:) Hele! Witajcie!

pole do popisu dla nowych użytkowników
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Mizuki
Grupa Trzymająca Władzę

Post autor: Mizuki » 19 paź 2013

Witam wszystkich na forum które czytam już od jakiegoś czasu! Postanowiłam się zalogować, ponieważ muszę gdzieś przelać moją miłość, frustracje do dram jak również podzielić się swoja wiedza bo mam ich naaaprawdę sporo na koncie

Moja przygoda zaczęła się od pobytu w Japonii w Tokio dokładnie w Minato na wyjeździe gdzie byłam razem z rodzicami 2010 roku, wieczorem leciał jakiś serial i pomimo braku znajomości języka tak mnie wciągnął, że zaczęłam szukać go w necie na YT.
Długo, długo szukałam i znalazłam dzięki koleżance która czyta mangi był to: Nodame Cantabile
Niestety, albo stety przez to szukanie wpadłam po uszy w inne dramy japońskie i utonęłam...
Teraz jestem na etapie dram koreańskich, moim ukochanym jest Lee Min Hoo i jest to moja miłość po C.H.
Wcześniej była Japonia Kazuya Kamenashi, ale go zdradziłam :(

Pozdrawiam wszystkich i dziękuję za wpisy bo dzięki takim osobom jak Wy można jakoś przebrnąć przez te wszystkie tytuły.
Tworzę listę co mam jeszcze zobaczyć, ale przez to, że poszłam na magisterkę nie będę miała tyle czasu!!! A lista rośnie, rośnie rośnie....

Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Re: :) Hele! Witajcie!

Post autor: Chie » 20 paź 2013

Witam na doki:)
Jakie są twoje ulubione dramy??
Awatar użytkownika
Snake
Grupa Trzymająca Władzę

Post autor: Snake » 20 paź 2013

Witaj!
A oglądasz jakieś azjatyckie filmy, bądź anime?

Zawsze jak wchodzisz na doki to zaglądaj na miniczata: http://dokidoki.pl/forum/mchat.php" onclick="window.open(this.href);return false; - tam się toczy podziemne życie doki :nod: . Tylko uważaj, bo niektórzy wciskają dramy-gnioty ;)
Awatar użytkownika
Volli
Grupa Trzymająca Władzę

Post autor: Volli » 20 paź 2013

Nikt gniotów nie wciska! To potwarz! Witaj, cieszę się, że się zarejestrowałaś i że tak dużo piszesz. Ja też zapraszam na czata. Pęta się tam taka jedna fanka Lee Min Ho (to nie ja), która co jakiś czas tam spamuje jego zdjęciami. Baw się na doki dobrze!
Awatar użytkownika
wiktor
Oglądam regularnie xD

Post autor: wiktor » 20 paź 2013

ja również witam :hug: zapraszam na czata na ploty i ploteczki i ..... zdradź co oglądasz ciekawego

:mrgreen:
Awatar użytkownika
Mizuki
Grupa Trzymająca Władzę

Post autor: Mizuki » 20 paź 2013

Oglądam a raczej staram się oglądac wszystko jak mam czas oczywiście. Anime nie wciągnęło mnie za bardzo, wolę zobaczyc coś na "żywo".

Moje TOP zmienia się prawie co miesiąc, ale najbardziej ostatnio lubię sageuki-
:smitten: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :smitten:
10/10 mają u mnie 3 dramy City Hunter, Warrior Baek Dong Soo, That Winter, The Wind Blows
ulubione - Shut Up Flower Boy Band , Padam Padam,
z japonskich Tatta Hitotsu no Koi, Buzzer Beat, Reach Man
z tajwańskich Mars, Black and White (wiadomo dlaczego!!!)
filmy: Ajeossi, Always, Przysięga, Yuuki

Największe zaskoczenie? :puppy:
Shut Up Flower Boy Band, I Hear Your Voice,

Największe rozczarowanie? :wall:
Coffe Prince,The Rooftop Prince, Nobuta wo produce
Awatar użytkownika
Konata
Grupa Trzymająca Władzę

Post autor: Konata » 20 paź 2013

Ja również witam, zapraszamy na czata. Ja tam widziałam ukryte fanki WooBina, które za nic nie chcą się przyznać. Wszyscy mamy długie listy dram, które powiększają się z dnia na dzień tylko czasu niestety brak. A lubisz jeszcze może jakiś aktorów poza LMH? Słuchasz również muzyki - kpopu? Nie bój się dram- gniotów, czasami właśnie takie są najlepsze i pamiętasz je na dłużej.

Ach jak miło, że ktoś jeszcze ogląda poza mną tajwańskie produkcje :mrgreen: :mrgreen:
Awatar użytkownika
Mizuki
Grupa Trzymająca Władzę

Post autor: Mizuki » 20 paź 2013

oczywiście, ze gniota się nie boję daję szanse...każdy ma inny gust, a czasami nawet pora roku, hormony buzujące, nastrój, halas za oknem potrafią zmienić odbiór....

jeżeli chodzi o aktorów to bardzo lubię- bo miłość obecnie mam jedną LMH :oops: Won Bina, Lee Min Ki, Dong Janga, zaś Kang Don Won to chyba mój ideał faceta :rolly:
eeee i wszystkich Flower Boys-ów zjadam na śniadanko!!! :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:

Jeżeli chodzi o muzę K-pop to różnie z tym mam, musi mnie cos zlapać jak np. U- Kiss "Take Me Away", - to mogę sluchac na okrągło!!! Lubię Busker Busker, ale jestem raczej rockowa laseczka dlatego uwielbiam z jrock ONE ON ROCK ! Ostatnio wręcz uwielbiam The 3rd Line Butterfly – Today Is The Day We Break Up- dla mnie czapki z głów!

aaaa....i "deszczowego chłopca" jak tańczy też lubię...wolę jak śpiewa od tego jak gra w dramach..
w ogóle to mam problem z idolami, którzy zaczynaja grać oraz z aktorami którzy zaczynaja spiewać np. mój mąż LMH-o nie powinien śpewać, a nie wiem jak mam mu to powiedzić??? :confused:
ODPOWIEDZ