Witaj Doki ; )

pole do popisu dla nowych użytkowników
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak

Witaj Doki ; )

Post autor: daydreamer4 » 03 lut 2013

Aka, powrót córy marnotrawnej.

Postanowiłam się przywitać, bo odczuwam ostatnio straszny głód dramowo-filmowy, spowodowany zbyt długim okresem odwykowym (i przejściem na czarną stronę mocy)
A jak wiadomo dramy trza przeżywać, więc a nóż widelec będę tu częściej bywać :victory:

Czy przyjmiecie mnie z powrotem w nasze forumowe progi? :puppy:

A tak na marginesie kompletnie nie mam pojęcia co dookoła dzieje i z racji mojego wrodzonego niereformowalnego lenistwa nie pogardzę żadnymi rekomendacjami dobrych dram z ostatnich.... 2,3 lat ^^

Witam wszytskich, Yaayy :five:

Awatar użytkownika
Volli
Grupa Trzymająca Władzę

Re: Witaj Doki ; )

Post autor: Volli » 03 lut 2013

DAAAAAAAY :glomp: :glomp: :glomp: :glomp: :glomp:

Jejuuu jak się cieszę!!!! Naprawdę, naprawdę, naprawdę!!!! :glomp:

I oglądaj Salarymena, Answer 1997 (zwany też Reply 1997) i King of Dramas! O!!!

i jeszcze jednen :glomp: na koniec.... JEju... mam nadzieję że nam coś napiszesz niedługo :fav: :fav: :fav:

[edit] a jakbyś chciała coś na bieżąco to co poniektórzy oglądają i twierdzą że dobrze rokuje: Flower Boy Next Door (Buła :D ), Level 7 Civil Servant (Majun :D )... No i zaczyna się drama kangjinhwanowa - Incarnation of Money :D... Aaaa - a z japońszczyzny chyba warto zerknąć na Braci Karamazov i Rozwodników (tych ostatnich jeszcze nie liznęłam, ale sądząc po dyskusjach jakie się na chacie toczyły - raczej na pewno warto :D )
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Post autor: Azzel » 04 lut 2013

Day, no! to przyjeżdżaj z dziewczynami do Wro w ten weekend, więc nooo, powrót do korzeni ;D
Do oglądania to już Vollin popisał, ale rozwodnicy Cię z pewnością pociągną bo w końcu zacna rola Eity <3 no i w sumie na Osozaki no himawari możesz looknąć, Toma do oglądania kusi swym nosem zakrzywionym <3
I nie opuszczaj nas już na dłużej, o! ^^
Awatar użytkownika
wiktor
Oglądam regularnie xD

Post autor: wiktor » 04 lut 2013

:hug: wracaj i oglądaj z nami :kiss:
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak

Post autor: daydreamer4 » 05 lut 2013

Volli pisze:DAAAAAAAY :glomp: :glomp: :glomp: :glomp: :glomp:

Jejuuu jak się cieszę!!!! Naprawdę, naprawdę, naprawdę!!!! :glomp:
:puppy: :puppy: :puppy: :puppy: :puppy: Jakie pięęęknie powitanie!! Dziękujęę :fav: :fav: :fav:
Volli pisze:I oglądaj Salarymena, Answer 1997 (zwany też Reply 1997) i King of Dramas! O!!!
King of Dramas zaliczony ^^ Jak znajdę chwilkę to się rozpiszę w odpowiednim temacie oczywiście . Zgadzam sie ze pozycja całkiem niezła no i to poniekąd jej zasługa że tu jestem ; )
Salaryman się mnie spodobał - na pewno wpisuje na listę.
Do Replaya sie przymierzałam jak wychodził nawet, potem jak juz wyszedł to znowu się przymierzałam - to teraz może się przyłożę do końca ;)
Dzięki ;]
Azzel pisze:Day, no! to przyjeżdżaj z dziewczynami do Wro w ten weekend, więc nooo, powrót do korzeni ;D
Nu, właśnie tak zauważyłam ze troszkę wymarłe sie Doki wydaje - czy dobrze myślę, że przeniosło się bardziej w real? Myśle że sie skuszę na jakieś spotkanko - dajcie mi sie tylko bardziej wdrożyć
Azzel pisze:Do oglądania to już Vollin popisał, ale rozwodnicy Cię z pewnością pociągną bo w końcu zacna rola Eity <3
Oczywiście że się przymierzam! :mrgreen: Jest Eita jest mus! Troszkę mnie tylko zniechęca ze drama dopiero wychodzi - to nie na moje nerwy ; PP Nie dość ze trzeba czekać na odcinki to jeszcze na napisy... Chociaż teoretycznie powinnam być zdolna już oglądać dramy bez subów ale hmmmmm.... nie... jednak nie jestem :rolly:
wiktor pisze: wracaj i oglądaj z nami
Jakby to powiedział niejaki komisarz Ryba: "BĘDĘ!!" :mrgreen:
Awatar użytkownika
Volli
Grupa Trzymająca Władzę

Post autor: Volli » 06 lut 2013

Taaaa... real, chat, życie - te sprawy :rolly:

Daaay .... a tak mi się przypomniało ... czy ty widziałaś White Christmas i TEN? God's Queez? Shut up Flower Boy Band (tu głównie ze względu na niezapomniane cameo Lee Min Kiego :fav: )...
Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Post autor: Chie » 06 lut 2013

Witamy witamy :)

Co do dram to na pewno już wspomniane Reply, nie wiem czy widziałaś Queen In hyun man też fajna dramka, Gaksital ja osobiście porzuciłam ale jest sporo dobrych komentarzy
Awatar użytkownika
Maru
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: Maru » 07 lut 2013

daydreamer4 pisze:Myśle że sie skuszę na jakieś spotkanko - dajcie mi sie tylko bardziej wdrożyć
Proponuję Daleką Północ (: tak dla odmiany (: Ugoszczę kawą i muffinem ^^

I oglądaj Salarymana - jak spodobał Ci się Król, to to będzie strzał w dziesiątkę (:
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak

Post autor: daydreamer4 » 07 lut 2013

Maru pisze:
daydreamer4 pisze:Myśle że sie skuszę na jakieś spotkanko - dajcie mi sie tylko bardziej wdrożyć
Proponuję Daleką Północ (: tak dla odmiany (: Ugoszczę kawą i muffinem ^^
Uuuu, Północ niestety dla mnie baaaardzo daleka - bo jestem z Głębokiego Południa u_u
Ale kawą! muffinem! :drool: nigdy się nie pogardza ^^

Dajcie znać, przybędę ;]

PS:
Na razie ogarnęłam Rozwodników... iii :cry: jestem wbita w ziemię jej idealnością :fav:
ODPOWIEDZ