Witam wszystkich użytkowników:)

pole do popisu dla nowych użytkowników
Awatar użytkownika
etebari
Co to jest dorama? o_O

Witam wszystkich użytkowników:)

Postautor: etebari » 21 lip 2013

Witam wszystkich użytkowników forum:)
Już od kilku lat niezmiennie interesuję się kulturą azjatycką, a wszystko zaczęło się od koreańskiego filmu Frozen Flower (a znacznie wcześniej od Dragon Ball:)). Od tego czasu często sięgam po filmy i dramy z tamtych rejonów (przede wszystkim z Koreii). Nie pogardzę też dobrą literaturą opisującą kulturę wschodu.
Jak do tej pory moją ulubioną dramą jest City Hunter, a filmem wspomniany już wyżej Frozen Flower. Nie trudno się domyślić, że ulubionym aktorem siłą rzeczy jest Jo In Sung:)
Od czasu do czasu tłumaczę suby na własny użytek, głównie do filmów.

Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Re: Witam wszystkich użytkowników:)

Postautor: Chie » 22 lip 2013

Witam na doki :)
Ja jestem z tych, co nakrywają głowy kołdrą; z tych, którym strach uniemożliwia oddychanie.
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Postautor: thon » 22 lip 2013

DOKI rządzi - i też witam serdecznie, życzę milionów kłotni z jordim, sztamy z moimi córciami - Volli i Pino,które rządzą forum, rozwagi Maury, i mojej urody :),uważaj na węże :)
Awatar użytkownika
Snake
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Snake » 22 lip 2013

thon pisze:,uważaj na węże :)

Wut?

Witam Etebari i zapraszam na miniczata, gdzie zawsze ktoś ma wartę i pilnuje doki. Jako zarejestrowana masz teraz dostęp mchat.php" onclick="window.open(this.href);return false; :papa:
Awatar użytkownika
etebari
Co to jest dorama? o_O

Postautor: etebari » 22 lip 2013

Dziękuję za tak miłe powitanie:)
Jak pisałam czasem coś tłumaczę chociaż mam mało czasu wolnego na to moje hobby, jako "wkupne" póki co mogę zaoferować napisy do filmu The Gifted Hands więc jeśli ktoś ma ochotę, proszę pisać:)
Awatar użytkownika
Volli
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Volli » 22 lip 2013

Ha ha!

Ja też witam serdecznie. Tu nie trzeba wkupnego... Wystarczy poczucie humoru i autentyczne zainteresowania Azją.. Ale przede wszystkim poczucie humoru chyba... Tak jak Snejk - zapraszam na czata... No i do komentowania, pisania, przeżywania, fazowania i jak tam jeszcze to można określić. Witam na doki ^^
:volli:
Awatar użytkownika
Snake
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Snake » 22 lip 2013

The Gifted Hands oglądaliśmy niedawno na doki wieczorku filmowym™ ( tu więcej info: hyde-park/topic3651.html ). Nie udostępniasz publicznie swoich napisów? Jakbyś chciała, to zachęcałbym do wrzucania pod polską flagą na asiatorrents - trochę Polaków z tego serwisu korzysta.
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: daydreamer4 » 22 lip 2013

Witamy witamy :DD

Wszyscy juz wszytko pozachwalali więc mi pozostaje życzyc ci dobrej zabawy i mieć nadzieję, ze będziesz duuuużo ogladać i jeszcze wiecej pisać.

:*
Obrazek

Wróć do „Kilka słów o sobie”