Cześć :)

pole do popisu dla nowych użytkowników
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Narabara
Co to jest dorama? o_O

Cześć :)

Post autor: Narabara » 28 gru 2013

Na imię mam Dominika i już od dłuższego czasu tutaj zaglądam :) Dziś jednak postanowiłam zacząć aktywnie uczestniczyć na forum i oto jest - mój pierwszy post :D
Uwielbiam dramy, szczególnie koreańskie. Jetem fanką typowych romansideł i gniotów :P
Czasami zdarza mi się sięgnąć po jakąś ambitniejszą pozycję, ale uwielbiam być oszukiwana tymi wszystkim słodkimi, kolorowymi historiami o miłości :)
Do moich ulubionych dram zaliczam Secret Garden, Love Rain, The Master's Sun, My girlfriend is a gumigo, My girl, Faith, Boys over flower.
Jeśli jakaś pozycja dołączy do powyższej listy, na pewno ją uaktualnię :)
Myślę, że w miarę możliwości poprawnie przedstawiłam swój ogólny zarys, skończonej romantyczki kochającej wzruszające i nierealne historie :)

Pozdrawiam Wszystkich Użytkowników Forum :victory: :D

Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Re: Cześć :)

Post autor: anna-banana » 28 gru 2013

Serdecznie witam nową uczestniczkę forum :papa:
Życzę miłych chwil spędzonych w naszym zakręconym gronie :rolly:
Jako wielbicielka również koreańskiej strony mocy polecam moją ulubioną romantiko klasykę od której zaczęła się moja przygoda z dramami czyli Goong i Coffee Prince, ale również obecnie lecące The Prime Minister and I.
Miłej zabawy :D
Awatar użytkownika
Narabara
Co to jest dorama? o_O

Post autor: Narabara » 28 gru 2013

Dziękuję za tak miłe powitanie :D
Coffe Prince oglądałam, jednak do Goonga i The Prime Minister and I dopiero się przymierzam :) Myślę jednak, że są to dramy przy których uronię niejedną łzę ( o ile zwyczajnie nie zacznę beczeć, a ja to po prostu kocham :mrgreen:
Awatar użytkownika
wiktor
Oglądam regularnie xD

Post autor: wiktor » 28 gru 2013

ja również witam ciepło i świątecznie :mrgreen:
witam w naszym gronie dramomaniaków :aww:
ja polecam historyki .... tam dużo i gniotów i romansideł w pięknych stokach :spin:

i zapraszam na czata

:dance:
Awatar użytkownika
Mina
Przyklejony do ekranu

Post autor: Mina » 28 gru 2013

Omo! witaj Narabara , kochasz to samo co ja ;-)
Też mnie Gu family rozczarowała reszta bo tylko historia Gu Papy mnie urzekła i dla tego aktora oglądałam I need romance :-)

Życzę dalszej dobrej zabawy z dramami i ma tym forum.

Jestem ciekawa czy masz ulubionych aktorów i co lubisz w japońskich i tajwańskich dramach jeśli też oglądasz ?

Ciekawi mnie też czy ogłądałaś i czy ci się podobały Flower boy ramen shop i miising You ?
ODPOWIEDZ