Cześć :>

pole do popisu dla nowych użytkowników
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Mayuko
Już poznaję aktorów ^^"

Cześć :>

Post autor: Mayuko » 13 lut 2012

Tradycyjnie nie wiem, od czego zacząć. Za chwilę i tak pewnie się pogubię, więc... Siema ;D. Trafiłam na to forum przypadkiem - ale już jakiś czas temu, jak dopiero zaczynałam z dramami i miałam 'fazkę' na Matsu Juna... Od tamtej chwili minął rok, a dopiero dziś, w dodatkowym dniu ferii (chorowanie dopiero po feriach jest spoko, ja propsuję) postanowiłam się zarejestrować.
Hm. Jak większość, przygodę z Azją zaczynałam od Japonii - anime, manga, j-rock. U mnie było to na początku 2oo7, kiedy na Hyperze po raz pierwszy wyemitowano FMA. Potem to już poleciało. Dramy zaczęłam oglądać stosunkowo późno i bardzo tego żałuję, bo po pierwsze mam na to coraz mniej czasu, po drugie - mam kompleks tego, że jestem stara i jak oglądam te szkolne... Nienienienie, jestem wiecznym dzieckiem, nie ma opcji :D.
Także no, gówniara ze mnie, a mam prawie 19 lat. Poza tym wyżej, interesuję się przede wszystkim latami 9o., muzyką (gram na kilku instrumentach; niekoniecznie wymiatam, ale lubię :victory: ), filmami, historią, kuchnią (przede wszystkim azjatycką) i wieloma pierdołami. Lubię rysować, malować, kolorować i generalnie paprać się w kolorach, jakieś tam robótki ręczne i inne głupoty. Jestem specjalistką w robieniu bałaganu - chcę dobrze, a wychodzi burdel. Zarówno w sprawach wielkich, jak i błahych...
To chyba tyle... Mam nadzieję, że jakoś się z Wami dogadam (i Wy ze mną też) i nie narobię żadnych problemów :D.

Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Re: Cześć :>

Post autor: Azzel » 13 lut 2012

ojej :rolly: ale że co, że jak człowiek ma ponad 18lat i ogląda młodych jurnych chłopców w mundurkach to nie wypada czy coś...? :rolly: <dobra, wiem ze zachwyt 15latkami to trochę mniej legalny ale no ojej no :rolly: to nie można? naprawdę powinnam sobie kupić już druty i beret? :lol:> huh, ale jak się przejmujesz takimi rzeczami to trafiłaś w dobre miejsce, bo pewnie po paru miesiącach zapomnisz w ogóle że wiek, pfff, ale o co chodzi :rolly: poza tym zapraszam do pisania, zapraszam na szałta, zapraszam do wspólnego fazowania i oglądania synchronicznego dram, co tam jeszcze, filmów, nie polecam kpopu - bo pewnie będziesz miała jeszcze większe wyrzuty sumienia niż przy chłopcach w mundurkach :lol: no, i mam nadzieję że się wciągniesz w doki i nagle odkryjesz, że tylko ci się wydaje, że masz coraz mniej czasu na dramy :rolly:
Awatar użytkownika
Volli
Grupa Trzymająca Władzę

Post autor: Volli » 13 lut 2012

No cóż... ja może pominę dyskretnym [ekhem] milczeniem pewne kwestie poruszone powyżej i przyłączę się do powitań. Zatem - witaj serdecznie Mayuko na Doki! Tak jak już napisała Azzel - zapraszam do pisania i wspólnego fazowania...
Wiesz... doki jest dość specyficzne [co pewnie trochę przeczuwasz, skoro obserwujesz forum już od jakiegoś czasu], ale mam nadzieję, że będzie to dla ciebie zaleta - nie wada i że zostaniesz z nami na dłużej...
Azzel pisze: nie polecam kpopu - bo pewnie będziesz miała jeszcze większe wyrzuty sumienia niż przy chłopcach w mundurkach
Taaa... tak jak Azzel :rolly: :rolly: :rolly: ... Ale wiesz, zawsze można zacząć słuchać k-popu dla muzyki :rolly:

No ale ja się na te tematy nie powinnam wypowiadać, bo najzwyczajniej w świecie się w nich nie orientuję :rolly:

W ogóle jak tak czytam o tym twoim bałaganie, to odkrywam niebezpieczne podobieństwo do siebie...

