pop nie jest szkodliwy dopóki jest stosowany w rozsądnych ilościach ;) albo raczej - minimalnych :rolly:
Mi się Wołomin kojarzył zawsze z wołowiną. Taka jakaś mięsna jest ta nazwa :)
Awatar użytkownika
akire
Przyklejony do ekranu

Postautor: akire » 03 lis 2011

hahahah oł maj gad, wchodzę na rzeczonego Twojego bloga i widzę kofi prinsa - właśnie zaczęłam oglądać nie wiem, ze 2 dni temu. cóż za piękny skrin jeden mi mignął swoją drogą - będzie noszenie na plecach = zapowiada się cudowna drama (to mnie ucieszyłaś :rolly: serio!) co prawda nie powinnam się przyznawać, znowu będzie że 'omg akire ogląda koreę' ale co poradzić.

dobra, ja tu chyba pierwszy raz jestem od dwóch lat no ale skoro weszłam i coś bredzę, to już się nawet przywitam a bo co.

otóż, witaj.

nie daj się kpopowi, będziesz żałować :cry:

baw się dobrze na tym wspaniałym forum którego symbolem jest ta emota: :rolly: o/
Obrazek
Awatar użytkownika
Cherry
Przyklejony do ekranu

Postautor: Cherry » 03 lis 2011

heloł ^^
z dramami tak już jest - uzależniają :D
ja myślałam że u mnie fascynacja dramami szybko minie a jednak nie. ^^
tutaj możesz pogadać z nami o wszystkim ^^ pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 03 lis 2011

taaak. właśnie ja o tym, nie daj się kpopowi, będziesz żałować :rolly: ja sie opierałam długo ale się dałam w końcu i w ogóle :cry: no, uzależniaj z nami się szybko, o!
Obrazek
Awatar użytkownika
Volli
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Volli » 03 lis 2011

taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak. k-pop.... myślisz że masz już jakiś tam muzyczny gust, chodzisz na różne koncerty, generalnie kojarzysz kto to Doda ale tak piąte przez dziesiąte, a potem rejestrujesz się na doki, odpalasz parodię Coffee Prince'a (w wyk. BB) i nawet się nie spostrzegasz jak przez pomyłkę zamiast rozdziału wysyłasz promotorowi linka do It's My Life i Bohemian Rapsody w wykonaniu Changmina, Yoseoba, Jonghyuna i Junsu..... A potem udajesz że to spam jakiś dziwny... Albo że młodsza siostra się dorwała do twojego kompa jak nie patrzyłaś... albo że kot przebiegł po klawiaturze... taaaaaaaaaaaaaaaaak. Witamy na doki.
:volli:
Awatar użytkownika
Maru
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Maru » 03 lis 2011

to 'It's my life' to geniusz jest, ale nie ważne ....Yoseob :fav:

Witam imienniczke po drugiej stronie kabla ...no i tego ....niech ci sie pisze dobrze :confuse:
Obrazek
"A teraz szybko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu!"
- Król Julian
Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Postautor: Chie » 03 lis 2011

Również wita i życzę miłej zabawy na forum
Ja jestem z tych, co nakrywają głowy kołdrą; z tych, którym strach uniemożliwia oddychanie.
Awatar użytkownika
Reira
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Reira » 03 lis 2011

akire pisze:hahahah oł maj gad, wchodzę na rzeczonego Twojego bloga i widzę kofi prinsa - właśnie zaczęłam oglądać nie wiem, ze 2 dni temu.
Beze mnie? Czy tam przypadkiem nie gra mój koreański bias Kim Jae Wook? Muszę też się za to zabrać, żeby dogonić Cię w ilości obejrzanych k-dram :-P

martan witam na forum :-)
Awatar użytkownika
martan
Co to jest dorama? o_O

Lily pisze:I ja witam, też jestem w miarę "świeżym" użytkownikiem i też POTWORNIE jaram się fotografią :)
A jakie klimaty najbardziej cię interesują? Jakiś podział wg gatunków, krajów itp?
Azzel, k-pop nie jest szkodliwy dopóki jest stosowany w rozsądnych ilościach ;) albo raczej - minimalnych :rolly:
Mi się Wołomin kojarzył zawsze z wołowiną. Taka jakaś mięsna jest ta nazwa :)

Jeśli chodzi o foty, to bardzo amatorsko sobie poczynam, ale ogromną radość mi to sprawia. Głównie zwierzęta mnie interesują. Ostatnio mało fociłam, więc dopiero zaczynam się znowu wkręcać w temat. Tutaj mam kilka fot z zeszłych lat, jeśli ktoś chce sobie pooglądać, taki moj misz-masz. Królują psy :) https://picasaweb.google.com/martan07/27Wrzesnia2011#

