Ciao cukiereczki! :D

pole do popisu dla nowych użytkowników
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Postautor: Devi » 06 sie 2006

Eh... po nazwiskach to i mi ciezko rozpoznawac... pamietam tylko Hyun Bina i Jae Hee ale... tak na dobra sprawe to nie sa ich prawdziwe nazwiska hahaha wiec nie wiem czy to sie zalicza xP
Tak na dobra sprawe to lepiej mi idzie zapamietywanie nazwisk i imion japonczykow... a ze ogladalam tylko 1 JDrame do tej pory no to mój "bank nazwisk" jest raczej pustawy xP

.:: Unieś głowę. Prędzej czy później zostaniesz ranny,
więc równie dobrze możesz patrzeć jak to się stanie ::.
Awatar użytkownika
aurora
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: aurora » 06 sie 2006

wersalus pisze:a spam jest blee i tfuj

powiedz nam o tym cos wiecej XD

moim skromnym zdaniem jak sie niewiele na forum dzieje to offtopic jest przydatnyXP
:oops:
>>[url=http://renifer7.livejournal.com/84953.html]Drama/movies list!!![/url]>>

[size=75][color=purple]Koktajle Molotowa moga palic tylko policyjne samochody
Mysli moga zwalac z piedestalow[/color][/size]
Awatar użytkownika
Nachebet
Kiedy bedę spać? @_@
Kontaktowanie:

Postautor: Nachebet » 07 sie 2006

Devi i tak jestes dobra ze potrafisz spamietac choc dwa koreanskie nazwiska o.O ja nie potrafie zadnego xD. ale tak po prawdze... ja tam sie nawet nie staram zapamietywac nazwisk bo i po co xD. starczy ze mysze pamietac pelno imieon i nazwisk z JE, a to juz jest niezly hardcore, co dopiero jeszcze mam sobie brac aktorow na glowe xP

Auro, moim skromnym zdaniem offtopy sie bardzo przydaja, chyba, ze zaczynaja sie robic kolka wzajemnej adoracji i userzy uzywaja forum niczym gg : P A co do Wersalusa, to mysle ze zmienilby zdanie gdybysmy pogadaly o jego ukochanych azjatkach, recze : D
Awatar użytkownika
aurora
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: aurora » 07 sie 2006

Ja moge z nim o Ayi porozmawiac, jakby co :>~
Poza tym Nachebet to Twoj topic after all wiec Ty ustalasz reguly :twisted: ;)
Co do nazwisk to ja pewnie nigdy nie zapamietam zadnego koreanskiego,hihi

Awatar użytkownika
Nachebet
Kiedy bedę spać? @_@
Kontaktowanie:

Ueto? xD Lubię ją za wygląd, za grę średnio, za śpiew wcale xPPP.
Z Japonek, to ja b lubię Kodę i Namie Amuro : D [akurat sa piosenkarkami, nie aktorkami, ale zawsze azjatkami xD!]
Awatar użytkownika
wersalus
Admin

Postautor: wersalus » 07 sie 2006

Nachebet pisze:A co do Wersalusa, to mysle ze zmienilby zdanie gdybysmy pogadaly o jego ukochanych azjatkach, recze : D

hehe, wersalus to czyta co ma przeczytac, czasami cos napisze i szybciutko wlacza cos z azjatkami, przy czym pogryza orzechy lub pestki i zaleznie od tego co widzi to szczerzy zeby, slini sie lub nawet uroni łzę

a taki offtopic by sie przydal tylo zeby postow nie doliczal, wreszcie bym sie spytal co znaczy Oopa z koreanskego :)
Co można napisać o aktorce, która uwielbia się nawet,
gdyby przez cały czas stała w filmie jak kołek i gapiła się przed siebie?
Awatar użytkownika
aurora
Kiedy bedę spać? @_@

N> a ja bardzo lubie aye :oops:

w>ale musialbys wtedy wylaczyc naliczanie w calym forum..oftopic jest WSSSZZEDZIE :twisted:

*aniolek*

edit// kurna zaraz ktos mi zarzuci ze sobie range nabijam;)

Awatar użytkownika
wersalus
Admin

Nachebet pisze:Ueto? xD Lubię ją za wygląd, za grę średnio, za śpiew wcale xPPP.

jak widze takie blźnierstwa :wink: , to odrazu wlaczam fubarka i Aye na full

ps. ale Ty aurora se kurna posty nabijasz :wink:
Awatar użytkownika
Nachebet
Kiedy bedę spać? @_@
Kontaktowanie:

No wlasnie Auro, posty sobie nabijasz! wstyd! ja do swojej rangi doszlam naprawde ciezka i wyzerpujaca praca pisania bardzo filozoficznych i dlugich postow, a ty idziesz na latwizne... zenujace...

o.O

Ty Wers mi tu nie gadaj o wylaczaniu naliczania postow, ja tylko po to zyje zeby mi je fora naliczaly xDDD!!

