Ohayo

pole do popisu dla nowych użytkowników
Awatar użytkownika
Sectienne
Wszyscy czekają, aż coś napiszę

Ohayo

Post autor: Sectienne » 01 cze 2012

Witam.Co bym mogła tutaj wam powiedzieć...
Mam na imię Paulina i od przeszło pół roku zaczęłam interesować się dramami.
A wszystko zaczęło się dzięki Kasikowi która wprowadziła mnie w ten świat.I nie żałuję tego.
Może i nie mam za dużo dram obejrzanych,ale z każdą jedną dramą wciągam się coraz bardziej.
Jeżeli mielibyście jakieś pytania,to z chęcią na nie odpowiem.

Awatar użytkownika
Lusia
Doramowy maniak

Re: Ohayo

Post autor: Lusia » 01 cze 2012

Witaj~ :)
Miło, że się zjawiłaś. Dawno nikogo nowego u nas nie było (chyba, że przegapiłam). Mam nadzieję, że będziesz dużo pisać i zostaniesz z nami na dłużej ;)
Miłej zabawy ^^
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Post autor: anna-banana » 01 cze 2012

Witam w gronie szalonych dokowiczów i życzę miłej zabawy :D
I jeszcze zapytam po jakiej stronie mocy jesteś? Korea, Japonia,może Tajwan?
Aaa, i z której części naszej pięknej Polski pochodzisz?
Jeszcze razy dobrej zabawy :victory:
Awatar użytkownika
Sectienne

Do każdej mam jakiś sentyment.Ale chyba najbardziej do Japonii:)
A jestem z Wielkopolski:)
Awatar użytkownika
Sectienne

Ooo Lusia jesteś z Kalisza:D
Ja jestem z okolic:))
Awatar użytkownika
wiktor
Oglądam regularnie xD

Post autor: wiktor » 01 cze 2012

ja również witam :cuddle: jak umiem
zaglądaj często i czuj się tu dobrze :victory: w naszym azjatyckim światku
Awatar użytkownika
Sectienne

Dzięki za miłe przywitanie na pewno będę wchodziła tutaj często tak jak będę mogła:)
Awatar użytkownika
Mina
Przyklejony do ekranu

Post autor: Mina » 01 cze 2012

Witaj Sectienne rozumiem, że sentyment do Japonii to przez Twego ulubieńca czy tak po prostu ???
Czy masz jakieś japonskie dramy, które uwielbiasz???
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Post autor: Azzel » 01 cze 2012

Sectienne! oficjalnie witam również tutaj^^ wpadaj na chata częściej, mam nadzieję że Pino i Kitsune Cię nie przestraszyły xD
I ogólnie pytałaś o dobre romanse dramowe - ogólnie to prawie każda drama ma romans, wiec zostaje pytanie jakiego typu romans cię interesuje - komedia romantyczna, jakieś tragiczne romanse, melodramy, czy z jakimś dodatkowym plotem? Myślę że każdy znajdzie coś do polecenia godnego ;) w sumie jak już tu jestem to z moich ulubieńszych starszych dram mogę polecić That Fool'a oraz The man who can't get married. A obecnie chyba jedna z bardziej wyczekiwanych komedii romantycznych (mimo że jordi tam namiętnie ostatnio sam do siebie pisał) to chyba Big, jak przypadnie Ci do gustu i zechcesz oglądać to może załapiesz się na komentowanie dramy bardziej na bieżąco:)
A pytanie ode mnie - kto naprowadził Cię na to forum?
ot, wszystko ode mnie ;)

P.S. mała prośba tylko - proszę nie pisać post pod postem, tylko edytować poprzedniego posta ;)
Awatar użytkownika
Sectienne

