Annyeong, Ohayou, Ni Hao, CZEŚĆ :D

pole do popisu dla nowych użytkowników
Awatar użytkownika
Meiko
Co to jest dorama? o_O

Annyeong, Ohayou, Ni Hao, CZEŚĆ :D

Postautor: Meiko » 18 sie 2013

A więc witam forumowiczów, jestem Meiko, znana również pod takim imieniem jak Maja. Mam 16 lat i od 4 roku życia jestem zatracona w kulturze Azjatyckiej. Zaczęło się od filmów wytwórni Ghibli, potem w podstawówce anime. Jak miała 10 lat zaczęłam interesować się jrockiem, a rok później odkryłam kpop. Po 6 klasie zaczęłam węszyć w japońskich horrorach i do dziś nie wiem jak to się stało, ale błądząc po internetach ^ ^ natrafiłam na dramy. Od tamtego czasu poszerzyłam swoje zainteresowania z kreskówek i muzyki do filmów, dram, później mody i kuchni. Oprócz tego gram na gitarze basowej i śpiewam do kotleta, piszę blogi i prywatne opowiadania. Mam kota, psa, królika i brata, czyli zwierzyniec pełną gębą. Jeśli coś chcielibyście się jeszcze dowiedzieć na mój temat piszcie. No i miło mi was poznać. ^ ^

Awatar użytkownika
Konata
Grupa Trzymająca Władzę

Re: Annyeong, Ohayou, Ni Hao, CZEŚĆ :D

Postautor: Konata » 18 sie 2013

Hejka! Ja też mam króliczka :) Brata też... Ja słucham troszkę kpopu - dopiero zaczynam :mrgreen: Znaczy lubię Bangów bo kocham T.O.P.-a to moja jedyna niezmienna miłość. Obecnie fazuję na Nuest z zupełnie nieznanego powodu ... :D i EXO.
Ja oglądam trochę anime a dramki kocham mimo, że chwilowo porwał mnie kpop.

Jak masz trochę czasu zapraszamy na czat, mamy węże nie oglądające dram, mamy ludzi sprzedających jakieś majtki, garnki czy inne Gile.... Nawet można polubić wąsy....
Obrazek
Awatar użytkownika
Volli
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Volli » 18 sie 2013

Cześć!

To ja też się ładnie przywitam i dodam, że mini-chat : mchat.php#mChat to jednak mimo wszystko nie żaden supermarket. Chociaż faktycznie, ktoś tam usilnie próbuje sprzedać królika-miniaturkę (i nie powiem, że jest to Konata :D ).

A mnie ciekawi co obecnie oglądasz? Jakieś bieżące dramy? A no... i jak trafiłaś na doki? Mam wrażenie, że tę stronę główny nurt fandomu omija, dlatego zawsze jestem ciekawa skąd się ludzie biorą (uprzedzając złośliwą uwagę Snejka - tak, ten skrót był zamierzony - oczywiście wiem, że dzieci przynosi bocian).
:volli:
Awatar użytkownika
EwCzAkIs
Przyklejony do ekranu

Postautor: EwCzAkIs » 18 sie 2013

To i ja się przywitam - jesteś pierwszą osobą witaną przeze mnie chyba od roku ^^ tak fajnie witać nowych na doki :) Jeżeli zabawisz u nas dłużej mogę ci zagwarantować super atmosferę, cudowne wspólne fazowanie i to, że poznasz przecudnych ludzi jakich nie znajdziesz nigdzie indziej (i wbrew pozorom nie mam na myśli siebie teraz gdyż moja skromność nie pozwala :victory: )
Ciekawi mnie jaki jest twój ulubiony zespół kpop'owy. Ostatnio jestem nieco w tyle jeśli chodzi o dramy i filmy niestety, ale tutaj też możesz przedstawić preferencje, to łatwiej będzie coś później polecać :). No i nie zapomnij o anime (które także uwielbiam :smitten:).
W ogóle to już nie truję tylko ładnie witam ja - od niedawna wiewióra zła :rolly:
Awatar użytkownika
Pino
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Pino » 18 sie 2013

Witam i o drogę pytam !___ może Meiko wie jak z Wenus dostać się na Marsa?
< Pino jak zwykle bełkocze, no ale wolno mi - zgubiłam mapę i swoja osobę w kosmosie
info dnia: dzisiaj ufoki przy niedzielnym rosołku plotkowały , że ktoś spacerował po moim doki! ale jak to ?
w końcu zebrałam się w sobie i zdecydowałam zejść na chwile na zimie i sprawdzić co się dzieje!>
masz u mnie nowy użytkowniku LVL upa za aktywność tematową i plusa za Battle Royale
____a tak przy okazji zapraszam na wtorkowy wieczorek filmowy z doki post109214.html#p109214" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrazek
Awatar użytkownika
Meiko
Co to jest dorama? o_O

Volli pisze:A mnie ciekawi co obecnie oglądasz? Jakieś bieżące dramy? A no... i jak trafiłaś na doki? Mam wrażenie, że tę stronę główny nurt fandomu omija, dlatego zawsze jestem ciekawa skąd się ludzie biorą (uprzedzając złośliwą uwagę Snejka - tak, ten skrót był zamierzony - oczywiście wiem, że dzieci przynosi bocian).

