Cześć

pole do popisu dla nowych użytkowników
Awatar użytkownika
JoannaB
Wszyscy czekają, aż coś napiszę

Cześć

Postautor: JoannaB » 14 wrz 2014

Witam!

Nazywam się Asia i dostałam zaproszenie na to forum od Snejka - dziękuję! :) Japonią interesuje się od zarania dziejów (serio, chyba od 5 roku życia...) z naciskiem na język i kinematografię. Przez ostatnie 5 lat zostałam również złapana w sidła Korean Wave, i również wciągnęło mnie kino (i nie tylko) Korei Południowej. Lubię też właściwie chińskie kino przygodowe czy tajskie horrory. Najbardziej interesują mnie na tym forum wieczorki filmowe - zawsze mi się coś takiego marzyło, fajnie jest grupowo coś oglądać, a potem dzielić się opiniami :)

Trochę o mnie - mieszkam nad morzem, z wykształcenia jestem kulturoznawcą-filmoznawcą, aktualnie pracuję jako specjalista ds. promocji. Uwielbiam azjatycką kuchnię! :D Nie tylko jeść, ale i gotować.

no to - douzo yoroshiku ne! :)
pozdrawiam!

Awatar użytkownika
Volli
Grupa Trzymająca Władzę

Re: Cześć

Postautor: Volli » 14 wrz 2014

Cześć!

Rany, jak fajnie! Temat powitalny!
Serio to ostatnio tak rzadkie, że cieszy mnie jak dziecko bączek!

No więc, żeby już pominąć ten mój żenujący wstęp - witam serdecznie na doki i przede wszystkim po pierwsze, po drugie i po trzecie życzę dobrej zabawy! Nie jestem jeszcze nestorem na doki (jak Maura), ale siedzę już tu wystarczająco długo, żeby nie pamiętać kiedy to było jak tu nie siedziałam, sądzę więc, że mogę napisać, że na doki jest faaaaajnie. Tzn. pod warunkiem, że nie bierze się siebie i innych strasznie serio.

Co do wieczorków filmowych, to ja z reguły uczestniczę rzadko, ale serdecznie zapraszam i tak... Tzn. w ogóle to jeśli wejdziesz na czata to szybko się przekonasz, że i niewieczorkowo zdarza nam się wspólnie oglądać... Przeważnie dramy z gatunku tych "nie-przebrnę-sama-bo-za-głupie-ale-razem-może-być-kupa-śmiechu".

Tradycyjnie ostrzegam nowych przed Snejkiem, ale skoro to on cię zwabił to może się powstrzymam...

Co tam jeszcze... Ulubione filmy / dramy / aktorzy / aktorki / idole... ? Czy coś w ten deseń...

Jeszcze raz serdecznie witam (choć mam wrażenie, że moje wypowiedzi ostatnio raczej odstraszają :( ... mam nadzieję, że this isn't the case)
:volli:
Awatar użytkownika
Mizuki
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Mizuki » 14 wrz 2014

Witaj!
Ja jestem tutaj nowa i się nie znam...
Na początek kilka informacji praktycznych, które lepiej pozwolą Ci się zorientować w strukturze forum. Jest ono dość rozbudowane, jednak logiczny układ szybko pozwoli Ci się z nim zaznajomić. Najważniejsze to znać hierarchie osób: Maura to emerytka, natomiast Snejka należy się bać, ale to każde dziecko wie. Volin udaje straszną wiec tylko przytakuj, że tak jest... reszta jest miła i spokojna..

Internet pełen jest różnego rodzaju forum, ale My w odróżnieniu od innych polskich for o tej tematyce, dążymy do uzyskania społeczności również znających się na żywo. Bo tylko dzięki wymianie poglądów można się stale rozwijać i uzyskiwać lepsze efekty.
Mam nadzieję że dzięki nam podniesiesz swoje umiejętności z zakresu gotowania bo my bardzo lubimy jeść kuchnie azjatycką...i nie tylko! My w ogóle lubimy jeść :rolly: :rolly: :rolly:

W razie jakiś pytań i niejasności - możesz poprosić kogoś o odpowiedź w na chata lub po prostu napisz pw.
Moja frekwencja na wieczorkach i dobranockach jest wysoka więc serdecznie Cię zapraszam. Dzisiaj własnie takowy się odbył.
Awatar użytkownika
JoannaB
Wszyscy czekają, aż coś napiszę

Postautor: JoannaB » 14 wrz 2014

Dziękuję za jakże miłe powitanie! :D

Ja często właściwie mam problemy z przebrnięciem jakiejś dramy. Mój limit to trzy odcinki - jeżeli po tym nie będę miała ochoty oglądać dalej to porzucam. Tak samo z anime.

Moim ulubionym filmem jest zdecydowanie "Ruchomy zamek Hauru" :) taka ot, klasyka, często do niego wracam. Bardzo lubię też twórczość Chan Wook Parka, oczywiście Hayao Miyazaki, ale też Takeshi Kitano, Takashii Miike, bracia Park, co tam jeszcze... Nagisa Oshima, wszelakiej maści horrory. Na idolach/aktorach aż tak się nie znam, mam parę swoich faworytów, głównie koreańskich, ale szybko zapominam jak się nazywają, dopiero jak zobaczę gębę to wiem, że to mój ulubiony aktor czy aktorka :D

I naprawdę się cieszę, że jest takie miejsce jak doki doki, w którym można się dzielić właśnie pasją do kina azjatyckiego, i nie tylko :) Razem raźniej! Na dzisiejszym wieczorku nie dałam rady być, ale mam nadzieję, że szybko to się zmieni :)

Pozdrawiam ciepło!
Awatar użytkownika
Volli
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Volli » 14 wrz 2014

Należy się sprostowanie

Mizuki86 pisze: Volin udaje straszną wiec tylko przytakuj, że tak jest...

Po pierwsze primo to Volin nic nie udaje. Volin ma gołębie serce. To tylko świat nie widzi w nim gołębia, a ja zastanawiam się dlaczego.

Po drugie primo

Mizuki86 pisze:reszta jest miła i spokojna..

:lol: :lol: :lol:

JoannaB pisze:Moim ulubionym filmem jest zdecydowanie "Ruchomy zamek Hauru" taka ot, klasyka, często do niego wracam. Bardzo lubię też twórczość Chan Wook Parka, oczywiście Hayao Miyazaki, ale też Takeshi Kitano, Takashii Miike, bracia Park, co tam jeszcze... Nagisa Oshima, wszelakiej maści horrory.

A chińskie bajki? :D
:volli:
Awatar użytkownika
Snake
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Snake » 14 wrz 2014

Cześć,

Fajnie, że się zarejestrowałaś. Przeglądając Twojego bloga tak myślałem, że może z Ciebie być dobra dokowiczka :lol:

Mamy sporo wątków filmowych, dramowych, miejsca do dyskusji nie brakuje :victory: Jak masz jakieś propozycje na wieczorek to pisz na czacie, bo trzeba coś wybrać.

Wróć do „Kilka słów o sobie”