Syn a raczej córka marnotrawna powraca :)

pole do popisu dla nowych użytkowników
Awatar użytkownika
emenemsbis
Kiedy bedę spać? @_@

Syn a raczej córka marnotrawna powraca :)

Postautor: emenemsbis » 09 sty 2014

Witajcie ponownie :) Pewnie już nikt mnie tutaj nie pamięta... no cóż, tak to jest jak ponad 7 lat mija jak z bicza strzelił. Postanowiłam wrócić, odświerzyć stare znajomości i znowu podyskutować z kimś o dramach, które oglądam. Dzięki Doki Doki moje życie zmieniło się nie do poznania, poznałam niesamowitych ludzi - przede wszystkim z Łodzi, bo tam mieszkałam przez parę lat przez studia i pracę, ale teraz od ponad dwóch lat zacharowuję się w Warszawie i Tomo mnie natchnął, że fajnie by było kogoś w tej mieścinie poznać o tych samych zainteresowaniach :) A skoro wcześniej Doki tak super się sprawdziło, to czemu nie wrócić na stare "śmieci"? :)
Może się przedstawię - jestem Magda, ale większość znajomych (przede wszystkim k-popowców, ale nie tylko :) ) nazywa mnie Em, Emeczka - skrót od nicku na forum. W porównaniu do większości z was to pewnie jestem niezłą staruszką, urodziłam się w Łomży, ale od połowy 2013 roku jestem już pełnoprawną mieszkanką Warszawy :) Interesuję się przede wszystkim Koreą, the best of the best zespół to TVXQ, szyneczki zresztą pokochałam przez Doki. Ale lubię też Big Bang, Se7ena, 2ne1, Raina itd - czyli raczej zespoły/piosenkarze z czasów, kiedy zaczynałam/bardziej siedziałam w k-popie.
Z dram najbardziej uwielbiam King of Dramas, Cyrano Agency (z tych nowszych), a ogromny sentyment mam do Full house, bo to była moja pierwsza drama jaką obejrzałam, na youtubie, gdy jeszcze net miałam z limitami i wyczerpywałam go na oglądanie słabej jakości nagrań :) Nie zapominajmy o My lovely Kim Sam Soon czy My girl. Mimo że uwielbiam szynki, to ani drama Mina, ani żadna Yunhowa do mnie nie przemówiła, ale drama Yoo - Rooftop Prince, była już super - nie licząc głównej bohaterki, ale chyba koreańczycy lubią takie głupiutkie postaci ;) Drama Jae - Protect the Boss bardzo mi się podobała, ale nie ze względu na Jae, grał tam strasznie i liczyłam że będzie miał jak najmniej scen :)
Ale się rozpisałam :)))) to może jeszcze wspomnę że niestety przez pracę mam mało czasu na oglądanie dram, ale robię co mogę by nadrabiać zaległości. No to chyba wsio :)
Kto mnie pamięta, ręka w górę :D

Obrazek
Awatar użytkownika
Volli
Grupa Trzymająca Władzę

Re: Syn a raczej córka marnotrawna powraca :)

Postautor: Volli » 09 sty 2014

Halo!

Kto czyta starsze posty na forum to kojarzy ^^ . Ja kojarzę. Najstarsi stażem regularni bywalcy to będą w tej chwili pewnie Maura i Thon... Nie wiem, jednak czy posiadają AŻ (wow) siedmioletnią metryczkę. No i oczywiście Wersalus...

Jedno jest pewne - jeśli chodzi o znajomości, doki rzeczywiście nie da się do się chyba zastąpić. Mam nadzieję, że Warszawa i okolice (Ssssssnejk?) jakoś się tu jeszcze ujawni w temacie, a tymczasem ja zapraszam na naszego mini-czata, no i do monitorowania tematów spotkań wszelkiej maści... Jakoś tak wychodzi, że grupka dokowiczów spotyka się na otwartym spotkaniu przynajmniej raz na rok (piszę że otwartym, bo przecież normalnie też odwiedzamy się, powiedzmy "prywatnie"), a czasami częściej...

Co do dram... Widziałaś może History of Salaryman i Incarnation of Money? Bo jeśli King of Dramas, to te dwie też powinny "zaskoczyć"... Jeśli natomiast chodzi o k-pop ... większość hard-fanek odpłynęła na studia albo w życie ostatnio, mało się u nas tu dzieje pod tym względem, chociaż oczywista, że zawsze jednak coś się dobije... jakieś główne newsy i takie tam... Dużo z tego zostaje na wspomnianym już mini czacie...

W każdym razie (ha ha trochę to dziwnie brzmi porównując daty rejestracji, ale co tam) - witam na doki i dobrej zabawy życzę...
:volli:
Awatar użytkownika
emenemsbis
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: emenemsbis » 09 sty 2014

Ojej, to miło mi że można mnie jeszcze kojarzyć przynajmniej ze starszych postów, bo trochę lat już minęło ;)
Co do dram to nie widziałam ani jednej ani drugiej, ale na pewno dodam sobie do listy do obejrzenia - na razie mam sporą listę i sporo ściągniętych dram, i muszę pousuwać to co mam na dysku bym mogła resztę ściągać :) Na razie katuję końcówkę Good Doctor, jeszcze dwa odcinki mi zostały...Przyznaję się że miałam dosyć sporą przerwę w oglądaniu, bo przez 2 lata miałam net mobilny, a z czymś takim nie da rady niczego obejrzeć :/
trochę tu się pozmieniało, kiedyś czat był na dole, muszę jeszcze ogarnąc co gdzie jest :D

A jeśli o znajomości chodzi to muszę przyznać że faktycznie doki jest niezastąpione, najbliższych przyjaciół/znajomych mam własnie stąd i z Sunsu (nie wiem czy te forum jeszcze istnieje XD i chyba nie chcę wiedzieć XD), i gdyby nie ta strona to byśmy się nigdy nie poznali, więc aż żałuję że aż tak bardzo sobie odpuściłam te forum. Może jednak wpadnę znowu w rytm pisania :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Heartless
Oglądam regularnie xD

Postautor: Heartless » 10 sty 2014

Miło, że pojawiają się/wracają tu osoby, które już coś w życiu przeżyły, bo jakoś tak dziwnie się staro czuję wśród młodzieży szkolnej. :-p Ajummy całego forum łączcie się :-)
Są łzy tak ciężkie i gorące, że nie można ich wypłakać.
Zapadają w serce spalając je.

Nicolae Iorga
Awatar użytkownika
emenemsbis
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: emenemsbis » 10 sty 2014

Heartless pisze:Ajummy całego forum łączcie się :-)

Musimy kupić sobie kwieciste portki by się wpasować w klimaty ajumm :D
Obrazek
Awatar użytkownika
agii
Wszyscy czekają, aż coś napiszę

Postautor: agii » 10 sty 2014

Dawaj ja tez chce !! .... Podobni sa bardzo wygodne ... XD
Awatar użytkownika
emenemsbis
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: emenemsbis » 10 sty 2014

Jak będę zamawiała to dam ci znać :P
Obrazek

Wróć do „Kilka słów o sobie”