Konnichiwa mina-san ^_^

pole do popisu dla nowych użytkowników
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Yukarichan
Co to jest dorama? o_O

Konnichiwa mina-san ^_^

Post autor: Yukarichan » 13 wrz 2013

Witam wszystkich! Mam na imię Paulina, chociaż znajomi mówią na mnie głównie Yukari, stąd właśnie taki a nie inny nick :) Mam 18 lat i mieszkam na terenach wielkopolski :)
Interesuje się głównie Japonią i Koreą Południową. Uwielbiam słuchać azjatyckiej muzyki, oglądać anime i dramy :) Czytam też mangi i mam malutką kolekcje ich na półce :)
Na co dzień uczęszczam do liceum ogólnokształcącego do trzeciej klasy, maturalnej i planuje iść do studia do Łodzi na filologie angielską :)
Lubię się uczyć różnych języków, do tej pory uczyłam się angielskiego, japońskiego, koreańskiego, francuskiego, z czego najlepiej opanowałam angielski i japoński :)
Prowadzę również bloga o azjatyckiej kulturze i popkulturze, na którego serdecznie Was wszystkich zapraszam.Mam nadzieję, że każdy z Was znajdzie tam coś dla siebie :) -->> http://yukarinosekai.blogspot.com/
Hmm to by było na tyle, jeśli macie pytania, pytajcie! :3

Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Re: Konnichiwa mina-san ^_^

Post autor: Chie » 14 wrz 2013

Witam na doki :):):)
Masz jakieś ulubione dramy???

btw już spojrzałam na twojego bloga i jest bardzo ciekawy :) na pewno będę odwiedzac :)
Awatar użytkownika
wiktor
Oglądam regularnie xD

Post autor: wiktor » 14 wrz 2013

ja również witam ... i zapraszam na czata i na wspólne oglądanie :mrgreen:
Awatar użytkownika
Yukarichan
Co to jest dorama? o_O

Post autor: Yukarichan » 14 wrz 2013

Chie- Oczywiście, że mam ^^ Moja skleroza...zapomniałam tego uwzględnić hah :D
Moimi ulubionymi dramami są na pewno Bloody Monday, I hear your voice, Last Cinderella, Samurai High School, Flower Boy Next Door i Secret Garden ^3^
Skoro już jestem przy dramach to wspomnę o aktorach haha :D Wielbię Miurę Harumę, Satou Takeru oraz Lee Jong Suk'a :fav:
A i dziękuje za wizytę na blogu, cieszę się, że się podoba ^^
ODPOWIEDZ