Hajimemashite :)

pole do popisu dla nowych użytkowników
Awatar użytkownika
Deli

Hajimemashite :)

Post autor: Deli » 11 lis 2011

Hajimemashite :) nazywam się Delfina (mówią mi Deli), jestem z Trójmiasta, mam 19 lat. Yoroshiku onegaishimasu !

W Japonię jakieś 5 lat temu przypadkowo wkręcił mnie kuzyn, z którym zaczęłam oglądać Naruto ( wymienionego anime już nie oglądam ale z sentymentu nadal czytam mangę). Potem poszło po kolei, inne anime, manga, muzyka. W końcu, oczarowana językiem japońskim (na początku zauroczył mnie bardziej niż kultura), jego brzmieniem i pismem, zapragnęłam się go uczyć.
Ponad 2 lata temu, rozpoczynając kurs, poznałam pewną osóbkę, która wciągnęła mnie w dramy (jak tak pomyślę to właściwie dużo ich nie widziałam czego głęboko żałuję i postanawiam poprawę), uświadomiła mi, że jestem fangirlem, wciągnęła w tumblra oraz pokazała Doki........ i w ten właśnie sposób się tu znalazłam ^^ Na codzień, w przerwach między bujaniem w obłokach, słuchaniem muzyki, fangirlowaniem oraz fazowaniem, studiuję i pracuję. Jak wyżej widać, głównie interesuję się Japonią, ale uważam, że nie ma co się ograniczać i jestem otwarta na wszelkie nowości :)

Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Re: Hajimemashite :)

Post autor: Kibou » 11 lis 2011

to ja to ja to ja to moja wina!!!!!!!!!!!
Obrazek

no i ogólnie to Deli właśnie chciałam zabrać na naszego dokidokowego sylwka teehee ;D
będzie super! <3
Awatar użytkownika
Deli

Post autor: Deli » 11 lis 2011

Skoro sama się przyznała, to potwierdzę, że Kibou jest tą wciągającą mnie wszędzie osóbką ;D
Jeśli macie jakieś pytania czy cuś to proszę, z chęcią odpowiem :)
Awatar użytkownika
Lily
Oglądam regularnie xD

Post autor: Lily » 12 lis 2011

I ja witam, naprawdę masz na imię Delfina? Czy to tylko taka ksywa?
Zawsze kiedy spotykam ludzi z rzadkimi imionami mam satysfakcję, że nie tylko ja zostałam tak "skrzywdzona" ;)
Ach Trójmiasto, moje ulubione miejsce w Polsce... Tak sobie po cichu marzę aby kiedyś tam zamieszkać :)
I jeszcze podstawowe pytanie... Co to jest fangirl????
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Post autor: Azzel » 12 lis 2011

Ruchy kluchy leniwe! nikt więcej nie chce witać? to ja powitam, oczywiście jako ten zły zielony powiem by przeczytać zasady forum itepe, a poza tym to zapraszam do naszych wieczorków filmowych <Kibou nie chce, to może ciebie zaciągniemy xD>
No i w ogóle, jak to za dawnych czasów - ryżem i Nobutą witam xD //ktoś to jeszcze pamięta...? :D//
Niech mądrość pampersa przyświeca ci i sprawi, że będziesz levelupowała z nami tu długo^^

<fangirl...? :rolly: Kibou jest jego czystą formą :rolly: zostawię tłumaczenie jej :rolly:>
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Post autor: Eggie » 12 lis 2011

Oj, Azz, zycie ściska i goni, nie ma nawet kiedy wejść na forum ostatnio... TT

Witamy, witamy. Jeśli pojedziesz, to na pewno będziesz się ekstra bawić na sylwku, w zeszłym roku było super <3 A na naszym forum zawsze jest coś do roboty :rolly: Niech ci Kibuś powie :D
Tsukush
Przyklejony do ekranu

Post autor: Tsukush » 12 lis 2011

A i ja również Witam sympatyczna osóbkę :D Tak , tak Ryżem i Nobutą :rolly:

Tak sobie myślę , że skoro to Kibulec Cię tu zaciągnęła to od razu mi się na usta ciśnie pytanie czy słuchasz kpopu i oglądasz jakieś dramy Koreańskie ?:D

:victory:
Awatar użytkownika
Maru
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: Maru » 12 lis 2011

No, tego ..... baw się dobrze, nie bój się, awatarami się nie sugeruj bo nikt tutaj nie gryzie ( na razie :rolly:)

:twisted: :twisted: :twisted:
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Post autor: Kibou » 12 lis 2011

Azzel pisze:<fangirl...? :rolly: Kibou jest jego czystą formą :rolly: zostawię tłumaczenie jej :rolly:>
Obrazek
wat

ja? fangirlem?! NIEEEEEEEE ;D

w każdym razie fangirl Spoiler! to ogólnie rzecz ujmując hardcore'owa fanka, która wpada w różne fazy gdy widzi swojego biasa (obiekt uwielbienia).

