Witam ;D

pole do popisu dla nowych użytkowników
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Witam ;D

Postautor: Devi » 19 maja 2006

Właśnie... witam wszystkich... od tego chyba właściwie powinnam zacząc, ale zobaczyłam ten temat... miałam coś tu napisac... i dziwnym trafem mi umkneło haha.
Już kilka postów napisałam na tym cudnym forum i nie wiem czy powiem tu coś nowego ale może zrobię jakies podsumowanie :P
Moja przygoda z dramą zaczeła się od Goong'a i narazie na tym stanełam (limit transferu xP). Mam nadzieje jednak, że w pszyszłym miesiącu uda mi się obejrzec jakiąs dramę, ktora urzeknie mnie tak samo jak wcześniej wspomniany Goong ;)
W planach mam :
#Delightful Girl Choon-Hyang
#Hana yori dango
do tego zastanawiam się jeszcze nad Snow White i Full House.
W każdym bądz razie mam szczerą nadzieję, że moja przygoda z Dramami nie skonczy się na Goong'u hehe
O sobie mogę powiedziec tyle, że jestem z Warszawy, lubuje się w mangach i animcach, uwielbiam grac w tenisa (choc nie umiem xP), siatkówkę i jezdzic konno. Ponadto w tym roku cierpie na chorobe zwaną "matura" i czasami lubię się bawic Photoshopem (z lepszymi lub gorszymi wynikami xP).
Muszę jeszcze popracowac nad moją graficzką w podpisie, bo narazie wykorzystałam starą, ktora niebardzo pasuje do tematyki dram... ale niech ja najpierw zalicze ustnego polaka... wtedy się pomysli xP
(Mimo wszystko trochę klimatu dramy w tym podpisie jest... umiescilam tam jeden z moich ulubionych cytatow... nie moglam się powstrzymac xP)
No nie wiem... to chyba wszystko... mam nadzieje, że wystarczy ;)

.:: Unieś głowę. Prędzej czy później zostaniesz ranny,
więc równie dobrze możesz patrzeć jak to się stanie ::.
Awatar użytkownika
ToMo
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: ToMo » 19 maja 2006

witaj^^
ech, co ja ci mam napisac? mow mi, jak wszyscy na tym forum ToMo^^
ja goonga nie moglam skonczyc, jakos mi ta drama nie spasowala, natomiast z koreanskich, ktore wywarly jakis wplyw na moje zycie(matko, co ja pisze :P) to zdecydowanie byla to bright girl success z Jang Na Ra!
ogolnie to wole Jdramy, nie wiem wlasciwie dlaczego, moze z tego wzgledu, ze to wlasnie od nich sie wszystko zaczelo :P
moja ukochana to nobuta wo produce, kurosagi, stand up!, hana yori dango, gto, ichi rittoru no namida, i jeszcze pare^^
po za tym to jestem stara, studiuje w warszawie, i jakos mi sie nic nie kce ostatnimi czasy prze ta sesje kochaną :P
baw sie u nas dobrze^^
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Postautor: Eliza » 19 maja 2006

Witamy na forum. Zobaczysz- na jednej dramie się nie skończy! >__< To po prostu nie mozliwe. One wciągają! i nasze forum też wciąga! :P A jesli masz limity transferu, to możesz zrobić tak jak dziewczyny tutaj: zrób listę tego, co chcesz i poproś kogoś, żeby Ci nagrał na DVD^^ sama bym zaoferowała pomoc, ale nie mam nagrywarki T__T Ale na pewno znajdzie się ktoś pomocny^^ możesz posłać PM do Yamatsumi- ona ma wielką drama-kolekcję i jest z Warszawy tak jak Ty, to może nawet pocztę uda się ominąć^^
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Postautor: martulex » 19 maja 2006

*_* Ach myśmy się już witały - - - > ale teraz tak bardziej oficjalnie HeJcIa :P

Słodziuchna z limitem łącze prawie każdy ma problem, także jakbyś miała wpadkę z połowem jakiejś dramy to pisz śmiało...Na forum znajdzie się mnóstwo duszyczek (łącznie ze mną), które z prawdziwą przyjemnością pomogą Ci nadrobić stosowne braki w tym zakresie... ach my uwielbiamy sobie wzajemnie pomagać ^^

Aaaaa uwielbiasz grać w tenisa...no proszę to tak jak ja, gram od niepamietnych czasów :P Wprost kocham śmigać po korcie ~_~ Próbowałam kilka razy jazdy konnej, ale coś biedne zwierzątko nie chciało ze mną współpracować *gorzkie rozczarowanie*

Coś pominęłam :?: Hmmm...racja...matura....życzę burzy mózgu, mnóstwo szczęścia i nie pozostaje mi już nic więcej do dodania jak samego POWODZENIA :!:
Awatar użytkownika
Gwiazdeczka
Przyklejony do ekranu

Postautor: Gwiazdeczka » 19 maja 2006

czesc nie mialam jeszcze okazji sie przywitac ^_^

witam serdecznie!!!!
rowniez cierpie na chorobe zwana 'limit transferu' :(
dlatego tez jak pisala Marta jakbys chciala jakas drame to pisz smialo, z chcecia Ci ja nagram ^________^

ja naszczescie jestem w technikum wiec do matury mam jeszcze rok ^_______^ Thx Good ^_______^"""
Powodzenia na maturze!!! Aja Aja Fighting!!!!