Żeby nie było, że tak sobie a muzom [bez skojarzeń] tu piszę, zagaję.

Uwaga.

Zagajam.

Mianowicie - co oglądasz obecnie?

Zagaiłam.

Raz jeszcze witam i baw się dobrze na doki!
Awatar użytkownika
akire
Przyklejony do ekranu

Post autor: akire » 13 lut 2012

spoko spoko wkręć się w kpop, będziesz nam rysować fanarty :rolly:

tak naprawdę ahjumm mamy trochę na doki, ale wszak wiek na dowodzie się nie liczy, rocznik urodzenia biasa też nie (prawda? :puppy:). a przecież czy jest coś piękniejszego na świecie niż 16 letni un w mundurku?

idziesz na jakieś studia czy jesteś już? na studiach jest duuużo czasu, wyjąwszy sesję of kors, więc może czasu na dramy też nie ubędzie heh.

no nic, jedyne co mogę polecić to wspólne oglądanie, bo wtedy się dzieją fazy, a fazy to ważny i przyjemny element doki :3 baw się dobrze!
Awatar użytkownika
Cherry
Przyklejony do ekranu

Post autor: Cherry » 14 lut 2012

haha k-pop to czyste zło. czasem się zastanawiam czy to miłość do muzyki czy po prostu zboczenie xD
tak że nie martw się, tutaj wiek nie ma znaczenia :D
wspomniałaś coś o feriach więc.. jesteś maturzystką? :)
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Post autor: anna-banana » 14 lut 2012

Również przyłączam się do powitań. Baw się dobrze w kolorowym świecie doki :rolly:

PS. Jeśli osoba w wieku 19 lat mówi, że jest stara,to mnie, która przeżyła ćwierć wieku, pozostaje tylko chyba rzucić się na swój miecz świetlny :confuse:
Awatar użytkownika
Mayuko
Już poznaję aktorów ^^"

Post autor: Mayuko » 15 lut 2012

Azzel, nieee no, ja wcale tak nie uważam... Czasem przemawia przeze mnie presja społeczna^^ No a z zaproszeń raczej skorzystam :D

Volli, zauważyłam. I też mam nadzieję, że zostanę na dłużej ;D. W kwestii k-popu... Obawiam się, że skończyłoby się tak, jak w przypadku mojej 'fazki' na j-pop, czyli po prostu leciałabym jednak na chłopców, nie muzykę :aww: Zresztą, swego czasu oglądałam Pops In Seul na Arirang i eee... tak, skończyłoby się tak, jak z j-popem :>
+ Obecnie oglądam Oh! My Lady.

Akire, te fanarty mogłyby być ciut gorszące... :>
Fakt faktem, wiek wpisany w dowód ma troszkę gówno wspólnego z prawdą. Studia... Wybieram się, a właściwie to po prostu chciałabym dostać się do szkoły filmowej na animację i efekty specjalne... Tak czy siak, w tym roku czekają mnie dłuższe wakacje, więc także więcej seansów. No i mam nadzieję, że któregoś dnia załapię się na wspólne oglądanie z Wami :d.

Cherry, tak, maturzystką... + ja się obawiam, że to jednak bardziej zboczenie :d

Anna-banana, luz, nie musisz się rzucać. Po prostu uważam, że dorastanie jest nie fair :<

No i jeszcze raz siema i dzięki Wam wszystkim za miłe przyjęcie ;D.
Awatar użytkownika
akire
Przyklejony do ekranu

Post autor: akire » 19 lut 2012

W kwestii k-popu... Obawiam się, że skończyłoby się tak, jak w przypadku mojej 'fazki' na j-pop, czyli po prostu leciałabym jednak na chłopców, nie muzykę :aww:
noooo bo przecież wszyscy wiemy że kpopu słucha się dla muzyki :rolly: :rolly:
Akire, te fanarty mogłyby być ciut gorszące... :>
:giggle:
ODPOWIEDZ