Nie mam żadnych preferencji co do krajów, choć przyznaje że utknęłam na Korei 8) Ale myślę że jestem za świeżutka żeby wypowiadać co tak naprawdę mnie pochłonie, bo moja przygoda np. z dramami trwa zaledwie 1,5 miesiąca. Możecie jeszcze mną spokojnie maniupolować :P
Gatunki? Teraz właśnie dla odmóżdżenia, komedie, romantyczne komedie, potem bardzo chętnie wojenne, dramaty. Wątki kryminalne i horrory mnie troszku nudzą. Ale wszystko do przejścia jeśli świetne.

A Wołomin - to raczej ,z komicznych ciekawostek, pochodzi od 'wolę ominąć'

akire pisze:hahahah oł maj gad, wchodzę na rzeczonego Twojego bloga i widzę kofi prinsa - właśnie zaczęłam oglądać nie wiem, ze 2 dni temu. cóż za piękny skrin jeden mi mignął swoją drogą - będzie noszenie na plecach = zapowiada się cudowna drama

Na pewno się nie zawiedziesz na tej parze. :D Cieszę się że skrin ci poprawił humor.

A co do k-popu, to chyba się już z tymi radami spóźniliście :mrgreen: Kilka zespołów zaczęłam przerabiać. A jeszcze przed dramami wpadłam na Epik High i kompletnie ugrzęzłam. Obecnie z dziką satysfakcją na pytanie czego teraz słucham , odpowiadam koreańskiego hip-hopu :crazy: Mina rozmówcy - bezcenna. :lol:

dzięki wszystkim za miłe przyjęcie :D
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 04 lis 2011

POST TEN ZAWIERA LOKOWANIE PRODUKTU <dokładniej dramy :rolly: >

martan pisze:Nie mam żadnych preferencji co do krajów, choć przyznaje że utknęłam na Korei 8) Ale myślę że jestem za świeżutka żeby wypowiadać co tak naprawdę mnie pochłonie, bo moja przygoda np. z dramami trwa zaledwie 1,5 miesiąca. Możecie jeszcze mną spokojnie maniupolować :P
Gatunki? Teraz właśnie dla odmóżdżenia, komedie, romantyczne komedie, potem bardzo chętnie wojenne, dramaty. Wątki kryminalne i horrory mnie troszku nudzą. Ale wszystko do przejścia jeśli świetne.

jak już zaczęłaś że odmóżdżacze i te sprawy, pozwolę sobie polecić hit doki yuusha-yoshihiko-maou-shiro-t3303.html" onclick="window.open(this.href);return false; <zapraszam do japonii ot co :rolly: >
Obrazek
Awatar użytkownika
Lily
Oglądam regularnie xD

Postautor: Lily » 04 lis 2011

To się świetnie składa, bo ja jestem straszliwym psiarzem (mam 2 psy, a jak bym mogła to miałam i z 10) i psie zdjęcia bardzo lubię :) poprzeglądałam trochę i jest kilka naprawdę fajnych fotek, psy są strasznie fotogeniczne :smitten: To zdjęcie wygrywa :lol: https://picasaweb.google.com/martan07/2 ... 1257782658" onclick="window.open(this.href);return false; w ogóle psy w biegu (a właściwie w locie) na zdjęciach wychodzą niesamowicie :)

martan pisze:Obecnie z dziką satysfakcją na pytanie czego teraz słucham , odpowiadam koreańskiego hip-hopu :crazy: Mina rozmówcy - bezcenna. :lol:

Aaaa, tylko takie jedno małe sprostowanie, bo jestem na tym punkcie bardzo wyczulona i zawsze wszystkich poprawiam :wink: Nie hip hopu, a rapu! Hip hop to cała subkultura, w której skład wchodzi kilka elementów, między innymi muzyka czyli rap.
Ja to w ogóle bardzo lubię rap, sięgałam już po raperów z różnych dziwnych krajów, z Europy to już chyba wszystkich języków próbowałam, a najbardziej lubię rap fiński i rosyjski :wink: do koreańskiego cały czas się przymierzam i ogólnie do koreńskiej muzyki, nie tylko rapu, ale utknęłam na T.O.Pie i ni cholery nie mogę przejść dalej :rolly:
Także jeśli jestes już obyta w tych klimatach to co mogłabys polecić z koreańskiego rapu? Chętnie przesłucham :)

Wróć do „Kilka słów o sobie”