Obecnie trwam w tym stanie zawieszenia, gdzie nie bardzo wiem w co ręce włożyć, ponieważ czego się nie chwycę to znam, tamto znam, a ten ma krzywą twarz (selekcja u mnie na wysokim poziomie) :wall: Czekam więc z niecierpliwością na Spadkobierców i nie powiem, mam już pewne oczekiwania wobec tej dramy.
Jak trafiłam na doki? Jak to się mówi przypadkiem za głosem GPS. Siedzę sobie, siorbię kakałko i błądzę w poszukiwaniu czegokolwiek, a tu prosz. Forum dokidoki. No to wrodzona ciekawość kazała mi zalukać, a wewnętrzna potrzeba kazała zostać.
Awatar użytkownika
Meiko
Co to jest dorama? o_O

EwCzAkIs pisze:Ciekawi mnie jaki jest twój ulubiony zespół kpop'owy. Ostatnio jestem nieco w tyle jeśli chodzi o dramy i filmy niestety, ale tutaj też możesz przedstawić preferencje, to łatwiej będzie coś później polecać :). No i nie zapomnij o anime (które także uwielbiam :smitten:).
W ogóle to już nie truję tylko ładnie witam ja - od niedawna wiewióra zła :rolly:

Ulubiony... to tak jakby pytać mnie o ulubiony smak czekolady, kocham wszystkie bez wyjątku. ^ ^ Ale jeśli miałabym już wyłuskać moje perełki to z pewnością ss501, F.T Island, Super Junior, SHINee, B1A4, Shinhwa, B.A.P, TVXQ i to osławione EXO (gdzie ughrrr dla wszystkich sezonowców, sczeźnijcie :grumble: ), no i J-Symphony za "Lonely Day".

Preferencje? Nie posiadam jakiś konkretnych, lubię lawirować po wszystkich gatunkach i w każdym znajdę coś dla siebie. Na pewno żadnym kryminałem, strzelaniną, sensacją nie pogardzę, z romansami bywa różnie, szczególnie, gdy drama mogłaby skończyć się po 10 odc, a nie po 26 xD wtedy tracę zapał do kibicowania "nieszczęśliwej" parze i życzę im rychłego utopienia, podpalenia, czy innego, byle drama się skończyła. Źle ze mną :shake: .

Anime? Ostatnimi sezonami to ja jestem w tyle za mudżynami o lata świetlne. Kiedyś każdy sezon obeznany, Meiko wszystkie anime zna, można się wiedzą pochwalić, a teraz? Może to dlatego, że tak bardzo zniechęciłam się nowościami, które dotknęłam. Preferuję stare anime jak Neon Genesis Evangelion, Akira. A tak z tych XXI wieku to na pewno Black Lagoon, Hellsing i Elfen Lied. No i oczywiście DN. xD
Awatar użytkownika
Volli
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Volli » 18 sie 2013

Meiko pisze:z romansami bywa różnie, szczególnie, gdy drama mogłaby skończyć się po 10 odc, a nie po 26 wtedy tracę zapał do kibicowania "nieszczęśliwej" parze i życzę im rychłego utopienia, podpalenia, czy innego, byle drama się skończyła. Źle ze mną

Ha ha! Nie tak znowu źle... Powiedziałabym że to raczej zdrowy odruch :rolly: Ile razy można przeżywać amnezję? :rolly: albo raka siatkówki :rolly: ... albo uderzenie ciężarówki, żeby być bardziej na czasie... BTW ... przez ostatnie kilka dni znalazłam tyle ciężarówek uśmiercających ludzi w k-dramach, że już mi się nawet nie chce ich do tematu wrzucać (ciężarówek, nie ludzi)...(a jeśli chodzi o ścisłość to screenshotów ciężarówek :) ). Myślę, że rekord pobiję jeśli uda mi się wypatrzeć ciężarówkę w sageuku ^^
Ale wracając do wątku - takie dramy całkiem dobrze ogląda się w grupie ^^ Tak, tak. Powiem nawet więcej - istnieją takie, których inaczej nie da się w ogóle obejrzeć ^^

Aaaa... gdybyś była zainteresowana bieżąco wychodzącą dramą, to polecam Two Weeks. Cztery odcinki za nami a ja nie mogę doczekać się piątego... no.
:volli:
Awatar użytkownika
Snake
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Snake » 18 sie 2013

Meiko pisze:Preferuję stare anime jak Neon Genesis Evangelion, Akira. A tak z tych XXI wieku (...) Elfen Lied (...)

:thumb:

A z jrocka masz jakieś ulubione zespoły? Swoją drogą dziwna migracja - z jrocka i gitary basowej na kpop :confuse: :mrgreen:

Baw się dobrze na forum i często zaglądaj :nod:
Awatar użytkownika
Meiko
Co to jest dorama? o_O

Postautor: Meiko » 19 sie 2013

Snake pisze:
Meiko pisze:A z jrocka masz jakieś ulubione zespoły? Swoją drogą dziwna migracja - z jrocka i gitary basowej na kpop :confuse: :mrgreen:

Ulubione zespoły, podobnie jak w kpopie, ale swoje perełki mam ^ ^ Malice Mizer, X Japan, Luna Sea, Matenrou Opera, the GazettE (choć nie w takim stopniu co niektórzy, co po kostkach robią na widok kolejnego zdjęcia koszulki Ruksa na instagramie), An Cafe (oczywiście przed odejściem Bou... ten klawiszowiec mnie drażni x3), SuG, LM.C, Miyavi, Exist Trace, Deathgaze (szczęśliwa mieszkanka Wrocławia po koncercie w Firleju *^*), Alice Nine, Girugamesh, Maximum the Hormone, Nightmare, VanessA, ScReW

Nie nazwała bym tego migracją, ponieważ nie przerzuciłam się z jednego na drugi. Posiadam za to... bogatą osobowość, którą trzeba zaspokajać na różne sposoby. :rolly: Sama na początku się sobie dziwiłam, ale najwidoczniej moja natura domaga się różnorodności. ^ ^ Dlatego też, moja playlista na telefonie jest... ciekawa. xD

Wróć do „Kilka słów o sobie”