Kolejna uzależniona się kłania :)

pole do popisu dla nowych użytkowników
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
aqsrovai
Co to jest dorama? o_O

Kolejna uzależniona się kłania :)

Post autor: aqsrovai » 03 sty 2014

Na wstępie powiem, że forum przeglądam od dłuższego czasu, bardzo przyjemnie mi się tu buszowało więc postanowiłam również się troszkę poudzielać :D
W moim przypadku wszystko zaczęło się od podglądania siostry oglądającej anime, z coraz krótszej odległości, z coraz większym zaciekawieniem. Za czasów (trochę mi wstyd) kiedy tego typu produkcje nazywałam głupimi chińskimi bajkami- teraz już wiem, że taka zniewaga krwi wymaga :oops: :puppy:
Potem nastał okres zadziwania się kpopowa nutą i wyglądem suodziaków z Shinee i Big Bangu
Teraz moja kolekcja pooglądanych dram systematycznie się powiększa :mrgreen: . Do najukochańszych należą Bridal Mask, Faith, Cruel City, Master's Sun i Gu Family Book. Z emitowanych zawzięcie oglądam Empress Ki, Prime Minister & I i You Who Came from the Stars. Jakoś nie mam szczęścia do jdram, trafiam na jakieś takie nijakie. Byłabym wdzięczna za podpowiedzi :aww:
Zasłuchuję się w CNBlue, One Ok Rock i ostatni album G-Dragona (do tego świetne liczne OSTy i odkryte pojedyncze piosnki innych zespołów) :giggle:
* Na razie porzucony wątek anime zakończyły, z wciąż powracającymi wspomnieniami: Michiko to Hatchin, FA Brotherhood, Seirei no Moribito, Samurai Champloo oraz różany Ouran :wink:
To chyba tyle na razie ode mnie :confuse:

Awatar użytkownika
wiktor
Oglądam regularnie xD

Re: Kolejna uzależniona się kłania :)

Post autor: wiktor » 03 sty 2014

witam w naszym gronie :)
miło słyszeć, że nie są ci obce Bangi .... i Empress Ki :clap:
zapraszam do pisania i zaglądania na czata

:victory:
Awatar użytkownika
Mina
Przyklejony do ekranu

Post autor: Mina » 03 sty 2014

Hej ;-)
Całkiem podobny gust mamy ;-)

Ja z japońskimi też mam problem i głównie oglądam z moim ukochany Mokomichim ( ten kolo w podpisie )
Wydaje mi się że ciężko jest coś polecić w tym temacie bo tutaj to już decyduje gust a i dramy niby w naszym guście mogą okazać sie do bani i to często.
Ja w Japonii siedzę głównie z Moco <3

Ale 1 litr łez ( moja pierwsza japońska ( chyba ) drama to na pewno warto zobaczyć
Awatar użytkownika
aqsrovai
Co to jest dorama? o_O

Post autor: aqsrovai » 04 sty 2014

Słyszałam, że ten Litr łez to prawdziwy wyciskacz, ale jak warto to się skuszę i trochę popłaczę :)
ODPOWIEDZ