Witajcie ponownie

pole do popisu dla nowych użytkowników
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Witajcie ponownie

Postautor: thon » 30 maja 2013

Tu ja Jarząbek Wacław - przez 2 lata byłem zajęty piachem,wapnem i cegłami ale teraz buduję swój własny wymarzony DOM, -odcięty od netu , społeczności nie byłem całkowicie odcięty od kultury azjatyckiej - owszem moje dzieciaki wykasowały na domowym wszystko co mogły ,ale ja w tułaczce międzynarodowej miałem lapka i stertę nieobejrzanych dram,
Obejrzałem je i podziełe się niebawem opinią A teraz chcę powiedzieć hej do :kolejność dowolna:Maura,Ewelina,anna-banana,mootyl ,mój wróg jordi,Volii i reszcie starej paczki a i witam tych co przybyli w między czasie .Moc niech będzie z wami.I od razu się pytam przez te 2 lata co warto obejrzeć - zacząłem ściągać rooftopa - wiadomo ;kocham Han Ji Min - co dalej polecacie z pozycji obowiązkowych i jordi @#$@##- cenzura[justify][/justify]

Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Re: Witajcie ponownie

Postautor: anna-banana » 30 maja 2013

Ojej thon wrócił i w dodatku chce nadrobić dwa lata dram,toż to niemożliwa niemożliwość. Jakkolwiek ze swojej strony witam ponownie i może dzięki Tobie forum znowu się rozhula,bo jakoś ostatnio chyba przycichło. Ja polecam Tobie Reply 1997 - bo tej dramy nie można nie znać, Nice guya - bo jest to chyba jedyne melo gdzie wprowadzenie amnezji nie zabija dramy i przy całej melowatości dramy postacie nie są rozmymłane i wszelkie dramy stacji OCN. Z dram które aktualnie 'lecą' to warto zawiesić oko na Sharku,w końcu po także dwóch latach wrócił Kim Nam Gil. Miłego nadrabiania i fajto!

PS. To z rzeczy które powinien zrobić mężczyzna to chyba zostało Ci drzewo :wink:
[center]Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

anna-banana pisze:Ojej thon PS. To z rzeczy które powinien zrobić mężczyzna to chyba zostało Ci drzewo :wink:

Już to w podstawówce zrobiłem- mi pozostało tylko.....oglaądać koreańskie dramy.
Awatar użytkownika
Volli
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Volli » 30 maja 2013

O mamo! Azzel aż mi SMS-a przysłała z radości i szoku, że Thon wrócił!!! Razem z Kim Nam Gilem!!! :rolly: :rolly: :rolly: :rolly: ....
Może Pino znowu zacznie posty pisać? ^^
Jejejejeje!!!
:hurra: :hurra: :hurra: :hurra: :hurra: :hurra: :hurra: :hurra: :hurra: :hurra: :hurra: :hurra: :hurra: :hurra:

Anna dobrze prawi - wszelkie dramy OCN - zwłaszcza Special Affairs Team TEN polecam, TVN-owe 1997 i Vampire Prosecutor, [czy ty Thonie oglądałeś z nami Secret Garden? - bo jeśli nie widziałeś to obowiązkowo!!!]. Historyczne: Princess Man, Deep Rooted Tree, Moon Embracing the Sun, ... zerknij też na emitowaną obecnie Jang Ok Jung - gra tam ktoś
kto powinien Cię przekonać ^^ (poza tym to prawie ta sama historia co w Dong Yi, tylko że od "drugiej strony" :rolly: ) ... och, tyle tego wszystkiego... Protect the Boss koniecznie! A z bułkopodobnych - Ad Genius i Vegetable Shop... Dalej: Ojakgyo Brothers.. i wiele, wiele innych...

Witaj z powrotem na pokładzie!!!
:volli:
Awatar użytkownika
Volli
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Volli » 30 maja 2013

Aaaaaaaaaaaaaaaaa zapomniałabym!!! KONIECZNIE (must see) : Salaryman i King of Dramas!!!
:volli:
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Postautor: anna-banana » 30 maja 2013

thon pisze:Już to w podstawówce zrobiłem- mi pozostało tylko.....oglaądać koreańskie dramy.

No proszę,toż ty już mężczyzna pełną gębą :wink: ,więc rzeczywiście,zostało Ci tylko oglądać dramy i nadrabiać 2 stracone lata.
Do poprzednich tytułów dodam jeszcze Gaksitala,bo Gaksitala trzeba znać i Kimure Shunjiego (znanego na doki wielbiciela koreańskich nocników) także :rolly:
[center]Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Volli pisze: zerknij też na emitowaną obecnie Jang Ok Jung - gra tam ktoś
kto powinien Cię przekonać

wiadomo że awatar zobowiązuję ,ale w tej chwili dom w budowie ,internet na kartę i dopóki nie wstawię stołu na kompa pośrodku dużego pokoju i nie wygonię - a :żona,b: wredne żarłocznozłotówkowo dzieci sztuk 2 to transfer mam baaardzo ograniczony ,ale po roooftop prince wiem co dalej zasysać Volli daj Pino piąchę w nochala w moim imieniu tak na powitanie
Awatar użytkownika
wiktor
Oglądam regularnie xD

Postautor: wiktor » 30 maja 2013

i ja nieśmiało witam tak zacną personę :ashamed: ....
a Volli dodaje do listy propów: Aranga .... :mrgreen:

:victory:
Obrazek
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Postautor: Piżmak » 30 maja 2013

Jako reszta zacnej dramowej paczki także serdecznie Cię witam po dość długiej przerwie. Z wymienionymi wyżej dramami zgadzam się całkowicie, w szczególności z "Królem dram"...Dodam od siebie, chociaż mogę się nie wpasować w Twoje gusta gatunkowo - "When a man loves", który pędzi sobie teraz grzecznie na MBC. Gdy już ogarniesz swoje miejsce do oglądania dram - dużo wspaniałych godzin Tobie życzę sam na sam z ekranem:)
Obrazek
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 31 maja 2013

Dobra, ja nie polecam bo ostatnio coś mnie japońszczyzna znów nawróciła i tylko Monstara z Arangiem obracam na prawo i lewo, z męskich rzeczy mam na koncie tylko drzewo (nie tylko to deep-rooted), ale ogólnie to się cieszę ze nastąpił powrót thona i w ogóle nie wiem, ale jak MU umarło to społeczność doki-konserwatorów dram się w nas obudziła, więc jakby co to myśl nagrywania płytek i słania ich po sobie nadal żywa :rolly: jakbyś jednak na coś potrzebę większą miał ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 31 maja 2013

thon ahjusshi yayayayyayaayayayay!

Tyle się pozmieniało, tyle dram upłynęło :D Wiedz, że wyjeżdżam nawet do Korei łapać Miśka haha

Strasznie się cieszymy, bo tu już teorie spiskowe leciały głuchym telefonem o wypadkach nie wypadkach O.o Moc uścisków i skoro się pojawiłeś to może faktycznie trochę się rozrusza :) Ja mam wreszcie wakacje, więc też będę oglądać, oglądać, oglądac :D

Polecam od siebie Reply 1997, King of Dramas, City Hunter jeśli tego nie widziałeś jeszcze.
www.annyeongtozamalo.wordpress.com

Wróć do „Kilka słów o sobie”