Cześć ! <3

pole do popisu dla nowych użytkowników
Awatar użytkownika
MalutkaMartunia
Już poznaję aktorów ^^"

Cześć ! <3

Post autor: MalutkaMartunia » 22 sty 2012

Witam. Jestem odwieczną fanką Japonii, a także od niedawna Korei. Języka japońskiego uczę się od dwóch lat. Swoją ''azjatycką podróż'' zaczęłam od anime, potem poprzez muzykę japońską (KAT-TUN, Gackt, Miyavi, the GazettE, Girugamesh, NEWS) dotarłam do dram oraz filmów japońskich i koreańskich (Tatta hitotsu no koi, Yamato nadeshiko shichi henge, You're beautiful, Mei-chan no shitsuji, The 1st shop of coffe prince, Protect the boss) . Zaczęłam także lubić zespoły z koreańskiej pop-kultury (MBLAQ, U-Kiss, F.T.Island, C.N.Blue, Beast, SHINee, DBSK/TVXQ, JYJ).

Lubię...
* anielskiego, nieśmiałego JaeJoonga z JYJ
* piękne ciało Joona i przesłodkiego Mira z MBLAQ
* Se Huna, Kaia, Lu Hana z EXO
* zarywać nocę i oglądać dramy do oporu
* nieziemski sposób tańca wszystkich azjatów
* hipnotyzujące, skośne oczy

Pomimo, że jeszcze parę lat temu moim priorytetem była Japonia, to teraz jestem otwarta na wszelkie propozycje. Chętnie obejrzę nowe filmy, dramy, programy rozrywkowe i posłucham muzyki. Bardzo chcę poznać nowych ludzi, którzy tak jak ja nie wyobrażają sobie życia bez Azji, wszystkiego co azjatyckie oraz jej mieszkańców. Mieszkam w Łodzi i mam nadzieję, że będę miała okazję spotkać się z wami - całą wielką rodziną dokidoki. Jestem skora do pomocy. Chętnie rozpocznę współpracę i zaangażuje się.

Chcę podziękować Rosia-chan, dzięki której poszerzyłam horyzonty, dowiedziałam się wielu ciekawych rzeczy i miałam możliwość uzyskania wielu materiałów odnośnie mojego hobby.

MalutkaMartunia

Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Re: Cześć ! <3

Post autor: Eggie » 22 sty 2012

MalutkaMartunia pisze:
* anielskiego, nieśmiałego JaeJoonga z JYJ

MalutkaMartunia
Chyba nie mówimy o tej samej osobie :rolly: :rolly: :rolly: JaeJae niesmiały :lol: :lol:

Ale cieszę się, jedna więcej osoba do fangirlowania Szynek, bo mało nas tu :) Witamy!
Awatar użytkownika
Volli
Grupa Trzymająca Władzę

Post autor: Volli » 22 sty 2012

Dobra. To ja też się przywitam, tym razem oficjalnie ^^ . Droga podobna do mojej - z tym, że u mnie "na początku była drama...." [taaa... nawet nie anime, tylko drama...] - i raczej krótko w tej Japonii siedziałam... Tzn.. nadal STARAM się... no ALE :rolly: .
No ale - widziałam w sumie wszystkie dramy które wymieniłaś (no dobra, przyznaję się że nie dałam rady skończyć Tatta Hitotsu no Koi.... :P ) ... i ojej... szaaaacun za te pozycje japońskie :rolly: :rolly: :rolly: Doki mi świadkiem jak bardzo uwielbiam Yamato Nadeshiko [no, dobra... w zasadzie openieng do Yamato, ale ciiiiii....]
Co do muzyki - to się nie wypowiadam bo się nie znam, ale kilka osób z pewnością ucieszy się, z jednego potencjalnego fangirla więcej :rolly: .... I drżyj, bo pewnie będą cię chcieli na jakieś bisty albo inne takeny przekabacić :rolly:

Jednym słowem - witam serdecznie, i w ogóle baw się dobrze i takie tam... no i zapraszam na chata... tam troszkę szybciej można chyba ludzi poznać... czy coś...
Awatar użytkownika
Cherry
Przyklejony do ekranu

Post autor: Cherry » 22 sty 2012

cześć ^^
chyba zawsze się zaczyna od Japonii bo dużo w Polsce fanów anime więc prędzej czy później trafia się na coś japońskiego.. ale gdy już się pozna Koreę to Japonia coraz bardziej schodzi na bok (tak było w moim przypadku).
życzę wszystkiego dobrego, mam nadzieję że ci się tu spodoba :):)
Awatar użytkownika
Reira
Grupa Trzymająca Władzę

Post autor: Reira » 22 sty 2012

Volli pisze:widziałam w sumie wszystkie dramy które wymieniłaś (no dobra, przyznaję się że nie dałam rady skończyć Tatta Hitotsu no Koi.... :P ) ... i ojej... szaaaacun za te pozycje japońskie :rolly: :rolly: :rolly:
Volli jak możesz :puppy: Japońskie dramy są super, zachęcam do ich oglądania, szczególnie SPEC i Meitantei no okite. Trzeba promować Shotę wśród nowych użytkowników. A co do Tatta Hitotsu no Koi to się nie dziwię, ja stwierdziłam, że nawet nie opłaca się tego zaczynać, co dopiero kończyć :mrgreen:
ale gdy już się pozna Koreę to Japonia coraz bardziej schodzi na bok
:fist: Fandom jest duży, znajdzie się miejsce dla każdego. :tak: Miłujmy się zamiast się kłócić co lepsze I tak wszyscy wiedzą, że w koreańskich dramach wszyscy głównie piją i wymiotują :rolly:

