Cześć ! <3

pole do popisu dla nowych użytkowników
Awatar użytkownika
MalutkaMartunia
Już poznaję aktorów ^^"

Re: Cześć ! <3

Postautor: MalutkaMartunia » 26 sty 2012

EwCzAkIs:
<hahaha> Dzięki za miłe przywitanie. Tak, tak. Rosia mnie tu "wkręciła" i bardzo jej za to dziękuję. Miło mi, że tyle o mnie słyszałaś. Mam nadzieję, że same dobre rzeczy. Ach... Tak miło mnie powitałaś, że czuję się aż nazbyt swojo i rodzinnie! :giggle:

Tsukush:
Oooo... Witam. Cieszę się, że i tu się odnalazłyśmy. EXO rządzi, nieprawdaż? :lol: :D

[center]Obrazek[/center]
[center]''\(O o O)/'' Już wspominałam, że wyznaję G-Dragonizm? ''\(O o O)/''[/center]
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 27 sty 2012

jak Łódź to mam nadzieję ze będzie okazja kiedyś się spotkać^^ huh a mi Roś nie mówił nic :shake: ale Roś ze mną nie rozmawi ostatnio to co ja pocznę :rolly: tak czy siak witam, i niestety na wstępie proszę zerknąć tu to więcej czerwonych podpisów nie będę czynić <i co złego to pewnie ja, ale mam nadzieje że nie będziesz tego trzymać w pamięci :rolly:>
tak czy siak to mam nadzieję że będzie cię dużo na forum^^
Obrazek
Tsukush
Przyklejony do ekranu

Postautor: Tsukush » 27 sty 2012

Tsukush:
Oooo... Witam. Cieszę się, że i tu się odnalazłyśmy. EXO rządzi, nieprawdaż?

Baaaa pewnie , że rządzi dziś nowy teaser wychodzi xDDD Nie przegap !!! Ja to nie zasnę bez niego ................ :rolly: :rolly:
(συσ) To Ja codziennie tak samo.... --------------->
Awatar użytkownika
Lily
Oglądam regularnie xD

Postautor: Lily » 27 sty 2012

Ja również witam i od razu dementuję stereotyp jakoby każdy zaczynał od mangi lub/i anime!
Ja zaczęłam of filmu. I to tajwańskiego.
To tak tylko gwoli wyjaśnień ;)

Zapraszamy do pisania, komentowania, a jak trzeba to wyśmiewania i krytykowania. Od tego w końcu jest to forum :)

I jeszcze jedno... Mimo, że do fana k-popu mi bardzo daleko to powiem tak... tylko T.O.P! :rolly:

Witamy na pokładzie :aww:
Awatar użytkownika
MalutkaMartunia
Już poznaję aktorów ^^"

Postautor: MalutkaMartunia » 27 sty 2012

Azzel:
Ooo... :( Znowu to zrobiłam... Postaram się zapamiętać. A co do spotkania, o którym wspomniałaś to ja jestem zawszę chętna.

Tsukush:
Widziałam nowy teaser i jest nieziemski. Moje ulubione to 2. teaser z Kai'em&Lu Han'em i właśnie ten 12 z Kai'em&Lay'em. Tańcem już mnie zauroczyli, teraz czekam, aż powalą mnie swoim wokalem! :fav:

Lily:
Jak wspomniałaś o T.O.P. to od razu lepiej się poczułam. :giggle: Dzięki za miłe przyjęcie. Dam z siebie wszystko! :aww:
[center]Obrazek[/center]
[center]''\(O o O)/'' Już wspominałam, że wyznaję G-Dragonizm? ''\(O o O)/''[/center]

Wróć do „Kilka słów o sobie”