Yo!

pole do popisu dla nowych użytkowników
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Panda
Co to jest dorama? o_O

Yo!

Post autor: Panda » 29 lip 2012

Z tej strony Panda, no i witam.
Jestem siostrą Wiktora, która może jeszcze zakłada sobie ten karton na głowie, kiedy o mnie woła (tak poza tym widziałam ten karton XD).
No więc, mam 19 lat i dostałam się na studia informatyczne, Yeah Panda. Oglądam dramy od ok 2 lat. Pierwszą, którą napotkałam była Hana Yori Dango. I tak zaczęłam od japońszczyzny, ale skoro był koreański remake, więc zaczęłam i koreańskie spamować.
Kocham oglądać filmy, ale nie znoszę tych ciągłych schematów, ale wywnioskowałam, że przeważnie wszystkie azjatyckie da się ogarnąć dzięki ulubionym aktorom. :D Nie mam wybranych, ale jest paru, których uwielbiam oglądać tj: Hiro, Matsumoto, Osamu Mukai, Yusuke Yamamoto, Miśka, Jabola, Ciastka, JGS (kiedy nie śpiewa) i jeszcze tam kilku jest.
Volli wspominała, że konieczne jest opowiedzenie o kpop'ie. No cóż, nie słucham tego poza wyjątkami, cytuję: Co druga piosenka ma w sobie 'bejbe', więc nie.
Wkręciła mi się 'Hallelujah' i głos TOP'a, ale w wersji mówionej; nie rap i nie śpiew (sorry, sorry, sorry, sorry Wiktor). Muszę obejrzeć do końca Iris.
Tak dużo filmów, tak mało czasu na posta. :D

Awatar użytkownika
Snake
Grupa Trzymająca Władzę

Re: Yo!

Post autor: Snake » 29 lip 2012

Cześć.

Jak chcesz, to mogę Ci polecić kilka nieschematycznych filmów i ciekaw będę co o nich potem napiszesz (może być post w takim stylu jak siostra :lol: ) Baw się dobrze i zapraszam na kolejne doki wieczorki filmowe :papa:
Awatar użytkownika
Maru
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: Maru » 30 lip 2012

Jej Pando! :wink: Ja juz zdążyłam nawet zobaczyć Wiktorową siostrę, chociaż tylko przez chwilę - ale może się to uda kiedyś nadrobić (: wszystkie drogi prowadzą do Torunia :wink: No ale jeszcze raz witam (:

I oglądnij do końca Iryska :fav:
Awatar użytkownika
Lily
Oglądam regularnie xD

Post autor: Lily » 04 gru 2012

Wypatrzyłam Pandę na czacie i myślę - co za panda u licha? Nick od razu skojarzył mi się z reklamą. Wchodzę w temat i proszę, pandę masz w podpisie ;) ach jakiż to klasyk :rolly:

Ja też witam na forum choć mnie tu w sumie nie ma ;)
Iris dokończ koniecznie :>
Panda pisze: Wkręciła mi się 'Hallelujah' i głos TOP'a, ale w wersji mówionej.
Chyba jestem fetyszystką męskich głosów :roll: ale też uważam, że TOP lepszy w formie mówionej, dużo lepszy. Mógłby nagrać płytę na której czytałby Wyborczą - i byłoby to lepsze niż ten BigBangowy chłam. Niestety, Kpop to zło :P

Panda pisze:Tak dużo filmów, tak mało czasu na posta. :D
No właśnie... Jak żyć, panie premierze?
Awatar użytkownika
Akemi
Już poznaję aktorów ^^"

Post autor: Akemi » 12 gru 2012

Wombat wita Pandę :)
ODPOWIEDZ