Witam DokiDoki :)

pole do popisu dla nowych użytkowników
Awatar użytkownika
adrastea
Już poznaję aktorów ^^"

Witam DokiDoki :)

Postautor: adrastea » 04 lip 2013

Postanowiłam się w końcu zarejestrować na forum. Często bywałam tutaj jako gość i czytałam wasze opinie na temat oglądanych przeze mnie dram ale byłam zbyt leniwa coby założyć konto :P

Chęć dzielenia się wrażeniami z oglądania w końcu zwyciężyła i oto jestem. Adrastea, w skórce Adra :P Generalnie jestem fanką mangi & anime (pomimo słusznego wieku). Zauważyłam jednak, że dramy ostatnio tak jakby wysunęły się na prowadzenie. Oglądam od jakiś trzech lat dość nieregularnie.Jak czas pozwala.

Pierwszą jaką zobaczyłam była tajwańska produkcja Devil Beside Me. Muszę przyznać, że był to dla mnie totalny szok kulturowy :shock: Niby nie do końca mi się podobała ale oderwać się nie mogłam :D Później obejrzałam Boys before flowers i się zakochałam :fav: Najczęściej oglądam koreańskie,czasem japońskie inne rzadziej.Zwykle o wyborze kolejnej dramy decyduje obejrzane przypadkiem mv lub aktorzy w obsadzie :mrgreen: Uwielbiam dramy muzyczne ^^

Ulubieni aktorzy: Geun-seok Jang, Tomohisa Yamashita, Min-ho Lee
Ulobione aktorki: Hyo-ju Han, Shin-hye Park,

Dlaczego w ogóle oglądam dramy? Dostarczają wielu emocji. Śmieję się jak głupia lub płacze jak bóbr. Myślę, że Azjaci naprawdę są mistrzami w operowaniu emocjami u widzów. W przeciwieństwie do amerykańskich produkcji akcja zwykle idzie wartko, a całość fabuły często zamyka się w kilkunastu lub kilkudziesięciu odcinkach. Nie ma 10 sezonów w których każdy już był z każdym i później żałują swoich czynów :P

Forum bardzo mi się podoba. Jest przejrzyste, dobrze zorganizowane i estetyczne. Mam nadzieję, że zostanę zaakceptowana i uda mi się zapuścić tutaj swoje korzonki :)

Obrazek

"My lost memory is what's guiding me out of a world of anger and frustration" by Tsukasa
http://www.filmweb.pl/user/adrastea_87" onclick="window.open(this.href);return false;

Obrazek
Awatar użytkownika
Snake
Grupa Trzymająca Władzę

Re: Witam DokiDoki :)

Postautor: Snake » 04 lip 2013

Cześć,

Ja co prawda dram nie lubię, ale anime jak najbardziej :lol: I Han Hyo Joo też lubię :victory:

Zapraszam na miniczata, tam najlepiej się wdrożysz w doki system ;) Link mchat.php
Awatar użytkownika
Volli
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Volli » 04 lip 2013

Cześć,

ja co prawda nie lubię Snejka anime, ale dramy jak najbardziej ^^ :sun: Tak jak w poście wyżej podstępny gad Snejk nadmienił, zapraszamy na mini chata ^^ . Dłużej się tym razem nie mogę rozpisywać, ale witam naprawdę serdecznie no i mam nadzieję, że zagrzejesz tu miejsce ^^
:volli:
Awatar użytkownika
wiktor
Oglądam regularnie xD

Postautor: wiktor » 04 lip 2013

ja również witam w naszych skromnych progach :)
mniej czy bardziej regularnie ... dla każdego coś się znajdzie = ja zapraszam do pisania i dzielenie się wrażeniami .... doki docenia szczerość wypowiedzi /nawet medal można dostać :mrgreen: / lub zachęcić innych do poznania ciekawostek :)
Obrazek
Awatar użytkownika
adrastea
Już poznaję aktorów ^^"

Postautor: adrastea » 05 lip 2013

Dziękuję za powitanie ^^

Postaram się wbić na minichata jak tylko będzie sposobność XD Będę też powoli dodawać komentarze do dram, które oglądałam więc mam nadzieję, że nie zaspamuje całego forum :P
"My lost memory is what's guiding me out of a world of anger and frustration" by Tsukasa
http://www.filmweb.pl/user/adrastea_87" onclick="window.open(this.href);return false;

Obrazek

Wróć do „Kilka słów o sobie”