hi !

pole do popisu dla nowych użytkowników
Awatar użytkownika
agii
Wszyscy czekają, aż coś napiszę

hi !

Postautor: agii » 09 sty 2014

Witam wszystkich ! Przyplatalam się tutaj za em ;) z która znamy się jeszcze z sunsu . Nazywam się agnieszka ale wszyscy wołają na mnie agii. Oryginalnie jestem z lublina ale od 6 lat mieszkam w londynie i uczę się tu i wychowuje kolejna fankę i k kultury;)
Tak samo jak em jestem fanka szynek ale moja fascynacja korea zaczęła się od full house;). oprócz dbsk i jyj zasluchuje się w big bang , 2bic, empic high, jay park, mad clown, outsider etc( większość underground hip hop)
Mimo tego ze jestem dość zajęta, przyznaje się bez bicia ze jestem uzależniona od koreańskiego kina i dram i jedzenia ;) ale dobrym japońskim filmem też nie pogardzę ;)
Moja ulubionych filmów.jest dość długa ale z chęcią się nią podzielę z zainteresowanym osobami
JesZcze raz witam ;)

Jako.ze uzywam tel przeraszam za wszytskie bledy ;)

Awatar użytkownika
emenemsbis
Kiedy bedę spać? @_@

Re: hi !

Postautor: emenemsbis » 09 sty 2014

:hug: super że ci się w końcu udało zarejestrować :) razem będzie raźniej :)
Obrazek
Awatar użytkownika
agii

Postautor: agii » 09 sty 2014

Tez sie ciesze ;) .....
Awatar użytkownika
Heartless
Oglądam regularnie xD

Postautor: Heartless » 10 sty 2014

A ja jestem ajumma Ala vel Heartless, miło Cię poznać :-)
Są łzy tak ciężkie i gorące, że nie można ich wypłakać.
Zapadają w serce spalając je.

Nicolae Iorga
Awatar użytkownika
agii

Postautor: agii » 10 sty 2014

Oh jak milo ... Czyli z em nie jestesmy same ;) milo cie poznac ;)
Awatar użytkownika
Volli
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Volli » 10 sty 2014

No nie bardzo same :rolly:

Ale wracając do tematu - mnie również poznać miło... łączę się w miłości do rapu/eeee... hip hopu etc... Choć może nie jestem za bardzo oblatana. Tzn. coraz mniej :rolly: ... Taki lajf... A w ogóle Full House to była tez moja pierwsza k-drama... Której pierwszy ep na dłuuugo zniechęcił mnie do k-dram :rolly: ... No ALE... dałam jej drugą szansę i tym razem zaskoczyło... Potem był Goong a potem to już wpadłam po uszy... :D :D :D :D
:volli:
Awatar użytkownika
Heartless
Oglądam regularnie xD

Postautor: Heartless » 10 sty 2014

:rolly: :rolly: ...To było w marcu, taa , dobrze pamiętam, był rok 2011 a ja zostałam uziemiona z powodu choroby :ill: i wtedy to się stało. Tak, to wtedy załapałam bakcyla k/dram. Moja pierwsza? Sama nie mogę w to uwierzyć ( z perspektywy czasu ) ale to była dramka You're Beautiful na love-drama.pl :rolly: :rolly: :rolly: :rolly: :rolly: :rolly: :rolly: A potem odkryłam viki i wsiąkłam na dobre. ... :rolly: :rolly: :rolly: :rolly: :rolly:
Są łzy tak ciężkie i gorące, że nie można ich wypłakać.
Zapadają w serce spalając je.

Nicolae Iorga
Awatar użytkownika
agii

Postautor: agii » 11 sty 2014

Volli pisze:Ale wracając do tematu - mnie również poznać miło...
mi rowniez milo :)
Co do full hause to ja tez podchodzilam do tej dramy ze 3 razy ?:) I teraz wychodze z zalozenia ze jak pierwszy odcinek jest taki to reszta jest super :)

Heartless pisze: A potem odkryłam viki i wsiąkłam na dobre.
oh viki moja ulubiona aplikacja na telefonie :) chociasz ostatnio odkrylam dramania I tam karmie swoje uzaleznienie :)

Wróć do „Kilka słów o sobie”