Witamy~! MalutkaMartunia, a widziałaś Hana Yori Dango?
Awatar użytkownika
Volli
Grupa Trzymająca Władzę

Post autor: Volli » 22 sty 2012

Reira pisze:Miłujmy się zamiast się kłócić co lepsze I tak wszyscy wiedzą, że w koreańskich dramach wszyscy głównie piją i wymiotują :rolly:
Ależ ja miłuję właśnie. Opening do Yamato mi tego świadkiem! I ty nie wiesz, bo za dużo Korei nie widziałaś, ale jeszcze plują i puszczają bąki. :rolly:
Awatar użytkownika
Reira
Grupa Trzymająca Władzę

Post autor: Reira » 22 sty 2012

Volli pisze:I ty nie wiesz, bo za dużo Korei nie widziałaś, ale jeszcze plują i puszczają bąki. :rolly:
Widziałam jedną dramę japońską w której DZIEWCZYNA puszczała bąki, byłam tak zszokowana że omalże nie zemdlałam :faint: , a było to Party wa Owatta. Dzieci, trzymajcie się z dala od tej serii! :rolly: :rolly:
Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Post autor: Chie » 22 sty 2012

Również witam i mam nadzieję że będziesz się tu dobrze czuła.U mnie cała przygoda z Azją zaczęła się podobnie chyba tak jak większości z nas.Życze miłego buszowania po forum :)
Awatar użytkownika
Rosia-chan
Przyklejony do ekranu

Post autor: Rosia-chan » 22 sty 2012

Hahaha!!! ^^ Wreszcie się zdecydowałaś przywitać - cieszę się :rolly:
MalutkaMartunia pisze:piękne ciało Joona
Nie tykać! (ustaliłyśmy to już chyba ;) )
Mogłaś jeszcze dodać,że nie lubisz Horikity Maki (to już dodam za Ciebie :D )

OFICJALNIE i z radością witam Cię na Doki! :glomp:
Awatar użytkownika
MalutkaMartunia
Już poznaję aktorów ^^"

Post autor: MalutkaMartunia » 22 sty 2012

Dzięki za miłe przywitanie.

Reira:
Tak Hana Yori Dango widziałam. Zresztą to jest klasyka, nieprawdaż? To chyba była moja pierwsza drama. Te, które tutaj wymieniłam to jest zaledwie 1% tego co widziałam. Ale chętnie przyjmę następne propozycje.

Cherry:
Jeśli chodzi o muzykę to coraz bardziej przekonuje się do koreańskiej. Oglądam koreańskie i japońskie dramy i tutaj raczej nie potrafie wskazać, które wolę bardziej. Lecz sam język japoński będzie u mnie zawsze na pierwszym miejscu. Zwłaszcza, że zdecydowałam się go uczyć. Ale mam nadzieję, że na jednym języku się nie skończy.

Rosia-chan:
Tak, wiem. Joon jest twój.

Jeśli komuś z was chodzi jakaś piosenka po głowie lub film, drama to dajcie znać. Z przyjemnością wysłucham i obejrzę. Mój okrzyk bojowy na dziś: INTEGRUJMY SIĘ! Tak się cieszę, że mam okazję porozmawiać z ludzmi, którzy mają pojęcie o czym mówię. Czekam na jakieś spotaknie forum w Łodzi!
Awatar użytkownika
Mina
Przyklejony do ekranu

Post autor: Mina » 22 sty 2012

Cześć Cześć !
Rozumiem Cie Malutka Martunia gdyż mam tak samo , dzięki takim forom ( Bollywood Forum ) mam znajomych przy których czuje się normalna i nikt mi nie mówi że mam zejść na ziemie bo chodzimy po takiej samej :-)
Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Post autor: Chie » 22 sty 2012

Oj mam podobnie .Mój brat ciągle tyko chodzi i gada"a ty ciągle słuchasz tych japońców" (słucham k-popu).Strasznie mnie tym denerwuje .
Awatar użytkownika
Maru
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: Maru » 22 sty 2012

Cześć Martunia! :D

Ja jestem Martucha! :aww:

Marty są fajne ;p
Awatar użytkownika
EwCzAkIs
Przyklejony do ekranu

Post autor: EwCzAkIs » 26 sty 2012

O kurde ciało zwerbowane przez Rośkę ;) witam Cię droga Marto, tyle już o Tobie słyszałam, że to aż wstyd, że jeszcze Cię nie znam ;P Super iż zawitałaś w dokidokowe progi. Ja teraz z dram będę polecała Dream High jako że dopiero skończyłam więc mam tak na świeżo (fajne, lekkie i muzyczne) a z filmów Paradise Kiss - w przeciwieństwie do anime i dramy tutaj w końcu mam zakończenie o jakim marzyłam :victory: Noooo... To podsumowując ---> WITAM :rolly:
Tsukush
Przyklejony do ekranu

Post autor: Tsukush » 26 sty 2012

Witam Cię również tu koleżanko z forum EXO xDDD :victory: :victory:
ODPOWIEDZ