Cześć Wszystkim:)

pole do popisu dla nowych użytkowników
Awatar użytkownika
Armi- chan
Wszyscy czekają, aż coś napiszę

Cześć Wszystkim:)

Postautor: Armi- chan » 06 cze 2013

W poszukiwaniu towarzystwa, z którym miło mogłabym porozmawiać o pasji związanej z Azją, postanowiłam dołączyć :D
Ohayo, annyeong , ni hao :) Wszystkim

Awatar użytkownika
Pino
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Re: Cześć Wszystkim:)

Postautor: Pino » 06 cze 2013

a gdzie reszta samurajów? ( boski avatar)

na czacie chcieli żebym ugryzła w powitaniu wiec tak czynie GRYZ
( mam nadzieje, że nie wystraszyłam ) :wink:

śmigaj śmiało po forum i zaglądaj na czata ...to fajne miejsce gdzie
można kopać snejki i topić Volliny....
aaaa jeszcze jedno !____Pino zaprasza na wieczorki filmowe, w planie mamy ten film : Lesson of the Evil może się skusisz?
( to chyba tyle) reszty dowiesz się od innych :wink:
Obrazek
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: daydreamer4 » 06 cze 2013

Witamy ; DD

*odciąga Pino* Niedobra PINO, siad. ^^

Baw sie dobrze i pisz jak najwięcej. Od jak dawna interesujesz się Azją? Po awatarku domyślam się ze to bardziej kulturalne zainteresowania, albo klasyczne - zwał jak zwał. A od kiedy dramy oglądasz?

Wszelkie pozytywne odchyły od normy są tu mile widziane więc zachęcamy do aktywnego udzielania się ;P
Obrazek
Awatar użytkownika
Volli
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Volli » 06 cze 2013

Ja również witam!

*Brzydka Pino, niedobra Pino, nie gryzie się na powitanie*

Aaaa... Jeśli mniej dramowo a bardziej kulturalnie - to w sumie nie wiem czy powinnam zachęcać do zaglądania na chata... Dziwne rzeczy się tam dzieją... Czasem z kulturą niewiele mają wspólnego :rolly: Jeśli jednak przeżyjesz nasze dziwactwa, będzie nam bardzo miło tam Cię powitać ^^. Poza tym... Co konkretnie lubisz w Azji? Co Cię fascynuje? Może coś odpycha? Lubisz azjatycką kinematografię? Jeśli tak to jaką? Jak tam u ciebie ze stosunkiem do kultury popularnej, a jak do tradycyjnej? Azja ma tak wiele twarzy...
:volli:
Awatar użytkownika
wiktor
Oglądam regularnie xD

Postautor: wiktor » 07 cze 2013

witam i ja i zapraszam ... powiedz nam coś więcej o sobie, bo my ciekawi tych, którzy mają odwagę, by tu zajrzeć :)
ja polecam kostiumową koreańszczyznę :*
Obrazek
Awatar użytkownika
Armi- chan
Wszyscy czekają, aż coś napiszę

Postautor: Armi- chan » 09 cze 2013

Jejku, dziękuję za tak miłe i ciepłe powitanie:)
to po kolei hmmmm Azją interesuję się tak od czterech lat i wpadłam w ten ocean azjatycki dość głęboko. Zainteresowana jestem zarówno popkulturą dramy, anime, manga(nawet moda: bardzo podobają mi się stylizacje kobiece w koreańskich dramach;))))) jak i klasyką, historia, militaria, kinematografia, literatura, jak i same języki.
Dzięki Pino:)))))) Mifune to mój ulubieniec:D
daydreamer4 dramy tak od trzech lat i staram się przekrojowo zarówno pod względem gatunków jak i krajów:)
Volli z dramami u mnie to spoko, bardzo je lubię;) takiego avatara wrzuciłam żeby groźnie wyglądać(ale filmy Kurosawy polecam, i Ozu szczególnie Tokyo monogatari nooo miodzio:)))));) Co do Azji to cały czas ją poznaję i im dalej idę tym co raz mniej rzeczy mnie dziwi. Odpycha mnie stosunek Japończyków do kobiet i ten ich ideał
yamato nadeshiko:/ ufff 100% uległości, tego nie potrafię zrozumieć. Filmy, anime, dramy zarówno starocie jak i nowości. Jedyne co to horrory, s-f średnio.
Wiktor z kostiumowej koreańszczyzny z dram to obejrzałam Chuno, Hong gil Dong, Iljimae,The Legend (teraz ściągnęłam sobie Faith) i filmy ale sporo ich było nie dam rady wymienić. Chyba że dysk podłączę i taką ładną listę spiszę^^

Wróć do „Kilka słów o sobie”