Witam :)

pole do popisu dla nowych użytkowników
Awatar użytkownika
Lily
Oglądam regularnie xD

Re: Witam :)

Post autor: Lily » 21 lis 2011

Piżmak pisze:Akari - to w tych klimatach wschodnich niezbadanych przez ciebie jeszcze przoduje Lily, więc pewnie w niedługim czasie zarzuci cię pomysłami.
Taaak, zaiste :rolly:
Chętnie polecę jakieś filmy (głownie) tajwańskie, ale po Chiny i Hong Kong też chętnie sięgam. Dram oglądałam mało, więc polecić nie mam czego, ale filmy owszem.

Awatar użytkownika
akari
Co to jest dorama? o_O

Post autor: akari » 22 lis 2011

Piżmak pisze: Ja natomiast chciałabym jeszcze namówic cie na krótsza formę azjatycką...dokłądniej japońska...mianowicie - anime. Wyczytałam pomiędzy linijkami, ze czas stanowi problem - odcinki anime trwają średnio 20 minut, więc tyle to chyba każda z nas nawet najbardziej zalatana - kiedyś tam znajdzie:)
Jakbys była zainteresowana - krzycz:)
O, do anime to nikt mnie nie musi namawiać, chociaż tak jak z dramami, cały ostatni rok musiałam je odstawić No oprócz Bleacha ale jak się coś tyle lat ogląda, to chciałam przynajmniej zobaczyć jak się skończy tamta część historii.
Za to z nowościami jestem zupełnie do tyłu :( Chętnie obejrzałabym coś w stylu D.Gray-mana.

Lily
To zdam się na twój gust :) Co bym mogła obejrzeć.... Może jakąś sensację albo komedię kryminalną?
Awatar użytkownika
Lily
Oglądam regularnie xD

Post autor: Lily » 22 lis 2011

akari pisze: Lily
To zdam się na twój gust :) Co bym mogła obejrzeć.... Może jakąś sensację albo komedię kryminalną?
Komedii w ogóle oglądam mało, a co mówić o kryminalnych ;)
na początek z gatunku zahaczającego o sensację polecam (absolutnie rewelacyjny moim zdaniem) film z Hong Kongu "Revenge: a love story". Są nawet napisy PL :)
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Post autor: Piżmak » 22 lis 2011

O, do anime to nikt mnie nie musi namawiać, chociaż tak jak z dramami, cały ostatni rok musiałam je odstawić No oprócz Bleacha ale jak się coś tyle lat ogląda, to chciałam przynajmniej zobaczyć jak się skończy tamta część historii.

Bleach to niekończąca się historia..myslę, ze póki nie padnie jego twórca(autor mangi) - to anime będzie długowieczne;)
Awatar użytkownika
akari
Co to jest dorama? o_O

Post autor: akari » 24 lis 2011

Lily
poszukam tego filmu skoro polecasz :) te gatunki pierwsze przyszły mi do głowy ale nie oglądam tylko i wyłącznie takich więc jeżeli znasz dobry film z innych to też chętnie oblukam ;)

Piżmak
A tutaj w pełni się z Tobą zgadzam XD Dlatego skończyłam w pierwszym możliwym momencie ;)
Ale na razie chyba wiem co będę oglądać bo dopatrzyłam trzecią część Natsume Yuujinchou. Pierwsza i druga były świetne, zobaczymy co z najnowszą :)
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Post autor: Azzel » 28 lis 2011

o, w sumie ja nie witałam jeszcze, więc witam^^
a co do filmów to ja tylko zrobię prawie kryptoreklamę wieczorków filmowych :rolly:
ODPOWIEDZ