Cześć :)

pole do popisu dla nowych użytkowników
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Lenka
Co to jest dorama? o_O

Post autor: Lenka » 04 cze 2012

Jestem Lenka, właśnie skończył mi się rok akademicki i czas sie trochę poobijać 8) Zanim wpadnę w wir wakacyjnej pracy przykleję się na trochę do mojego laptopa i wirtualnie poszaleję.... no może bez przesady.
Na forum trafiłam szczerze mówiąc przypadkiem, czegoś tam szukałam o jakiejś dramie no i jestem.
Może trochę o tym jak w ogóle zaczęła się moja przygoda z dramą. No więc mój brat ma cudowną żonę MiRi, Koreankę którą poznał lata temu na studenckich wojażach po Ameryce Południowej i właśnie ona puściła mi pierwszą dramę i zaraziła k-popem. Teraz jestem totalnie uzależniona, wszystkie dramy moje, a MiRi się śmieje, że wyhodowała potwora... :twisted:
K-pop jeszcze nie do końca opanowany, ale oczywiście kocham chłopaków z BIG BANG :fav: :fav: :fav:
Wpadłam tu pogadać trochę o Koreańskich (chociaż Japońskie też czasem oglądam) dramach i muzyce bo moich znajomych nie udało mi się nimi zarazić..jeszcze :wall:
pozdrawiam wszystkie drama-maniaczki :victory:
Obrazek

Awatar użytkownika
Volli
Grupa Trzymająca Władzę

Re: Cześć :)

Post autor: Volli » 04 cze 2012

Witam serdecznie u nas na forum... :) ... Mam nadzieję, że będziesz bawić się dobrze, że ci się spodoba i w ogóle... i że zostaniesz na dłużej, że będziesz z nami dyskutować... Zapraszam też na chata ( http://dokidoki.pl/forum/mchat.php#mChat" onclick="window.open(this.href);return false; ), bo wyszło ostatnio na jaw, że niektórym zajmuje cały rok jego odkrycie xD ... i nie bój się chata... chociaż czasem rozmowy tam mogą wyglądać dość abstrakcyjnie.. :rolly:

A tak z innej beczki... pytanie - standard - ulubione dramy??? ^^

Aaaaaaaa.... i chciałam powiedzieć, ze strasznie się cieszę że powiększa się grono fanów BB ^^ ... (chociaż nie wiem czy akurat mnie można tak naprawdę fanem nazwać) :rolly:
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Post autor: Azzel » 04 cze 2012

również witam, na chata zapraszam, do zakładania tematów zapraszam xD, niech Ci się tu zostanie długo z nami :)

a z pytań ode mnie - jakąś wielce ambitną dramę z obecnie wychodzącą oglądasz? <po ostatnich naszych ambitnych perełkach dramowych nie mogłam się oprzeć by nie spytać :rolly:>

ps. niech żyją zespoły na B!
Awatar użytkownika
Lenka
Co to jest dorama? o_O

Post autor: Lenka » 04 cze 2012

No to może zacznę od moich ulubionych dram, mam kilka do których wróciłam raz czy dwa.
Trzy moje ulubione dramy to Que Sera Sera, Midas i Thousand Day Promise. Nie okupują pierwszych miejsc na dramowych listach popularności ale dla mnie są po prostu niebanalne, wszystkie trzy mają genialny scenariusz i są świetnie zagrane.
Poza tym oczywiście standard czyli Secret Garden, Personal Taste, Sungkyunkwan Scandal, Protect the Boss, Coffee Prince i Mary Stayed Out All Night.....i jeszcze sporo innych.

Ostatnio skończyłam oglądać to co leciało na bieżąco czyli Rooftop Prince ( fantastyczne, już nawet jestem w stanie wybaczyć Yoochunowi wyszarpanie fanki za włosy... :melt: ),
Love Rain ( zawiodłam się niestety chociaż bardzo na tę dramę czekałam),
...no i Fashion King (porażka, obejrzałam do końca ale w torturach :wall: ).

Teraz dalej na bieżąco oglądam Ghost (zapowiada się nieźle, jakaś odmiana po romansidłach),
Queen In-Hyun's Man ( podoba mi się nawet bardzo bo nareszcie jakaś kobitka "z jajami" i nie całuje się z wybałuszonymi ze strachu oczami :puppy: ),
Dr Jin (kocham Park MinYoung a co do dramy to jeszcze nie mam zdania),
I Do I Do (jak na razie super, czekałam na główną rolę dla Lee JangWoo po super drugoplanowej w Glory Jane)

a czekam z niecierpliwością na koreańską wersję Absolute Boyfriend z TOPem :fav: :fav: :fav: tylko jakoś nikt nie wie kiedy się zacznie :confused:

a moja ulubiona dramowa postać to
Obrazek
genialna rola Shi MinHa
dzięki za miłe powitanie :D
Awatar użytkownika
wiktor
Oglądam regularnie xD

Post autor: wiktor » 04 cze 2012

ja również witam :cuddle: i to w gronie lubiących Bangi :aww: i zapraszam na czata :victory:
Awatar użytkownika
Cherry
Przyklejony do ekranu

Post autor: Cherry » 04 cze 2012

też witam, o nic nie pytam, za to zazdroszcze że znasz Koreankę... *___*
ja nie znam żadnego Azjaty (jacyś tacy przestraszeni chodzą po Krakowie xD )
Awatar użytkownika
Lenka
Co to jest dorama? o_O

Post autor: Lenka » 11 cze 2012

Dziękuję za miłe powitanie dziewczyny :)
@ Cherry, ja też znam tylko żonę mojego brata no i tak troszkę jej rodzinę... dwa razy ich widziałam . Ona się tu kompletnie wtopiła w otoczenie, świetnie mówi po Polsku i ma samych Polskich znajomych, a słucha Brodki i Kasi Kowalskiej lol :)
ODPOWIEDZ