Ueto kiedys bardziej nie lubilam, wiec i tak widze u siebie postep w zwiazku z jej osoba :P.

Aurora, nie wstydz sie ze ja lubisz, ja na przyklad lubie HARD GAYa : O! [a sie nie wstydze... moze powinnam?]

Poza tym, zle na mnie dziala ta moja ranga, powinnam sie polozyc godzine temu, a wciaz garbie sie pzy kompie xO! Ach, ta sila sugestii...
Awatar użytkownika
wersalus
Admin

dobra, rozbawilas mnie panna, ide cos obejrze bo zaraz slonce wstaje
Awatar użytkownika
aurora
Kiedy bedę spać? @_@

zaraz ide pokleczec na grochu (?) za nabijanie sobie postow!! -.-

":oops:" bylo raczej dlatego ze jakos nie spotkalam sie tu z wielka liczba wielbicieli Ayi, przynajmniej na pierwszy rzut oka;P ;)
Swoja droga ostatnio zaczelam sie troche zastanawiac bo dotad wydawalo mi sie oczywiste ze na jdorama.com z osob udzielajacych sie w temacie o Ayi wiekszosc stanowia kobiety..dopoki sobie nie przypomnialam ze Aya to jednak nie jest japonski bishounen i hmm... o_O moze jednak jestem tam w mniejszosciXD

Dobra bo do rozmowy o A. to jest inne miejsce;P(chyba?XD)

Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Postautor: Devi » 07 sie 2006

Nachebet pisze:Devi i tak jestes dobra ze potrafisz spamietac choc dwa koreanskie nazwiska o.O ja nie potrafie zadnego xD. ale tak po prawdze... ja tam sie nawet nie staram zapamietywac nazwisk bo i po co xD. starczy ze mysze pamietac pelno imieon i nazwisk z JE, a to juz jest niezly hardcore, co dopiero jeszcze mam sobie brac aktorow na glowe xP

No widzisz... bo ich lubisz to pamietasz... a moi ulubieni to wlasnie Jae Hee i Hyun Bin...
No oczywiscie nie wspomniałam wczesniej o DBSK... ale tam to tylko pamietam, ze U-know to Jung Yun Ho (bo to akurat jakos latwo mi bylo zapamietac... tj. imie bo nazwisko przyszlo pozniej xP), Xiah to Junsu (tu juz nazwiska nie pamietam xP), Max to Chang Min (ponownie nie znam nazwiska) no i.... tyle... nie pamietam jak sie zwie Micky i Hero (mimo, ze Hero jest moim drugim ulubionym... ale mnie dobija to jego imie i nie moge go zapamietac xP).
Poza tym... u mnie pamietac to jedna sprawa a umiec wymowic to juz druga (super... nie dosc ze zapamietac trudno to jeszcze wymowic nie potrafie dobrze xP)

ps. no na upartego to kazdy off top mozna jakos wytlumaczec i dlugim lancuche skojazen powiązac z wątkiem glownym... xP
Awatar użytkownika
Nachebet
Kiedy bedę spać? @_@
Kontaktowanie:

dobra, rozbawilas mnie panna, ide cos obejrze bo zaraz slonce wstaje

a teraz kawaler spi do popoludnia..... xP

Auro, poklecz lepiej na szyszkach, bardziej martyrologiczne xDDD.
Na jdorama nie wchodze, no chyba, zeby sprawdzic aktorow w danej dramie, ale na forum nigdy xD. choc slyszalam ze tam jest pelno fangirli... ta, w kupie sila : D ja do Ayi nic nie mam po prostu nie jest dla mnie jakas szczegolnie wyjatkowa... ale urody jej nie odmowie :P *niedawno skonczyla ogladac Attention Please*
Awatar użytkownika
Nachebet
Kiedy bedę spać? @_@
Kontaktowanie:

No widzisz... bo ich lubisz to pamietasz...

lubie? kto powiedzial ze lubie xD? ja ich wcale nie lubie, a i tak znam cala setke na pamiec -.-;;
Szynek mam pol dyskografi na kompie, ale jakos mi nie wchodza... ja tam wole se7ena *__________________*
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Postautor: Devi » 07 sie 2006

Nachebet pisze:lubie? kto powiedzial ze lubie xD? ja ich wcale nie lubie, a i tak znam cala setke na pamiec -.-;;
Szynek mam pol dyskografi na kompie, ale jakos mi nie wchodza... ja tam wole se7ena *__________________*

Tak ? a to wybacz... bo myslalam, że ich lubisz i to dlatego hehe :)
Se7en... hmm... tez lubie ale niezawiele z nim mam bo dopiero jakis tydzien temu chyba na niego natrafilam :P Tak na prawde nie wiem nawet jak on wyglada xP

Wróć do „Kilka słów o sobie”