Witaj Doki ; )

pole do popisu dla nowych użytkowników
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Witaj Doki ; )

Postautor: daydreamer4 » 03 lut 2013

Aka, powrót córy marnotrawnej.

Postanowiłam się przywitać, bo odczuwam ostatnio straszny głód dramowo-filmowy, spowodowany zbyt długim okresem odwykowym (i przejściem na czarną stronę mocy)
A jak wiadomo dramy trza przeżywać, więc a nóż widelec będę tu częściej bywać :victory:

Czy przyjmiecie mnie z powrotem w nasze forumowe progi? :puppy:

A tak na marginesie kompletnie nie mam pojęcia co dookoła dzieje i z racji mojego wrodzonego niereformowalnego lenistwa nie pogardzę żadnymi rekomendacjami dobrych dram z ostatnich.... 2,3 lat ^^

Witam wszytskich, Yaayy :five:

Obrazek
Awatar użytkownika
Volli
Grupa Trzymająca Władzę

Re: Witaj Doki ; )

Postautor: Volli » 03 lut 2013

DAAAAAAAY :glomp: :glomp: :glomp: :glomp: :glomp:

Jejuuu jak się cieszę!!!! Naprawdę, naprawdę, naprawdę!!!! :glomp:

I oglądaj Salarymena, Answer 1997 (zwany też Reply 1997) i King of Dramas! O!!!

i jeszcze jednen :glomp: na koniec.... JEju... mam nadzieję że nam coś napiszesz niedługo :fav: :fav: :fav:

[edit] a jakbyś chciała coś na bieżąco to co poniektórzy oglądają i twierdzą że dobrze rokuje: Flower Boy Next Door (Buła :D ), Level 7 Civil Servant (Majun :D )... No i zaczyna się drama kangjinhwanowa - Incarnation of Money :D... Aaaa - a z japońszczyzny chyba warto zerknąć na Braci Karamazov i Rozwodników (tych ostatnich jeszcze nie liznęłam, ale sądząc po dyskusjach jakie się na chacie toczyły - raczej na pewno warto :D )
:volli:
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 04 lut 2013

Day, no! to przyjeżdżaj z dziewczynami do Wro w ten weekend, więc nooo, powrót do korzeni ;D
Do oglądania to już Vollin popisał, ale rozwodnicy Cię z pewnością pociągną bo w końcu zacna rola Eity <3 no i w sumie na Osozaki no himawari możesz looknąć, Toma do oglądania kusi swym nosem zakrzywionym <3
I nie opuszczaj nas już na dłużej, o! ^^
Obrazek
Awatar użytkownika
wiktor
Oglądam regularnie xD

Postautor: wiktor » 04 lut 2013

:hug: wracaj i oglądaj z nami :kiss:
Obrazek
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: daydreamer4 » 05 lut 2013

Volli pisze:DAAAAAAAY :glomp: :glomp: :glomp: :glomp: :glomp:

Jejuuu jak się cieszę!!!! Naprawdę, naprawdę, naprawdę!!!! :glomp:

:puppy: :puppy: :puppy: :puppy: :puppy: Jakie pięęęknie powitanie!! Dziękujęę :fav: :fav: :fav:

Volli pisze:I oglądaj Salarymena, Answer 1997 (zwany też Reply 1997) i King of Dramas! O!!!

King of Dramas zaliczony ^^ Jak znajdę chwilkę to się rozpiszę w odpowiednim temacie oczywiście . Zgadzam sie ze pozycja całkiem niezła no i to poniekąd jej zasługa że tu jestem ; )
Salaryman się mnie spodobał - na pewno wpisuje na listę.
Do Replaya sie przymierzałam jak wychodził nawet, potem jak juz wyszedł to znowu się przymierzałam - to teraz może się przyłożę do końca ;)
Dzięki ;]

Azzel pisze:Day, no! to przyjeżdżaj z dziewczynami do Wro w ten weekend, więc nooo, powrót do korzeni ;D

Nu, właśnie tak zauważyłam ze troszkę wymarłe sie Doki wydaje - czy dobrze myślę, że przeniosło się bardziej w real? Myśle że sie skuszę na jakieś spotkanko - dajcie mi sie tylko bardziej wdrożyć
Azzel pisze:Do oglądania to już Vollin popisał, ale rozwodnicy Cię z pewnością pociągną bo w końcu zacna rola Eity <3

Oczywiście że się przymierzam! :mrgreen: Jest Eita jest mus! Troszkę mnie tylko zniechęca ze drama dopiero wychodzi - to nie na moje nerwy ; PP Nie dość ze trzeba czekać na odcinki to jeszcze na napisy... Chociaż teoretycznie powinnam być zdolna już oglądać dramy bez subów ale hmmmmm.... nie... jednak nie jestem :rolly:
wiktor pisze: wracaj i oglądaj z nami

Jakby to powiedział niejaki komisarz Ryba: "BĘDĘ!!" :mrgreen:
Obrazek
Awatar użytkownika
Volli
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Volli » 06 lut 2013

Taaaa... real, chat, życie - te sprawy :rolly:

Daaay .... a tak mi się przypomniało ... czy ty widziałaś White Christmas i TEN? God's Queez? Shut up Flower Boy Band (tu głównie ze względu na niezapomniane cameo Lee Min Kiego :fav: )...
:volli:
Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Postautor: Chie » 06 lut 2013

Witamy witamy :)

Co do dram to na pewno już wspomniane Reply, nie wiem czy widziałaś Queen In hyun man też fajna dramka, Gaksital ja osobiście porzuciłam ale jest sporo dobrych komentarzy
Ja jestem z tych, co nakrywają głowy kołdrą; z tych, którym strach uniemożliwia oddychanie.
Awatar użytkownika
Maru
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Maru » 07 lut 2013

daydreamer4 pisze:Myśle że sie skuszę na jakieś spotkanko - dajcie mi sie tylko bardziej wdrożyć

Proponuję Daleką Północ (: tak dla odmiany (: Ugoszczę kawą i muffinem ^^

I oglądaj Salarymana - jak spodobał Ci się Król, to to będzie strzał w dziesiątkę (:
Obrazek
"A teraz szybko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu!"
- Król Julian
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: daydreamer4 » 07 lut 2013

Maru pisze:
daydreamer4 pisze:Myśle że sie skuszę na jakieś spotkanko - dajcie mi sie tylko bardziej wdrożyć

Proponuję Daleką Północ (: tak dla odmiany (: Ugoszczę kawą i muffinem ^^

Uuuu, Północ niestety dla mnie baaaardzo daleka - bo jestem z Głębokiego Południa u_u
Ale kawą! muffinem! :drool: nigdy się nie pogardza ^^

Dajcie znać, przybędę ;]

PS:
Na razie ogarnęłam Rozwodników... iii :cry: jestem wbita w ziemię jej idealnością :fav:
Obrazek

Wróć do „Kilka słów o sobie”