zwykle jak tylko widzi jego zdjęcie/filmik/cokolwiek zachowuje się tak
Obrazek
Obrazek
Obrazek

gdy w necie zauważa nowy photoshoot/comeback/dramę/koncert swojego biasa
Obrazek

gdy widzi sexay zdjęcie swojego biasa jest cała
Obrazek

gdy bias zdejmuje koszulę
Obrazek

jej marzeniem jest spotkać swojego biasa
Obrazek
i jak będzie duża, to chce zostać coordi nooną i smarować idolom absy oliwką

a na końcu i tak siedzi i płacze, bo jej bias jest too perfect to live
Obrazek

CIĘŻKIE ZYCIE FANGIRLA, którego od biasa dzieli cały glob :rolly:

ekhm...
^________________^
Awatar użytkownika
Volli
Grupa Trzymająca Władzę

Post autor: Volli » 12 lis 2011

Oj... chciałam coś mądrego napisać, ale chyba mi jak zwykle nie wyjdzie, więc niech chociaż miłe będzie... Ja też witam i ściskam wirtualnie! Nie pytam o nic, raczej nie jestem w stanie chyba wymyślić konstruktywnego pytania w tej chwili (może jak wymyślę to tu wrócę :confuse: )...

Oddalam się z cichym szelestem nietoperzych skrzydeł i idę polować na wampira...

P.S. Kibou zabrałaś mi kota.... ? :confuse:
Awatar użytkownika
Cherry
Przyklejony do ekranu

Post autor: Cherry » 12 lis 2011

haha Kibou, twoja definicja fangirla jest genialna (gify wymiatają :D )
btw ja też na tym forum po raz pierwszy spotkałam się ze słowem fangirl (na tym forum używa się dużo hermetycznych słów i wyrażeń ^^; )

a tak w ogóle to witam, zazdroszczę ciekawego imienia ^^ i zachęcam do oglądania dram (nie tylko z Japonii)
baw się dobrze :)
Awatar użytkownika
Deli

Post autor: Deli » 12 lis 2011

Ojej! Dziękuję za miłe powitanie
Obrazek

'Delfina' widnieje oficjalnie jako moje imię na wszystkich moich dokumentach. ^^

Zasady forum czytałam, o wieczorkach filmowych również :D Całkiem fajny pomysł, myślę że nie zawsze dałabym radę, ale jak będę mogła to z chęcią bym się przyłączyła ^^

Kpopu słucham bo Kibou mnie nim zasypuje od czasu do czasu ale kojarzę raczej niewiele zespołów, swego czasu była faza na Beastów, kojarzę też Infinite (Kibou wytrwale uczy mnie imion chłopaków z tych zespołów ale dość ciężko mi idzie, jak zawsze z imionami zresztą) i jeszcze parę innych. Ogólnie jak coś wpadnie w ucho (a kpop do zaraźliwych należy) to słucham :)
Z koreańskich dram widziałam "Personal Taste", "Chuno" i "You're Beautiful"..... nie pamiętam czy coś jeszcze...( film "Perfeckt Couple" :D)
Z japońskich.... "Hana Kimi", "Samurai High School", " Bloody Monday", " Zettai Kareshi", "Ourana" jeszcze nie skończyłam...... było jeszcze parę ale nie mogę sobie w tej chwili tytułów przypomnieć. "Nobutę" wiem że zaczęłam, ale byłam świeżo po "Hana Kimi" i jeszcze jednej dramie w której grała Horikita Maki i mój mózg przestał ją trawić (nie wiem czemu, po prostu nie mogłam już patrzeć na tą dziewczynę xD)
Awatar użytkownika
Lily
Oglądam regularnie xD

Post autor: Lily » 12 lis 2011

Kibou, bardzo dziękujęza szczegółowe (i bardzo obrazowe ;)) wyjasnienie pojęcia fangirl ;) też się z tym określeniem nigdy nie spotkałam.
Ja fangirlem na szczęście nie jestem (choć w przypadku TOPa powoli się do tego zbliżam ;)), nie znam większość tych k-popowych sław i w zasadzie to strach nawet poznawać, bo znowu się w coś wkręcę :lol: i mimo, że mam duży dystans do tego gatunku, bo jakby nie patrzeć jest to średnio ambitna twórczośc (czasem nawet rzekłabym że straszna kicha), ale nawet największy badziew potrafi czasem wpaść w ucho i czlowiek z przerażeniem odkrywa, że mu się to podoba :rolly:
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Post autor: Kibou » 12 lis 2011

Lily, ale pojęcie fangirla nie dotyczy tylko fanki kpopu ;D ogólnie fangirl fangirluje swojego ulubieńca, nie ważne czy aktora, piosenkarza czy malarza (whut)
:rolly:

poza tym keep calm and oj tam oj tam, wciągaj się w kpop, roczniki <'93 czekają na więcej oddanych fanek :rolly:
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Post autor: Ai_tanu » 13 lis 2011

uuu no więc ja też Cię powituję, jako osoba z Trójmiasta, no i słyszałam o Tobie już od Kibou i w ogóle, i baw się dobrze i wciągnij w doki :DDDDD
ODPOWIEDZ