Witam :)

pole do popisu dla nowych użytkowników
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
marian2na
Co to jest dorama? o_O

Witam :)

Post autor: marian2na » 28 kwie 2013

Nazywam się Maria i jestem od jakiegoś czasu wieeeeelką fanką azjatyckich produkcji. Oczywiście mówię o dramach. Moja przygoda zaczęła się jakieś 3 lata temu, kiedy zupełnie przypadkiem trafiłam na "liar game" i z braku niczego konkretnego do oglądania - zainteresowałam się. Przez chwilę moja miłość na tym się skończyła. :aww:
Dwa lata temu zajrzałam do zupełnie innej dramy - tym razem tajwańska "Why hy love" no i masz... Zakochałam się :) Nie wiem czemu, nie wiem jak, a jednak - dziś kilkanaście dram do przodu mogę śmiało powiedzieć, że póki co odlądanie ich jest to dla mnie najlepsza rozrywka. Do moich ulubionych produkcji należy "Secret Garden", "Love rain", "My girlfriend is Gumiho" - koreańskie. Japońskie - "Atashinchi no danshi" i "liar game". Teraz przyznam szczerze oglądam wszystko jak leci czy to z Korei, czy z Tajwanu, czy też z Japonii. To zależy na co akurat przyjdzie ochota.
W dramach najbardziej lubię co? Oczywiście ... Aktorów - głównie tych płci męskiej, chociaż z tymi azjatami to nigdy nic nie wiadomo :mrgreen: Ulubieni? Przecudowny i niepowtarzalny Jang Geun Seok :fav: , oraz Seo Jung-woo, Dae-woong Cha (za uśmiech nie z tej ziemi), Osamu Mukai, Matsuda Shota (głównie za rolę Akiyamy, bo w innych produkcjach jakoś mnie urzeka...) oraz Mike He.
Sama nie wiem co jeszcze dodać, więc napiszę po prostu jeszcze raz: Witam wszystkich! I przyjemnego oglądania! :)

Awatar użytkownika
Volli
Grupa Trzymająca Władzę

Re: Witam :)

Post autor: Volli » 28 kwie 2013

Och, jak się cieszę!
Tak dawno nikt się na doki nie witał, że już zapomniałam prawie o istnieniu tego tematu... Więc witam serdecznie. Ja zdecydowanie stroję po stroni Korei wprawdzie, ale od czasu do czasu zdarzy mi się obejrzeć i coś japońskiego - i - chociaż rzadziej - coś tajwańskiego. Ostatnio np. Go go go z moim ulubionym Jiro Wangiem. Co do JGS... Podobno każdy przechodzi ten etap... Mi przeszedł raczej już dawno, pod wpływem... och w sumie nie ważne.
BTW - oglądasz (oglądałaś) może TEN? Właśnie zaczęła się druga seria i jest że tak powiem w dechę! Jeszcze raz witam serdecznie na doki! Baw się dobrze! Pisz - im więcej tym lepiej! Fazuj... I tak dalej. Chlebem i solą, lub też tradycyjnie Nobutą i chlebem...
Awatar użytkownika
wiktor
Oglądam regularnie xD

Post autor: wiktor » 28 kwie 2013

ja również witam w naszych progach i zapraszam na wieczorki wspólnego oglądania :)
Awatar użytkownika
marian2na
Co to jest dorama? o_O

Post autor: marian2na » 28 kwie 2013

TEN nie widziałam :D z przyjemnością się zainteresuję :>
Awatar użytkownika
Lily
Oglądam regularnie xD

Post autor: Lily » 29 kwie 2013

Doki prawie wymarło, dlatego każdy nowy użytkownik jest na wagę złota ;)
Witamy ;)
Awatar użytkownika
Reira
Grupa Trzymająca Władzę

Post autor: Reira » 02 maja 2013

Witamy! Od siebie z Shotą Matsudą polecę Love Shuffle, świetna lekka komedia romantyczna.
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Post autor: anna-banana » 02 maja 2013

Ja również witam na doki, życzę dobrej zabawy.
A od siebie polecę kultową koreańską dramę, czyli Coffee prince i aktualnie lecącą japońską czyli Itazura na kiss- love in Tokyo. Jeszcze raz miłej zabawy. :D
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak

Post autor: daydreamer4 » 05 maja 2013

Heej ; ) Miło Cię widzieć.
Im nas więcej tym lepiej ;)

Dramy to świetna rozrywka, wciągająca, uzależniająca i w ogóle jak raz zaczęłas to raczej prędko nie przestaniesz - ja jakiś czas temu przestałam je oglądać z braku czasu ale wystarczyła jedna mała dramka tak w ramach relaksu po niemal roku, żeby oszaleć na nowo ^^

Także życzę miłego oglądania i oczywiście koniecznie napisz co o nich sądzisz u nas.
Polecać ci raczej nic nie będę bo chyba nam sie gusta trochę różnią, nigdy nie bylam fanką JGS (chyba jedną z bardzo niewielu na forum która go w niczym nie polubiła).
Ale jeśli szukasz czegoś poszperaj po forum, po za toną spoilerów, wydaje mi się, że nasze opinie są raczej miarodajne ^^
Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Post autor: Chie » 05 maja 2013

Również witam i życzę miłego spędzania czasu na doki
ODPOWIEDZ