Ciao cukiereczki! :D

pole do popisu dla nowych użytkowników
Awatar użytkownika
Nachebet
Kiedy bedę spać? @_@

Ciao cukiereczki! :D

Post autor: Nachebet » 02 sty 2006

Cześć i czołem!

Haha, alem się zdziwiła, kiedy Ranek mi dała adres do tego forum! Nigdy bym nie przypuszczała, że powstanie polskie forum o azjatyckich dramach! Supeeer! ^o^

Hm... coś o sobie, coś o sobie... Zacznę od tego, że jestem głupim spamerem i połowa moich postów, to same głupoty :D. Nic nie poradzę na to, że jestem gaduła :P. Em... W sumie dramami zainteresowałam się niedawno, bo latem, dzięki Jajkowi, której narazie tu nie ma, ale może wpadnie niebawem ;). Dram obejrzałam tylko kilka do tej pory, bo mam kiepski transfer i nie ściągam ich wiele, a jak już, to przewaznie te, w których grają aktorzy z Johnny's [bo jak narazie tylko japońskie dramyzaliczyłam ;P]. Nie mówiąc już o kupnie dram DVD, nie mam nawet na płytki żeby je nagrać, a co dopiero na orginały XD. Anyway, póki co zaliczyłam tylko Summer Snow, Kimi wa petto i 1 liter no namida. Zaczęłam też oglądanie Dragon sakury, ale niestety wolno dodają zsubowane odcinki, a zatem czekam i czekam.... xD Mam jeszcze w planach obejrzeć Nobuta wa produce, Hana yori dango, Orange days i Stund up. Plus oczywiście to, co będzie ciekawego na bierząco wychodziło o ile tylko będa jakieś suby, bo bez tego ani rusz ;P.

Jeśli chodzi o jakieś inne sprawy oprócz dram... Oczywiście słucham japońskiej muzyki, jestem baka fangirl i takie tam. Nie warto o tym teraz pisać, bo muszę się tu ładnie przedstawić z najlepszej strony :D. Co tam jeszcze... eee.... lubie filmy Disneya! ^_^ I lubie Japonię, ale nie cierpię Japończyków XD. Może narazie tyle jesli chodzi o zainteresowania, zaje się, że i tak już zbytnio się rozpisuję ;P.

Poza tym jestem z Poznania, mam 18 lat i kotkę Zdzicha. Mogę sprzedać brata, a nawet oddać go za darmo xD. Moje prawdziwe imię to Natalia, miło mi :).

A oto moja parszywa gęba :D

Obrazek

---edit---
ach, Jajko mi przypomniała, że widziałam jeszcze w całości Gambatte Ikimasshoi xD. Gome, mój błąd :P

Awatar użytkownika
Ranek
Oglądam regularnie xD

Post autor: Ranek » 02 sty 2006

Nacheee, ty gaduło XD nie spodziewałam się, że nawet fotę dasz (laska z ciebie, you know? ;P)
weźmiemy szturmem to forum ;)
Awatar użytkownika
Sol
Oglądam regularnie xD

Post autor: Sol » 02 sty 2006

Ack! Nachebet! Hisashiburi! O.o wywiało cię, dawno żem cie nigdzie nie widziała.. so witam się należycie, ściskam łapkę *ścisk* : ).
Awatar użytkownika
allia
Wyróżniony

Post autor: allia » 02 sty 2006

no witam serdecznie :)
miło poznać i zobaczyć :D
no i mam nadzieję, że będziesz wpadać :P
Awatar użytkownika
kinoji
Już poznaję aktorów ^^"

Post autor: kinoji » 02 sty 2006

troche sie dziwnie czuje, jak na razie jedyny chłop na tym forum to chyba wlasnie ja ;p
no i jeszcze jakie te dziewczyny ładne no ;] zgadzam sie z Ran (taki skrot przechodzi, nie?)
Awatar użytkownika
Ranek
Oglądam regularnie xD

Post autor: Ranek » 02 sty 2006

zgadzam sie z Ran (taki skrot przechodzi, nie?)
przechodzi przechodzi ^^ pod tym nickiem też funkcjonuję :P lolz, a ja myślałam, że ty jesteś dziewczyna XD gomen ^^
Awatar użytkownika
Nachebet
Kiedy bedę spać? @_@

awww, dziękuję za słodkie powitanie, miło mi strasznie ^_^. Witaj Solku po latach spędzonych na różnych forach :P. Nie spodziewałam się ciebie tutaj, czyżby Ran cię wciągnęła w dramy? XDDD
Allia -> oj, wpadać będę, tylko pilnuj mnie proszę, żebym za dużo nie psuła tematów offtopami, bo ja mam problemy z trzymaniem języka za zębami XD.
Kinoji -> dzięki, dzięki :). Ale niestety rozczaruję cię kochanie, bo nie jesteś tu jedynym facetem :D. Jest tu jeszcze Tets, nasz ziom z Gdańska, który się będzie mało udzielał, albo nie będzie się udzielał wcale, bo on jest skryte dziecko XD. Ale kto wie, jak chłopak się bardziej wciągnie w dramy niż teraz, może coś napisze, prawda Tets? ;)
Awatar użytkownika
Sol
Oglądam regularnie xD

Post autor: Sol » 02 sty 2006

Yep to jej wina także wszelkie zażalenia, skargi kierować do niej właśnie *wskazuje Ran*

kinoji*pat pat* ; )
Awatar użytkownika
Tets

Post autor: Tets » 02 sty 2006

troche sie dziwnie czuje, jak na razie jedyny chłop na tym forum to chyba wlasnie ja ;p
Marzenia :}

Nache cholero :} ses zla XD I tez sie ciesze :}
Awatar użytkownika
Nachebet
Kiedy bedę spać? @_@

Dla pocieszenie chłopcy - zwerbowałam kolejnego osobnika płci meskiej z Łodzi tym razem, aczkolwiek zapowiedział, że pojawi się w piątek dopiero o_O;; Anyway, cieszcie się, nie będziecie sami wśród głupich zaślinionych fangirli ;)
Awatar użytkownika
Tets

Mi tam nie przeszkadza niska liczba osob plci meskiej :} khykhy :}
Awatar użytkownika
kinoji
Już poznaję aktorów ^^"

Post autor: kinoji » 02 sty 2006

ja bym raczej powiedzial, ze mi nie przeszkadza duza ilosc dziewczyn, bo paru chłopa tez powinno byc ;p
Awatar użytkownika
allia
Wyróżniony

Post autor: allia » 02 sty 2006

Tets pisze:Mi tam nie przeszkadza niska liczba osob plci meskiej :} khykhy :}
odbijemy sobie w galerii aktorów brak płci męskiej na forum :wink:
Awatar użytkownika
Tets

Co tam galeria :} To tylko obraz :} Joke :}
Awatar użytkownika
Nachebet
Kiedy bedę spać? @_@

oooohhh! wyborny, wyoborny pomysł! nagie zdjęcia Okady i Shingo i kogo tam się jeszcze da :P~~~~~~~~~~ Great idea, aczkolwiek to się chyba rozkręci za jakiś czas pewnie. A jeśli nie, już ja zadbam o to, Ran i Sol pewnie pamiętają podobny topik z czasów NL i moje evil posty ;P.
ODPOWIEDZ