Jeszcze raz witam i zycze milego pobytu ^______^
[img]http://img.photobucket.com/albums/v508/Etolie/Bannery%20i%20avatary/kamya.jpg[/img]
cr:cyndesign i ojou
Awatar użytkownika
Shina
Przyklejony do ekranu

Postautor: Shina » 19 maja 2006

Hmm witam serdecznie na forum hope ze ci sie tu podoba xDDD weszlam i patrze tyle nowych postow O_o ojojoj ale spox xDDDD tsymaj sie cieplutko xDD

Ja-ne xD
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Jejku... już tyle odpowiedzi - nie spodziewałam się ;D
Tu jest na prawdę milutko... ja się w ogóle nie spodziewałam, że jest forum o dramach... a tu prosze ! Przez przypadek w wyszukiwarce mi znalazło i dzieki bogu nie zignorowałam tego linka ! ;P
Martulex: co do tego tenisa... to ja bardzo lubie w niego grac... ale grałam chyba tylko ze 3 razy w życiu... po pierwsze brak czasu, po drugie brak nauczyciela... Jazde konną zresztą z powodu braku czasu też musiałam przerwac... ale może to wszystko się zmieni, kto wie ;) (mam przynajmniej ogromną nadzieję, że tak bedzie xP).
Co do matury to jeszcze tylko polak ustny (23 maja... omg... jak to przetrwam, to bedzie miodzio xP).

Czyli mówicie, że są takie dobre duszyczki, ktore można poprosic o nagranie jakiejs dramy ? super *-* Bo ja to się chyba już wciągnełam... wystarczyła mi jedna drama... co prawda początki były dziwne, bo nie jestem kompletnie do koreanskiego przyzwyczajona... do japonskiego - owzem, po animcach... ale koreanski ? hehe. fajnie sie słuchało na początku :P Ale do tej pory nie wiem co onzacza zwrot "Goon" - tak Chae mówiła... przykładowo "Shin Goon"... ale jak znam życie to ktos mnie zaraz oswieci xP (tylko teraz nie jestem pewna czy to na prawde "goon" było... ale przynajmniej cos podobnego xP).
Awatar użytkownika
yamatsumi
Doramowy maniak

Postautor: yamatsumi » 19 maja 2006

to i ja sie przywitam :woot:
od razu widac, ze nowa osoba sie pojawila na forum haha ponad 30 nowych postow :lol: oczywiscie to bardzo dobrze bo popieramy tutaj aktywnych uzytkownikow :P wiec pisz duzo i baw sie dobrze :victory:

PS powodzenia na polskim...dzieki bogu ja jestem na tyle stara, ze zdawalam stara mature :P wiec ustny polski mnie minal XD
Awatar użytkownika
Yumi
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Yumi » 19 maja 2006

Heyka witaj cieplutko

Eliza ma racje że dramy to jak nałóg jak już zaczniesz to nie możesz przestać:) no ale za to jaki przyjemny ten nałóg

Jeśli masz limit transferu to ja moge tez pomóc niestety posiadam tylko zwykła nagrywarkę ( wciaż molestuje bezskutecznie rodziców o nagrywarkę dvd) co wiąże się z monstrualną ilością płyt, no ale lepszy rydz niż nic więc jak coś to pisz.

Mam nadzieje że się na forum zadomowisz^^ bo jest tu super

no i powodzenia na polaku trzymam kciuki:)
*LJ* Last*
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

yamatsumi pisze:od razu widac, ze nowa osoba sie pojawila na forum haha ponad 30 nowych postow :lol: oczywiscie to bardzo dobrze bo popieramy tutaj aktywnych uzytkownikow :P wiec pisz duzo i baw sie dobrze :victory:

Ja bardzo lubie fora... tym bardziej jak jest miła atmosfera (a tu z tego co widze jest... xP). Problem jest dopiero wtedy jak forum jest zbyt aktywne - nie ma Cie pół dnia i już ponad 200 postow do przeczytania...
Chetnie bym się bardziej udzielała, ale niestety z moim zapasem doswiadczen w dramach moja aktywnosc tutaj jest ograniczona zaledwie do kilku tematów. Ale to się na pewno zmieni... bo czuje, że już wpadłam w nałóg (zresztą nie wiem czy już o tym nie wspominałam czasem :P).

PS. NIE-dziękuje (za życzonka względem polaka xP)
Awatar użytkownika
ToMo
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: ToMo » 19 maja 2006

no a ja zapomnialam !
ech, skleroza^^
powodzenia na maturze, obys zdala ja na 5, jak ja dawno temu i moja kolezanka w tym roku^^
a jesli bedziesz kciala jakies dramki, wal smialo^^
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Postautor: Eliza » 19 maja 2006

Oł je!
Trafny wybór --> sign^^
:D
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Postautor: martulex » 19 maja 2006

Co do uroczego dodatku 'goon'...jak się nie mylę to zwrot grzecznościowy oznaczający w hierarchii społecznej "Pan"...czyli coś na kształt Panie Shin ^^

Rzecz jasna nie mam pewności co do słusznosci tej teorii :wink:
Awatar użytkownika
wersalus
Admin

Postautor: wersalus » 19 maja 2006

Witaj, baw sie TU dobrze :)
Awatar użytkownika
Yumi
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Yumi » 20 maja 2006

martulex ma racje co do "goon" no chyba że koreańczycy sa bardziej zmyślni . no ale jak sprawdziłam w słowniku to goon poza dwoma militarnymi znaczeniami odnosi się do pana
*LJ* Last*

Wróć do „Kilka słów o sobie”