Mina-Sama nie wiem...Bardziej lubię Japońskie niż inne tylko w maleńkim stopniu,bo za dużo dram jeszcze nie obejrzałam.A swojego ulubieńca mam we wszystkich dramach.W J-drama:Jun Matsumoto.W K-drama: Jang Geun Suk,a w C-drama:Mike He.Może jeszcze jeden szczegół jest taki,że Japońska drama to była moja pierwsza.Taki sentyment:)
Azzel-Dzięki za ukazanie nowych dram.Z pewnością jak znajdę czas to z przyjemnością obejrzę. Oczywiście nie przestraszyły mnie.Cieszę się,że przywitały mnie tak dobrze:)
Nie ma koleżanka tutaj konta:)Po prostu mam konto na innym forum nie związanym z Dramami i mamy tam wątek Girls Over Flower gdzie piszemy na ten temat:)
Oczywiście przystosuję się do tego:)
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Post autor: Azzel » 02 cze 2012

aaa, w sumie jak japońszczyzna <też jakby nie patrzeć zaczynałam przede wszystkim od Japonii, potem przez złego Maura zaczęłam koreańskie dramy :P> to tak sobie pomyślałam by polecić dramę którą strasznie kiedyś lubiłam i osobiście chyba jedna z moich ulubionych romantycznych <3 a dokładniej: Konkatsu! <KONIEC REKLAMY>
Awatar użytkownika
Volli
Grupa Trzymająca Władzę

Post autor: Volli » 02 cze 2012

Cześć!

Ja napiszę szybko bo mi bateria pada a nade mną śpi ktoś obcy i nie wiem jaki ma stosunek to stukania w klawisze po nocy...

No ale - skoro mamy nowego dramomaniaka to po prostu muszę się przywitać :fav:

No więc witam... :sun: Ja też mam nadzieję że zostaniesz, że będziesz wdawać się w dyskusje, że nie będziesz się zrażać i że jeszcze zawitasz do nas na chacie (mimo jego zapinowania :) ) I na szybko polecam Secret Garden gdybyś jeszcze nie widziała...

Aha ... i jaki jest Twój stosunek do dram historycznych? Bo ja na przykład je kocham, ale nie wszyscy kochają ... ono więc pytam tak sobie...

Aaaaaaaa... może się zdarzyć że nie odpiszę szybko, bo jestem hmmm... jakby to rzec - w podróży i nic nie wiadomo, ale odpiszę na pewno :fav:

P.S. od czapy - a swoją drogą jakie to dziwne, że Wiktor napisał tu przede mną... O tempora, o mores! :rolly:
Awatar użytkownika
Sectienne

Post autor: Sectienne » 02 cze 2012

Volli-Dzięki za takie miłe przywitanie.Oczywiście zostanę tutaj:)
Dramy historyczne-powiedzieć szczerze nie widziałam żadnej,bo dopiero mam 8 dram na koncie obejrzanych,więc dopiero wprowadzam się w ten świat.Ale zamierzam jak będę tylko mogła oglądać to będę . :)))
Awatar użytkownika
Reira
Grupa Trzymająca Władzę

Post autor: Reira » 02 cze 2012

Witaj, witaj! Widzę, że wszyscy już Cię zacnie powitali, to i ja się przyłączę.

Z japońskich dram polecam Ci Love Shuffle, o ile jeszcze nie widziałaś. Jest tam romans, dużo par i dużo miłosnych perypetii. Poza tym Pride z KimuTaku, jeśli lubisz sportowe. Tam też jest romans, bardzo skomplikowany, wszysto na początku ma być grą, ale okazuje się bardziej złożone...
Awatar użytkownika
kitsune
Już poznaję aktorów ^^"

Post autor: kitsune » 02 cze 2012

Azzel bujdy opowiada! Nikt tutaj nikogo nie straszy, nie bój nic. :victory:
Tak więc raz jeszcze witam na Doki i zapytuję o muzyczne preferencje, bo o to chyba jeszcze nikt nie pytał. Słuchasz czegoś azjatyckiego? Ulubione zespoły?
Co do dram to polecono ci już ich tyle, że starczy na miesiąc, albo i dłużej. :rolly: :rolly: :rolly: Jak lubisz MatsuJuna, to pewnie widziałaś Hana Yori Dango, może zainteresuje cię też koreański lub tajwański odpowiednik tej dramy. A na dobry początek dram kostiumowych, może romans z epoki, o Słońcu i Księżycu?
Jak szukasz czegoś konkretnego w swoim guście to musisz sprecyzować o jaki romans ci chodzi, bo wiadomo, że w dramach występuje ich wiele! Są trójkąty i kwadraty, są haremy, są dramaty...
ODPOWIEDZ